37
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi12
  • Ocen na +9
37 ppt ?

Produkty przyspieszające spalanie tłuszczu, jakie? (13)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Produkty przyspieszające spalanie tłuszczu, jakie?

Napisał(a): Gość -

Czytałam, że niektóre produkty mają takie właściwości - spalające tłuszcz właśnie. Słyszałam, że jednym z nich na pewno jest zielona herbata. Ktoś może wie jakie jeszcze produkty tak działają?
Co warto włączyć do jadłospisu by troszkę schudnąć?
INTERIA.PL

Re: Produkty przyspieszające spalanie tłuszczu, jakie?

Napisał(a): Tris -

A chcesz schudnąć włączając coś do jadłospisu czy jesteś gotowa dodatkowo coś z niego wyłączyć??

Napisał(a): AniaM1985 -

Nie pytaj, co włączyć do jadłospisu, tylko co z niego wyłączyć. Prawdopodobnie jesz za dużo kalorycznych produktów (słodyczy, przekąsek).
Tak w ogóle to ciężko coś doradzić nie znając całego obrazu, więc polecam Ci http://bit.ly(...)1cZWQmQ, poczytać te rady i zastosować. Mi pomogły, więc polecam :-)

Napisał(a): OnaaiOnnn -

Radziłabym postawić na regularne posiłki, nie skupiając się na "cud" produktach, które nie dadzą spektakularnych efektów, a są jedynie wspomagaczami, eliminacja fast foodów i słodzonych napojów i przede wszystkim intensywne ćwiczenia, no pain no gain :) a jeśli chodzi o produkty to takim "spalaczem" mogą być ostre papryczki. powodzenia :)

Napisał(a): CARMELA -

czesc...jesli masz problemy z jedzeniem zwlacza slodkiego i nie porafisz im sie oprzec kup sobie chrom...to zwykla witamina co sprawia ze odechce ci sie slodyczy po jakims czasie zapomnisz o nich...napewno dobra sprawa jest wspominana zielona cherbata wypijana na sniadanie...i warzna rzecz nalerzy zjadac sniadania...nie nalezy sie glodzic od rana...to lepiej sobie odmowic kolacji...ale ja tez na pusty zoladek nie potrafie spac

Napisał(a): gość -

CARMELA czesc...jesli masz problemy z jedzeniem zwlacza slodkiego i nie porafisz im sie oprzec kup sobie chrom...to zwykla witamina co sprawia ze odechce ci sie slodyczy po jakims czasie zapomnisz o nich...napewno dobra sprawa jest wspominana zielona cherbata wypijana na sniadanie...i warzna rzecz nalerzy zjadac sniadania...nie nalezy sie glodzic od rana...to lepiej sobie odmowic kolacji...ale ja tez na pusty zoladek nie potrafie spac
Ile Ty masz lat, człowieku??? Takie błędy ortograficzne...aż oczy mnie rozbolały od czytania....

Napisał(a): Gość -

-zielona kawa
-gorzka pomarańcza
-zielona herbata
-papryczki chilli
-pieprz cayene
-cynamon
-herbata yerba mate

Wiele składników odchudzających znajdziemy w naturalnym preparacie slimcea , jest to o tyle wygodne że w stosujemy jeden preparat i nie musimy latać co chwile do sklepu i poszukiwać produktów które stosujemy w diecie. ja dzięki slimcea pożegnałam 11kg nadwagi

Napisał(a): gość -

Hej. Na mnie super działa zielona kawa. Kupiłam w sklepie www.zakawowani.pl już drugie opakowanie. Stosuje od mniej więcej 1,5 miesiąca i 4 kg mniej. Piję dwa razy dziennie pół godziny przed śniadaniem i pół godziny przed obiadem. Dodatkowo staram się od godz.19.30 nic nie jeść (czasem tylko jakiś owoc). Ja akurat bardzo nie lubię ćwiczyć, ale myślę że z ćwiczeniami by było jeszcze lepiej. Kawę zieloną już piłam jakiś rok temu. Kupiłam na allegro jakąś w ziarnach i piłam przez 2 miesiące i nic mi nie dała. Może dlatego, że była w ziarnach, a może po prostu była kiepskiej jakości. Ta co teraz piję to mielona organiczna arabika. Nawet smak nie jest taki zły:)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Produkty przyspieszające spalanie tłuszczu, jakie?