100
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń772
  • Odpowiedzi92
  • Ocen na +0
100 ppt ?

Problem z wypłatą odszkodowania (93)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Problem z wypłatą odszkodowania

Napisał(a): ~jolii -

Jestem zdania, że lepiej od razu uderzać do prawnika w kwestii odszkodowania, bo jeśli człowiek zostanie z tym sam, to duże prawdopodobieństwo że nawet połowy tych pieniędzy na oczy nie zobaczy, jakie de facto powinien dostać. Ja miałem ostatnio przygodę samolotową. Lot opóźniony ponad 3h i to jeszcze na inny kontynent, udało się dostać odszkodowanie około 400 euro, a myślę, że jakbym się miał sam o to starać, to figę bym zobaczył. Trochę kancelarii już się takimi odszkodowaniami za opóźniony lot zajmuje, ja korzystałem z pomocy prawnej Scola Legi z Krakowa. Na portalu http://scolal(...)is.com/ jest do nich telefon i pełna oferta.
INTERIA.PL

Re: Problem z wypłatą odszkodowania

Napisał(a): ~Renia -

U mnie ogromną pomocą była kancelaria Advoco z Warszawy - wywalczyli od ubezpieczyciela nawet większą sumę niż miałam początkowo otrzymać :) Można im zaufać, jest z nimi stał kontakt, informują na bieżąco o sytuacji i podjętych działaniach. i co ważne - umowa jest bardzo klarowna, wszystko jest jasne, bez żadnego naciągania. Zdecydowanie polecam

Re: Problem z wypłatą odszkodowania

Napisał(a): ~kamilO -

Bo trzeba znaleźć skuteczną kancelarię prawną, która doprowadzi do należytego końca sprawy. Z Poznania na pewno poradzi sobie z tym kancelaria Libera http://kancel(...)owania/ mają doświadczenie w tym temacie, coś o tym wiem, bo to dzięki nim właśnie udało mi się wywalczyć pełne odszkodowanie.

Re: Problem z wypłatą odszkodowania

Napisał(a): ~Kamisia -

Może to być albo kancelaria prawna albo jakaś firma, która pomaga w uzyskiwaniu odpowiedniej wysokości odszkodowań. Sama znam Auxilia i wiem, że masa ludzi się do nich zgłasza. W końcu i ja byłam ich klientkom. Pomogli.

Re: Problem z wypłatą odszkodowania

Napisał(a): ~papii -

Proponuję założyć sprawę, bo nie ma co się bawić i ganiać po gabinetach. Kancelaria odszkodowawcza Lublin, tutaj masz namiary [url=http://kancelaria-galazka.pl/]http://kancelaria-galazka.pl/[/url] , mi się udało ugrać dużo więcej :)

Re: Problem z wypłatą odszkodowania

Napisał(a): ~dominik -

Dostałem info od ubezpieczyciela, że szkoda zostanie pokryta i ogólnie nie ma problemu. Niestety minęło już 2 miesiące, a pieniędzy nadal nie ma. Jak do nich dzwonie, to za każdym razem mnie spławiają, a to że ktoś jest na urlopie, albo ze czekaja na jakiś dokument… Czy powinienem się tym jakas zajac sadowo?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Problem z wypłatą odszkodowania