5
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń169
  • Odpowiedzi3
  • Ocen na +0
5 ppt ?

Problem z rozjaśnieniem włosów... (4)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Problem z rozjaśnieniem włosów...

Napisał(a): Gość -

Witam. Nigdzie nie mogę otrzymać odpowiedzi na to pytanie. Moja sprawa wygląda tak: w grudniu rozjaśniałam włosy z czarnego koloru. Farbowałam je przez 3 lata na czarno farbą pallette. Góra mi się rozjaśniła, zaś na długości nadal były czarne. Kilka dni potem poszłam znów do fryzjera by to poprawił. Trochę końce puściły, natomiast nie zadowalająco. Miesiąc potem znów poszłam na rozjaśnianie tego, co było najbardziej czarne. Włosy były w dobrym stanie, ale nadal ciemne. Po miesiącu poszłam do fryzjera, który użył wody 3% i rozjaśnił mi trochę włosy natomiast są one na długości czerwone, czego nie zakryła brązowa farba.
Zależy mi na kolorze średni brąz na włosach. Ostatni raz farbowałam na czarno w październiku 2011. Ile czasu powinno upłynąć nim coś ponownie z nimi zrobię? Co powinnam robić, by w końcu uzyskać brąz na moich długich do łopatek włosów? Czy szampon przeciwłupieżowy coś da? Słyszałam, że rozjaśnia... Nie chcę chodzić z czerwonymi włosami na dole i jasnym brązem na odrostach w nieskończoność...
Bardzo liczę na porady... Dziękuję, jeśli ktoś zainteresowałby się moim problemem...
INTERIA.PL

Re: Problem z rozjaśnieniem włosów...

Napisał(a): gość -

Mam w tym troche doswiadczenia i wyglada tak; 5 godzin u fryzjera, pieciokrotne sciaganie farby. Nakladaja "roztleniacz" i myja, roztleniacz i myja , az do uzyskania koloru oczekiwanego. PROBLEM jest jeden, ze po takim czyms wlosy sa jak puch czyli bardzo, bardzo oslabione.
Co zasegurowala mi fryzjerka, to zeby tego nie robic, tylko czekac na odrosty lub polozyc farbe w kolorze jakim chcesz lub uzyc henny (niestety wystepuja tylko w 5 lub 6 kolorach) ale henna ma to do siebie ,ze nie zawiera chemikali i jest zdrowsza dla wlosow.

Kazdy roztleniacz penetruje pigment wlosow (-to tak jakbys uzyla bielinki na biala koszulke koszulka bedzie biala, ale po jakims czasie bedzi w niej dziura). ..Nie polecam farb kupowanych w kiosku, bo te maja zbyt maly chemiczny zasieg by za pierwszym razem daly Ci oczekiwany przez Ciebie rezultat. Kup cos od fryzjera.
Druga propozycja ,to zebys zrobila sobie kilkukolorowe pasemka (zlote,bronz i blond), wtedy kolory sie zmieszaja i to co masz w tej chwili nie bedzie az tak widoczne.

Reklama

Re: Problem z rozjaśnieniem włosów...

Napisał(a): Gość -

Ja farbowałam na ciemny brąz przed dobre kilka lat. Ok. pół roku temu postanowiłam rozjaśnić włosy. Poszłam do dobrego fryzjera który porządnie mi ściągnął poprzedni kolor i zrobił mi średni blond. Później z każdą wizytą robiłam sobie trochę jaśniejszy kolor. Teraz mam już ładny, jasny blond :)

Najważniejsze, żeby trafić do dobrego salonu, który odpowiednio zrobi dekoloryzację. W przeciwnym wypadku można zniszczyć sobie włosy a jasny kolor dalej nie wyjdzie ;/
Ja za dekoloryzację i farbowanie pierwszy raz na jasny kolor zapłaciłam ok. 500 zł. Dużo, ale było warto!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Problem z rozjaśnieniem włosów...