208
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi196
  • Ocen na +0
208 ppt ?

Projekt ogrodu (197)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Projekt ogrodu

Napisał(a): Gość -

Witam,

tak się zastanawiam ile może kosztować stworzenie takiego ogrodu od podstaw. Kończę budowę domu i mam troszkę porytej ziemi :) i chciałbym cos z tym zrobić. Nie wiem na ile mam się nastawić? Co brać pod uwagę przy takiej wycenie, zapewne nie jest to tanie ale może są jakieś alternatywy poza tym, że posiejemy sobie trawkę :)

Jeżeli był już ten temet, przepraszam za dublet.
Pozdrawiam,
Kuba
INTERIA.PL

Re: Projekt ogrodu

Witaj Kubo, koszty stworzenia ogrodu, to kwestia bardzo indywidualna, zależą zarówno od powierzchni działki, zastosowanych elementów jak i gatunku i rozmiaru roślin. Myślę , że najrozsądniej jest przygotować się do tej inwestycji w pierwszej kolejności zlecając opracowanie planu - projektu ogrodu. Mając projekt możemy nasz ogród tworzyć etapami nawet kilka sezonów, nie tracąc przy tym nic z początkowej "wizji" W zależności od możliwości finansowych w danym okresie, można zastosować tańszy materiał lub mniejsze rośliny.

Reklama

Właśnie to mnie zaciekawiło.

Wszytsko mogę załatwić sobie bez specjalnego angażowania się i tracenia czasu.
A nie mam czasu na to aby spotykać się z projektantem, chodzić po działce i dobierać kawałeczek po kawaleczku.

Takie rozwiązanie mi się podoba :)

Będę informował na bieżąco o postępach

Pozdrawiam i dzięki za zaangażowanie

Reklama

Reklama

Napisał(a): gość -

jest tak jak piszą moi poprzednicy - wycena to kwestia bardzo indywidualna...zresztą p oto się bierze projektantów - żeby dostosowali projekt do Twoich możliwości, dobierają odpowiednie droższe/tańsze rośliny czy materiały... :) mi ogród wykonywali oni www.royal-garden.com.pl - ale ja miałam naprawdę duży obszar do zagospodarowania i dosć wymagający projekt, więc moja cena nie będzie miarodajna;)

Kiedyś sama chciałam zaprojektować ogród nawet nie zdawałam sobie sprawy z tego jakie skomplikowane może to się okazać Dlatego w zeszłym roku skorzystałam z usług firmy zajmującej się projektowaniem ogrodów. Muszę skromnie przyznać, że do tej pory mój ogród robi wrażenie. Jeżeli nie wiecie gdzie znaleźć dobrą firmę to polecam nahttp://www.re(...)wcy.pl/ , zawsze w kwestii remontów, projektów etc. Mam wtedy pewność, że wszystko zostanie zrobione jak należy! :)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • www projektogrodu pl
  • projektogrodu opinie
Do góry strony: Projekt ogrodu