12
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń62
  • Odpowiedzi11
  • Ocen na +0
12 ppt ?

Problem z oddawaniem moczu (12)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Problem z oddawaniem moczu

Napisał(a): ~wolski -

Dzień dobry mam 65 lat i już od dłuższego czasu mam pewien problem z oddawaniem moczu. Strumień jest dość słaby i przerywany, muszę się skupiać żeby mieć poczucie że wszystko z siebie wydaliłem. Nie wiem czy to oznacza problemy z prostatą czy jest normalne w moim wieku? Ukrywam ten problem przed wszystkimi i obawiam się wizyty u lekarza. Wiem że to może niemądre, zwłaszcza w moim wieku by bać się wizyty u lekarza, ale mam tak przez całe życie i nie potrafię wygrać z tym lękiem. Od kilku lat staram się spożywać codziennie pestki dyni oraz suplementy z pestek dyni ponieważ pomagają na prostatę ale nie wiem czy to na pewno ochroni mnie przed problemami?
INTERIA.PL

Reklama

Re: Problem z oddawaniem moczu

Napisał(a): ~Gość -

~Faraon Te objawy wskazują na kamicę nerkową a nie na prostatę.
Kamica nerkowa czyli kamienie w nerkach i przewodach moczowych, które zatykając przewody moczowe utrudniają oddawanie moczu i sprawiają wrażenie nie do końca oddanego moczu.
Idź do lekarza, bez obaw.http://www.po(...)32.html
Brednie. Gdyby miał kamice ból dawno wygnałby go do l4ekarza. Przy kamicy prędzej wystąpi bezmocz, niż mocz skąpy, ale częsty, i wydłużony czas mikcji.

Napisał(a): ~Faraon -

~Gość
~Faraon Te objawy wskazują na kamicę nerkową a nie na prostatę.
Kamica nerkowa czyli kamienie w nerkach i przewodach moczowych, które zatykając przewody moczowe utrudniają oddawanie moczu i sprawiają wrażenie nie do końca oddanego moczu.
Idź do lekarza, bez obaw.http://www.po(...)32.html
Brednie. Gdyby miał kamice ból dawno wygnałby go do l4ekarza. Przy kamicy prędzej wystąpi bezmocz, niż mocz skąpy, ale częsty, i wydłużony czas mikcji.
Nie prawda, w kamicy może mieć piasek i nie ma żadnego bólu tylko takie objawy jak sam opisał. Wszystko przez niedrożne kanały moczowe.

Reklama

Napisał(a): ~Majka -

Nie ma się czego bać, przecież lekarze są od tegu żeby Panu pomóc a nie zaszkodzić. Mój tata miał podobny prooblem rok temu ale okazało się, że to kamienie. Szybki zabieg, potem dieta i problemy zniknęły. Proszę nie bagatelizowac sprawy do póki nic poważnego się tam nie dzieje. Polecam CMD, lekarze mają tam naprawdę świetne podejście właśnie do takich osób jak Pan, które boją się wizyt, panikują i niepotrzebnie wymyślają sobie choroby ;) Będzie dobrze!

Reklama

Napisał(a): ~milagros2 -

u mnie mąż miał problem z oddawaniem moczu, coś nie tak z prostatą, potem dopiero odpowiednie badania i wizyta u dr Zwolińskiego w Ober Clinic zdziałała cuda. Mąż miał zrobioną biopsję, i dzięki szybkiej reakcji lekarza, miał od razu zabieg. Teraz jest już ok, mąż potrafi normalnie się wysikać i jest git

Napisał(a): ~Karolina -

Mam trzyletnie dziecko i ma problem z oddawaniem moczu. Lekarz stwierdził , ze wszystko jest ok i nie wie skąd to się bierze. Zapisałam go na zajęcia z osteopatii bo słyszałam , że to pomaga. Chodze z nim już na te zajęcia 2 mś i widzę znaczącą poprawę. Mogę polecić klinikę do której chodzimy Rehaortopedica w Krakowie
« Wróć do tematów
Do góry strony: Problem z oddawaniem moczu