1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń82 tys.
  • Odpowiedzi167
  • Ocen na +81
1 tys. ppt ?

problem z żoną (168)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

problem z żoną

Napisał(a): ~Piotr -

Witam, mam pytanie, jestem z żoną 8 lat po ślubie i w łóżku jest beznadziejnie.
Brakuje Mi seksu oralnego, chciałbym pieścić oralnie też żonę. Przed ślubem miała na to ochotę teraz nie. Żona przestała dbać o Siebie. Seks jest tylko dla Niej obowiązkiem.Co robić?
INTERIA.PL

Re: problem z żoną

Napisał(a): ~Zdrist -

Być moze problemem jest albo rutyna albo przepracowanie. W większości przypadków własnie rutyna jest największym problemem. Proponowałbym wybrać się gdzieś za miasto, na wycieczkę. Na kolację . Nie musi być to związane z seksem ponieważ ochota na seks budzi się w głowie i jeśli człowiek jest wypoczęty i zrelaksowany to od razu ma większa ochotę na seks. Po drugie warto jest z nią porozmawiać na spokojnie i to co tutaj napisałeś powiedzieć jej na żywo. Może ona nie wie, że jest to dla Ciebie bardzo ważne. Po trzecie może dobrze byłoby spróbować tabletek na libido? U wielu kobiet takie tabletki dają dobre efekty.

Napisał(a): ~Ostry -

~Zdrist Być moze problemem jest albo rutyna albo przepracowanie. W większości przypadków własnie rutyna jest największym problemem. Proponowałbym wybrać się gdzieś za miasto, na wycieczkę. Na kolację . Nie musi być to związane z seksem ponieważ ochota na seks budzi się w głowie i jeśli człowiek jest wypoczęty i zrelaksowany to od razu ma większa ochotę na seks. Po drugie warto jest z nią porozmawiać na spokojnie i to co tutaj napisałeś powiedzieć jej na żywo. Może ona nie wie, że jest to dla Ciebie bardzo ważne. Po trzecie może dobrze byłoby spróbować tabletek na libido? U wielu kobiet takie tabletki dają dobre efekty.
Co prawda jestem facetem ale tak mam że jak się solidnie narobię to jeszcze większą chcicę mam, bywa tak że przychodzę z pracy padam na pysk, mówię do żony jadł nie będę choć się pokochamy, pośpię i później zjem.

Napisał(a): ~gosc -

Sęk w tym że pewnie nie macie intymności w domu dzieci,rodzina za ścianą.Być może ona to lubiła ale teraz inny rodzaj seksu bardziej ją podnieca....albo inna sytuacja że ona nie lubi tego robić mężczyżnie.Nic innego tylko dyskretnie o tym porozmawiajcie(o sprawy higieny pytam bo zbyt oczywiste w takim przypadku)
« Wróć do tematów
Do góry strony: problem z żoną