82
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń3 tys.
  • Odpowiedzi41
  • Ocen na +5
82 ppt ?

Problem z długami - jak wybrnąć? (42)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Problem z długami - jak wybrnąć?

Napisał(a): raset3 -

Narobiłem sobie długów, przyznaję, wyłącznie przez własną głupotę, a teraz ponoszę tego konsekwencje. Spłacam je systematycznie, ale bardzo powoli i trochę już mi to zaczyna ciążyć. Zastanawiam się co zrobić, żeby to wszystko przyspieszyć i wreszcie być finansowo wolnym. Czy macie jakieś porady, jak szybciej spłacić długi, jeśli nie mam w tym momencie mozliwości zmiany pracy lub znalezienia dorywczej?
INTERIA.PL

Re: Problem z długami - jak wybrnąć?

Napisał(a): taie -

Monia Temat bota reklamowego.Szkoda waszych wysiłków i klawiatury.
Przecież wiem ze za chwilę bedzie reklama pożyczek konsolidacyjnych .
A z trollami trzeba walczyć ich bronią - czyli strollować im temat.

madox66 O jeden troll reklamowy już przylazl.
Spróbujmy hejtować każdy wpis - może poskutkuje ?

Monia Za jakiś czas zleca sie tutaj trolle z linkami wychwalajacy parabanki
Ja bym nie nazwał ich parabankami - wg mnie to lichwiarze .

Napisał(a): Moka -

A ja myśle ze pożyczki, kredyty to on już ma , tylko nie pisze ile ich ma .
Nie radziłabym ratować sytuacji kolejnymi pożyczkami byś nie wpadł w "pętle zadłużenia "
Niestety jeśli nie zwiększa się twoje dochody , nie ma możliwości na wcześniejsze spłacenie długu .

Napisał(a): maniak -

Jeśli nie możesz dorobić, co by było bardzo pomocne w Twojej sytuacji, to pozostaje Ci zmniejszenie wydatków. Wiem, że to brzmi strasznie, bo zawsze wydaje się, że nie ma z czego ich zmniejszać, ale jeśli zaczniesz spisywać wydatki, nagle zobaczysz, ile tego jest niepotrzebne, ile można zoptymalizować. Polecam tekst o tym jak wyjść z długówhttps://pl.kr(...)-dlugow na tej stronie znajdziesz też wiele innych poradników na temat finansów, które mogą okazać się pomocne. Najważniejsze to zacząć, choćby małymi krokami. Zobaczysz że pierwsze sukcesy zmotywują cię do kolejnych.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Problem z długami - jak wybrnąć?