121
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń9 tys.
  • Odpowiedzi18
  • Ocen na +12
121 ppt ?

Problemy z oddawaniem moczu (19)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Problemy z oddawaniem moczu

Napisał(a): Gość -

Ostatnio codzienne w nocy muszę wstawać, aby oddać mocz. Czy to już są początki problemów z prostatą? Początkowo myślałem, że to jakieś przeziębienie albo jakaś infekcja, bo pojawił się też wyciek z cewki moczowej, ale to ustało. A teraz codziennie w nocy czeka mnie spacer do łazienki. Jak rozpocząć leczenie, aby móc dalej spać spokojnie a podróż nie wymagała ciągłych postojów?
INTERIA.PL

Reklama

Re: Problemy z oddawaniem moczu

Napisał(a): gość -

Masz rację. Ja próbowałem wyleczyć 2 razy u lekarza.za każdym razem miesięczne antybiotyki, problem wracał.sprowadzilem wjerzbowine od polskiego producenta przez Amazon,( do USA) . Od pół roku nie mam problemu. Piję codziennie.

Reklama

Napisał(a): ~gosc -

Najprawdopodobniej ma Pan bakteryjne zapalenie cewki moczowej. Czasem wiaze sie to z przerostem prostaty, ale niekoniecznie. Nie wiem w jakim wieku Pan jest. Powinien Pan sie udac do lekarza i dostac antybiotyk, to bardzo wazne. Przy okazji przypominam, ze badanie prostaty jest bardzo wazne, aby przerost ewentualny prostaty uchwycic jak najwczesniej. W wieku starszym wiele ludzi choruje tez na raka pecherza. Krew w moczu ktora mozemy zobaczyc, jest jednym z objawow. Z takim objawem, gdy zobaczymy krew w moczu nalezy jak najszybciej udac sie do lekarza. Pan najprawdopodobniej ma zapalenie cewki moczowej i mam nadzieje, ze lekarz przepisze Panu stosowny antybiotyk. Prosze zrobic to niezwlocznie zanim nerki i inne przewody jak urether i uretra zostana zainfekowane. Prosze udac sie niezwlocznie do lekarza. po porade. Bakteria jest wydalana z moczem, stad wydaje sie Panu, ze wyciek ustapil, ale w celu wyleczenia potrzebny jest antybiotyk. Rowniez przypominam, ze normalnie, czlowiek powinien oprozniac pecherz raz na 6 godzin. Oprocz tego bardzo wazne jest aby zwracac uwage na kolor kalu po wyproznieniu. Nie powinien byc czarny, chyba, ze wczesniej jedlismy jagody lub czarny winogron. Czarny kal oznacza domieszke krwi a wiec nalezy natychmist zglosic sie do lekarza. Prosze zadbac o siebie. Zycze powrotu do zdrowia i serdecznie pozdrawiam z usa. .

Reklama

Napisał(a): ~Bambik6 -

Jacek dobrze Ci pisze idź do lekarza zdiagnozować problem, bo przez ekran monitora nikt z nas nie jest Ci w stanie pomóc. Mogę Ci tylko powiedzieć, że po przykładzie mojego brata wiem, że takie objawy nie leczone mogą powodować nawet zapaleniem pęcherza. Jeżeli (oby nie) okaże się, że jednak już to masz... to gnaj do apteki po Urofuraginum i chociaz na tyle moge Ci pomoc.
Pozdrawiam i zycze zdrowia :)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • wierzbownica drobnokwiatowa na raka pcherza forum
Do góry strony: Problemy z oddawaniem moczu