100
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń772
  • Odpowiedzi92
  • Ocen na +0
100 ppt ?

Problem z wypłatą odszkodowania (93)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Problem z wypłatą odszkodowania

Napisał(a): korkowanka -

Mieliśmy ostatnio wypadek samochodowy. Może wypadek to za duże słowo, bardziej poważną stłuczkę. W każdym razie nie była to wina męża, który kierował, tylko jakiegoś faceta, który w nas wjechał. Zgłosiliśmy wszystko do swojego ubezpieczyciela i mieliśmy dostać odszkodowanie z AC, ale okazało się, że kwota odszkodowania jest śmiesznie niska (ponoć zwracają tylko różnicę poniesionych kosztów i tego co dostało się z OC sprawcy). Czy jest jakiś sposób, żeby uzyskać pełne odszkodowanie? Czy w takiej sytuacji zgłosić się do firmy, która pomaga odzyskiwać należności?
INTERIA.PL

Re: Problem z wypłatą odszkodowania

Napisał(a): Tomia -

Polecam bardzo dobrą pomoc prawną ze strony http://www.bl(...)ria.pl/ Poza tym, że jest to kancelaria, która proponuje regularną opiekę adwokata, na swojej stronie ma również masę porad na tematy różne, co pomaga wstępnie rozeznać się w problemie, jaki mamy. Takie porady prawne rozpisane na tematy, od problemów z długami współmałżonka, alimentami po prawo pracy czy odszkodowania. Wszystko pięknie wyjaśnione w osobnych artykułach.

Napisał(a): Kaska23 -

Ja myślę, że jednak nie powinno się tego tak zostawić, tylko podziałać dalej i walczyć o odszkodowanie. Dobrze by było skorzystać z pomocy jakiegoś ubezpieczyciela, albo prawnika. Niektóre kancelarie maja na przykład porady prawne za darmo, więc warto popytać, co jeszcze możecie zrobić. Zajrzałam też na stronę z linku powyżej, może to też jest jakiś pomysł? Dopóki uważasz, że powinniście coś dostać, walcz o swoje.

Napisał(a): gość -

możesz się zgłosić z tym do Votum, oni w sumie specjalizują się m.in w sprawach ubezpieczeniowych przy wypadkach. na pewno masz o co się starać w okolicznościach, kiedy wypadek nie był z Waszej winy. też miałam podobną sytuację, jak korzystałam z ich pomocy, facet mi zajechał z boku, pruł z podporządkowanej jak szalony, pół auta rozwalone a pieniędzy żeby to chociaż naprawić tyle co nic.....

Napisał(a): Tomia -

najlepiej wziąć wszelkie dokumenty jakie masz od tego ubezpieczyciela udać się do jakiegoś adwokata bo przysługuje ci z pewnością takie odszkodowanie jakie masz szkody auta. Nigdy nie miałem może takiego problemu ale wiele o tym słyszałem. Może z adwokatem coś wymyślicie na podstawie umowy albo on coś po prostu wymyśli. Należy ci się i tyle trzeba o swoje walczyć. Mozesz poszukać w swojej okolicy dobrego prawnika ewentualnie na internecie. Tego na necie jest dośc sporo pewnie opin o danym adwokacie też będzie więc wszystko będziesz miała jak na talerzu. Tycze powodzenia mam nadzieje że będzie wszystko ok!

Napisał(a): -

I właśnie chyba tak zrobię, pozbieram całą dokumentację i przekażę jednej firmie, która zna się na rzeczy. Poczytałam sobie ostatnio o firmie Kompensja - http://www.ko(...)hodowy/, i myślę, że to będzie dobry wybór, tym bardziej, że poczytałam także opinie na ich temat w Internecie, a wiadomo, że tam nie ma kryptoreklamy i wszystko jest pisane zgodnie z prawdą raczej:-) Oni są specjalistami w odzyskiwaniu odszkodowań i do takich fachowców chyba raczej należy się zwrócić, jak uważacie? Macie jakieś doświadczenia z tą firmą?

Polecam Ateneum-odszkodowania ,korzystałam z usług tej firmy w związku z wypadkiem samochodowym i byłam bardzo zadowolona ,sprawę prowadził prawnik i cały czas byłam informowana o postępach .Nie musiałam też sama kompletować całej dokumentacji bo zrobili to za mnie.

Napisał(a): OdszkodowaniaPCO -

Pierwsza propozycja odszkodowania jest zazwyczaj zaniżona.
Do momoentu, w którym nie podpiszesz ugody wszystko jest jeszcze otwarte.
Można ubiegać się nie tylko o odszkodowanie z tytułu uszkodzonego samochodu, ale także zwrot wszelkich poniesionych kosztów, rehabilitacji, kosztów leczenia, spadek wartości auta, koszt pojazdu zastępczego etc.
W razie pytań zapraszam do kontaktuhttp://pco.in(...)kontakt

wydaje mi się, że w takiej sytuacji nie pozostaje nic innego jak zgłosić się do firmy egzekwującej odszkodowania. ja kiedyś miałam podobną sytuację i pomogł mi votum z wrocławia. oczywiście takich firm jest wiele więc wybierzesz tą bliską siebie ale uwierz, że sama nie dasz rady

Napisał(a): alawamalek -

Ja również uważam że jest to chyba najlepszy pomysł, ale warto udać się do najlepszej i sprawdzonej kancelarii ponieważ może się zdarzyć że prawnicy wyłudzą od nas tylko kupę pieniędzy, a tak naprawdę w niczym nie pomogą, prawdę mówiąc nigdy nie miałam podobnych problemów, ale mam namiary od znajomych na świetną kancelarięhttp://www.fr(...)ki.biz/ która zajmuje się przede wszystkim składaniem pozwów zbiorowych w rożnego rodzaju sprawach, ale myślę że mimo wszystko warto się z nimi skonsultować i poprosić o opinię bądź poradę

Jak masz problem z odzyskaniem odszkodowania czy to od pracodawcy ( jak miałes wypadekw pracy , tak tez czasem bywa ) bądź w innych sytuacjach to ja polecam udać się / skontaktować z wceśniej wspomnnianą agencja Votum.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Problem z wypłatą odszkodowania