1
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń53
  • Odpowiedzi0
  • Ocen na +0
1 ppt ?

Problem z własną psychiką (1)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Problem z własną psychiką

Napisał(a): Patryk -

Witam Was!
Mam bardzo niezręczny problem.. Jestem z dziewczyną oboje mamy po 21 lat i dość spore bagaże doświadczeń jeśli chodzi o związki. Oboje mieliśmy po 3 partnerów seksualnych. Jesteśmy że sobą dość krótko, bo ponad 2 miesiące. Kochamy się bardzo, oboje się wspieramy, troszczymy się o siebie, dajemy z siebie wszystko, ale.. Właśnie. Nadal nie mamy za sobą naszego pierwszego razu. Teoretycznie mi to nie przeszkadza, codziennie poznajemy się, zajmujemy się sobą, poznajemy swoje ciała, no ale nadal brakuje tej kropki nad "i". Ona po prostu nie chce, ma też problem z intymnymi pieszczotami (ona dostaje, ja nie). Boli to trochę, bo mówiła mi, że z poprzednim chłopakiem na seks zdecydowali się bardzo szybko, z pieszczotami też nie miała problemu. Ja się po prostu czuję gorzej od niego, czuję się jakby się mnie brzydziła, jakbym nie zasługiwał na to. I nie, nie stawiam seksu na pierwszym miejscu, po prostu boli mnie to trochę..
Nie wiem co mam o tym wszystkim myśleć, boję się tego, a może za dużo myślę i jestem zbyt przewrażliwiony..
Pomocy!
« Wróć do tematów
Do góry strony: Problem z własną psychiką