Program Rodzina 500 plus pomaga platformom cyfrowym? (41)

Temat dotyczy artykułu: Program Rodzina 500 plus pomaga platformom cyfrowym?

Wygląda na to, że spadek liczby abonentów sieci kablowych i platform cyfrowych został zatrzymany. Z badania "Projekt Cyfrowizja III" agencji mediowej MEC wynika, że 23 proc. klientów płatnej telewizji rozważa rezygnację z abonamentu. Jednocześnie 19 proc. odbiorców naziemnej telewizji cyfrowej zastanawia się nad podpisaniem umowy. W 2014 roku rezygnację z płatnej telewizji rozważało 27 proc., a w 2014 roku aż 30 proc. Czym platformy cyfrowe i sieci kablowe przekonały do siebie klientów?

Komentarze (41)

Dodaj komentarz
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Pożyczki -

TV denerwuje okropnymi i reklamami pożyczek i ubezpieczeń od kosztów pogrzebu, tego nie da się oglądać,a jeszcze płacić??
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Żulek -

Super za 500 kupiłem tv50 cali nc+ flaszka codziennie i koła w górze!ha ha moja gania do mopsu i gitara a wam pingpong skacze ze musicie tyrac za 1300?
Odpowiedź (0)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~zz -

gebelsowska propaganda - co wam do tego jak rodzice wydaką kasę
Odpowiedzi (3)

Napisał(a): ~ais11 -

taki sam artykuł był na wp jako dowód na odpływ klinetów przez rząd który planuje, że operatorzy przekaża dane klientów do poczty. tylko oczywiści nie było danych z 2104 i porównania że tych rozważających rezygnację jest mniej teraz. Widzicie jak można manipulować czytelnikami
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~kk -

Nie wiem czy zrezygnuję . Mam duży pakiet w UPC i po prostu pocisnę żeby zeszli z ceny co najmniej o 20 zł .... Nie mam zamiaru płacić ani grosza więcej
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Mery -

Hahaha pracujący rodzice jedynaków nawet nie wiedzą co to jest telewizja bo nie mają na nią czasu !!! Za to szlachta sedesowa full wypas za nasze podatki. Samochodziki, remonciki, telewizje, wakacje, truneczki. No no no powodzi się za cudze. Ale będzie płacz jak dziatwa dorośnie i darmowe kapane się skończy hahaha.
Odpowiedzi (2)

Napisał(a): ~ppp -

NC w połowie tego roku uruchomi usługę OTT (Over-the-top). Czyli zamiast talerzy satelitarnych na dachach wystarczy małe pudełeczko podłączone do Internetu. Mam w domu światłowód więc to jest dla mnie pod warunkiem, że ceny będą rozsądne.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~Makary -

no pewnie - talerz na dachu , wino w barku , nogi na stole i można świat doganiać.... tak bawi się patologia za nasze podatki...... głupawe seriale i teleturnieje wśród wrzeszczącej gromady bachorów. Brawo pis!
Odpowiedź (0)
Dodaj komentarz