9
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń47
  • Odpowiedzi6
  • Ocen na +9
9 ppt ?

Problemy z maluszkiem (7)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Problemy z maluszkiem

Napisał(a): ~Marika -

Nadeszła jesień... Za oknem zrobiło się niemiło i mokro. Razem z moim maluszkiem coraz mniej spacerujemy i więcej czasu spędzamy w domu. Ostatnio zauważyłam, że mój synuś ma problem z uciążliwym katarem, na skórze pojawiła się swędząca wysypka, a oczka bardzo się zaczerwieniły. Zaczynam coraz bardziej się niepokoić. Podejrzewam, że może mieć na coś uczulenie. W domu mamy kota... Mam nadzieję, że nie jest on winowajcą. A Wy jak myślicie? Czy Wasze maluchy także miały takie problemy? Pojutrze wybieramy się do lekarza.
INTERIA.PL

Re: Problemy z maluszkiem

Napisał(a): boozar -

polecam zasięgnąć porady lekarza

jak miałbym strzelać to może zbyt suche powietrze w domku.
sezon grzewczy się zaczął więc być może suche powietrze jest sprawcą kaszlu i czerwonych oczek.
może warto zainwestować w nawilżacz powietrza elektryczny bądź też mokra pieluszka na łużeczku bądź kaloryferze

co do wysypki no to może być wszystko: proszek do prania, kot, mleko, jedzenie , jak karmione piersią to może coś w twojej diecie - nie wiem.

Reklama

Napisał(a): ~UlaOlkiewicz -

Ciekawa jestem co powiedział lekarz? Moje dziecko miało podobne objawy i okazało się, że ma alergię. Wcześniej także myślałam, że jest to efekt styczności ze zwierzakiem domowym. Na szczęście okazało się, że pupil nie miał na to wpływu. Winowajcami były roztocza kurzu domowego. Coraz więcej dzieci ma na nie uczulenie, zwłaszcza jesienią objawy są bardziej widoczne. Zanim jednak pojawią się tu jakiekolwiek porady, to dobrze by było, abyś podzieliła się z Nami diagnozą specjalisty. Pozdrawiam :)

Napisał(a): ~Marika -

Maluch jest po wszystkich badaniach. Stwierdzono alergię na roztocza... Pierwszy raz mam z tym do czynienia. W rodzinie nikt nigdy nie miał alergii. Jedyna dobra wiadomość jest taka, że nie jest to wina kota i może zostać w domu. Prosiłabym Was o jakieś rady odnośnie tego, w jaki sposób można zmniejszyć objawy przypadłości mojego syna. Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi.

Reklama

Napisał(a): ~UlaOlkiewicz -

Na początek będziesz musiała wyrzucić z domu wszystkie rzeczy kurzotwórcze. Wypierz wszystkie pluszaki maluszka. Posprzątaj gruntowanie całe mieszkanie. Pamiętaj o regularnym wietrzeniu sypialni dziecka. Rzeczy, które zmniejszą objawy alergii najlepiej zamów od sprawdzonego producenta produktów antyalergicznych. Osobiście zamawiam odhttps://www.a(...)sos.pl/ i nigdy się nie zawiodłam. Produkty są sprawdzane przez alergologów i rzeczywiście działają. Z alergią da się żyć, tylko trzeba wiedzieć jak.

Napisał(a): ~Wika -

W zupełności zgadzam się z przedmówcą. Od kiedy pamiętam zamawiam produkty antyalergiczne od tej firmy i nigdy nie narzekałam. Zawsze minimalizowały objawy i usuwały roztocza ze środowiska domowego. Wysyłka jest szybka, a oryginalność produktów zachowana.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Problemy z maluszkiem