69
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń326
  • Odpowiedzi66
  • Ocen na +0
69 ppt ?

Produkty reklamowe - co polecacie? (67)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Produkty reklamowe - co polecacie?

Napisał(a): ~Agata -

hej myslalam o reklamowaniu mojego sklepu, ostatnio troche stoimy w miejscu i zastanawiam sie jak to ruszyc. ostatnio wpadlam w necie na pomysl opasek gumowych z naszym logo, co myslicie? testowaliscie, dziala u Was? Nie chce isc chyba w ulotki bo w wiekszosci laduja w smieciach... Dodam tylko ze sprzedaje ubrania i akcesoria sportowe i myslalam o dolaczaniu bransoletek do wiekszych zakupow jako promocji

Polecacie taki produkt? jaka firma mi je wyprodukuje?
INTERIA.PL

Re: Produkty reklamowe - co polecacie?

Napisał(a): karolinakk -

u mnie serce podbija taka specjalna szmatka do czyszczenia ekranu smart phone'a z tabliczką mnożenia, no super gadżet. Zależy od branży - musisz pomyśleć, czego mogą potrzebować Twoi klienci. Np. widziałam też, ze jeden sklep z kosmetykami organicznymi dawał szpatułkę do nakładania kremu ze swoim logo.

Reklama

Napisał(a): ~Agata -

karolinakk u mnie serce podbija taka specjalna szmatka do czyszczenia ekranu smart phone'a z tabliczką mnożenia, no super gadżet. Zależy od branży - musisz pomyśleć, czego mogą potrzebować Twoi klienci. Np. widziałam też, ze jeden sklep z kosmetykami organicznymi dawał szpatułkę do nakładania kremu ze swoim logo.
Szmatka ogółem super, ale dla sportowców? hmm

Reklama

Napisał(a): ~Kinia -

Odblaskowe mają też na opaskireklamowe.pl z tego co widze na stronie, ja u nich kupowałam bransoletki. Skoro gadżety sportowe to może zamów z jakimiś motywacyjnymi tekstami? Myślę że to bardziej pójdzie niż samo logo :P

Napisał(a): ~Hesters -

Nie wiem czy jest to dobra opcja. Moim zdaniem taka bransoletka wygląduje w śmietniku tak samo szybko jak ulotka.Może ktoś by to nosił, ale osobiscie nie nosiłbym bransoletki z logo sklepu Polecałbym iść w coś bardziej użytecznego:
długopis z logo
kubek z logo
ewentualnie opaska odblaskowa

Coś co się przyda. Zerknij sobie również na tę stronę:https://www.o(...)ift.pl/ - jest tutaj spora hurtownia gadżetów reklamowych. Może coś tam znajdziesz.

Reklama

Napisał(a): ~paolo999 -

Będę doradzał i podpowiadał Zukero. Mi się ta firma sprawdza już od dawna. Słodycze są zawsze takie jak powinny być – świeże z aktualną datą ważności, zapakowane bardzo elegancko, z nadrukiem który rzeczywiście widać, wybija się na pierwszy plan, także spełnia swoje zadanie krótko mówiąc.

Napisał(a): ~natalia -

Ja jestem zdania, że najlepsze i najskuteczniejsze są gadżety których się na co dzień używa. Opaska gumowa - ok, ale czy ktoś będzie ją nosił? Prędzej da dziecku do zabawy... Prosty przykład dobrego gadżetu firmowego - kalendarze. Dlaczego? Bo przez cały rok wisi na ścianie, korzysta się z niego każdego dnia. Poza tym są tanie, kolejny plus. warto poczytać: http://www.ga(...)-marki/
« Wróć do tematów
Do góry strony: Produkty reklamowe - co polecacie?