210
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń16 tys.
  • Odpowiedzi41
  • Ocen na +22
210 ppt ?

Produkrty żywieniowe, które powodują bóle stawów (42)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Produkrty żywieniowe, które powodują bóle stawów

Napisał(a): zaza -

nie tłuszcz, tylko w mięsie / tłuszczu zwierzęcym, a toksyny zawarte w nim, przestaniesz się zatrować. Musisz przejść na zdrowa ekologiczną diete, na warzywa eko i wówczas pomalu Twoj organizm zacznie się oczyszczać z toksyn, zaczną się rozpuszczać krysztalki w stawach! Ale musisz sam przyrządzać swoje potrawy - żadnej chemii, żadnych polepszaczy, żadnych puszek czy sklepowych sloiczkow i....bądź cierpliwy, nic nie dzieje się od razu. Powodzenia, życze zdrówka :)
INTERIA.PL

Re: Produkrty żywieniowe, które powodują bóle stawów

Napisał(a): ~Krystyna -

Bolały mnie stawy, puchły. Okazało się, że wyniki OK., więc sięgnęłam do metody prób i błędów. Przestałam jeść gluten. O dziwo, pomogło! Wczoraj, po 1,5 rocznej diecie bez glutenu, zjadłam kilka naleśników. I co? W nocy czułam pobolewania stawów, przelewanie się w jelitach, obudziłam się z podpuchniętymi oczami i lekkim obrzękiem palców. Czyli w przypadku stawów ma ogromne znaczenie to, co jemy. Pozdrawiam :)

Re: Produkrty żywieniowe, które powodują bóle stawów

Napisał(a): gość -

Śmieszne. Jak przez kilka dni nie zjem mięsa, to czuję się, jak faktycznie chory. I wolę te tłuściejsze kawałki. Ale fakt - jem mięso, a nie chemiczne wyroby mięso-podobne ze sklepów. Świnia z której robię obiad biegała po placu przez 9 miesięcy, jadąc naturalne jedzenie, głównie kartofle z pola bez chemii pomieszane że zlewkami. Zgadzam się jednak, że nie jest nigdy zdrowe jedzenie tzw. mięsa z tzw. świni hodowanej (czy to jeszcze hodowla, czy produkcja żywego organizmu?) "robionego' tak, żeby po 3 miesiącach miało masę o 50% większą, niż ma prawdziwa świnia po 9 miesiącach.
Reasumując - mięso (prawdziwe) jest zdrowe, a organizm człowieka przez tysiąclecia dostosował się do jedzenia mięsa i wyeliminowanie lub zastąpienie go sztucznie hodowanym mięsem jest sprzeczne z potrzebami człowieka.

Re: Produkrty żywieniowe, które powodują bóle stawów

Napisał(a): ~emeryt -

gość To jak byś prosty pastuszku chciał wiedzieć to mięso zwłaszcza salcesony i paruwki zawierają kolagen który jest potrzebny do regeneracji chrząstki stawowej , źryj do tego witaminy C , D , omega 3 i wszystkie z grupy B
i od czasu do czasu golonko

Re: Produkrty żywieniowe, które powodują bóle stawów

Napisał(a): ~bogusa -

gość Pierwsza diagnoza w moim przypadku brzmiała RZS, druga RZZSK oraz stawów bocznych. Po nocy dochodziłam do funkcjonalności stawów ponad 2 godziny. RZS w 207 zmusił mnie do rezygnacji z rolek nart i snowboardu. W 2014 mój organizm odrzucił mięso nabiał jaja strączkowe, paprykę.i zboża, kasze jadam tylko w miesiącach zimowych. Od 2015 nie bolą mnie stawy nawet po ciężkiej fizycznej pracy typu obsługa łopaty przez cały dzień. Wróciły rolki rower snowboard i. Nie muszę się zatrzymywać jadąc autem co godzinę dla rozprostowania kości. Permanentna anemia odeszła w niebyt i Hasimoto okazało się okresową niewydolnością, 3 dniowe migreny i ból głów również nie występuje. Cofają mi się zmiany zwyrodnieniowe w stawach palców , barkach i kręgosłupie. Od 2 lat nic mnie nie bolało.
piszesz do"bani" Zdrowiejesz, to napisz co jesz,, chyba to informacja wiecej warta.

Re: Produkrty żywieniowe, które powodują bóle stawów

Napisał(a): ~generii -

A jakie znacie dobre sposoby na bóle stawów? Niestety, ale z wiekiem jest to coraz częstsza dolegliwość u mnie i szukam czegoś sprawdzonego. Trafiłem na artykuł http://zdrowe(...)-masaz/ o masażu tylko czy taka tradycyjna metoda faktycznie cos daje? Znacie moze jakies masci na tego typu dolegliwosc?

Re: Produkrty żywieniowe, które powodują bóle stawów

Napisał(a): ~Jola -

Znakomitym sposobem na zredukowania lub w ogóle uniknięcie dolegliwości bólowych stawów jest postawienie na ich regeneracje. Kupiłam już jakiś czas temu zapas Artikon msm rodzicom. Ten preparat zawiera kolagen i inne niezbędne do regeneracji składniki. po kilku tygodniach oboje zgodnie stwierdzili, że na prawdę pomaga w walce z bólem stawów

Re: Produkrty żywieniowe, które powodują bóle stawów

Napisał(a): ~abc -

Polecam wszystkim którzy maja bóle stawowe zrobienie testów na alergie i nietolerancje pokarmowe. W testach wyjdzie ,które pokarmy szkodzą i te należy odstawić.Bóle miną i nie wrócą jeśli nie wrócimy do starych nawyków żywieniowych.Ale dokładne testy kosztują, za swój zapłaciłem 370 złotych,jednak nie żałuję , problemy ze stawami się skończyły.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Produkrty żywieniowe, które powodują bóle stawów