208
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi196
  • Ocen na +0
208 ppt ?

Projekt ogrodu (197)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Projekt ogrodu

Napisał(a): ~Nebve -

Cenniki związane z takimi usługami raczej dopasowuje się indywidualnie w zależności od projektu, który też przecież robi się od podstaw. Projekt ogrodu to naprawdę super sprawa szczególnie jeśli będziesz miał do tego wgląd i będziesz tworzył go wspólnie ze specjalistami. U mnie wyszło to świetnie dzięki czujności i doświadczeniu [url=http://jarzembinski-ogrody.pl/]http://jarzembinski-ogrody.pl/[/url] którzy najpierw zaplanowali projekt mojego ogrodu a teraz o niego dbaja od czasu do czasu
INTERIA.PL

Re: Projekt ogrodu

Napisał(a): Gość -

Tak, wycenę wykonuje indywidualnie firma projektowa, u nas tak właśnie to wyglądało - najpierw omówiliśmy, co w ogóle byśmy chcieli, następnie firma przygotowała nam kilka koncepcji, wybraliśmy tę, która najbardziej nam przypadła do gustu i tę koncepcję dopracowano. A potem to już koordynacja prac w ogrodzie - również przez firmę, kompleksowo się tym zajęli. Wycena była - jak pisałam -przygotowana indywidualnie. Ogród projektowała nam pracownia architektury krajobrazu Zielony Zakątek , mogę zdecydowanie polecić, bo spisali się na medal :)

Reklama

Re: Projekt ogrodu

Napisał(a): ~saman726 -

Ja sie sama zajmuję trochę amatorsko projektowaniem ogrodów :) Więc projekt dla siebie przygotowalam sama... natomiast sporym wyzwaniem było dla mnie znalezienie odpowiednich dostawców roślin, które sobie wymarzyłam. Na szczęście jeśli chodzi o trawnik, koleżanka z pracy dala mi swietny namiar na http://greenf(...).pl/en/ - mają doskonałe mieszanki traw i ich trawniki rolowane biją na głowe inne :)

Reklama

Reklama

Re: Projekt ogrodu

Napisał(a): ~pawell -

Samemu może najpierw spróbuj. Będzie trudniej, a satysfakcją dużo większa. Zresztą prowadzić ogród i tak musisz się nauczyć. Na facebook jest kilka grup o tematyce ogrodowej. Możesz również zajrzeć na portale dla architektów krajobrazu, ogrodów itd. [url=http://sztuka-krajobrazu.pl/]http://sztuka-krajobrazu.pl/[/url]

Re: Projekt ogrodu

Napisał(a): ~krzysztow -

przy projektowaniu ogrodu lepiej korzystać z pomocy fachowców, zwłaszcza w zakresie jego nawadniania, o czym często zapominamy. sam dopiero niedawno zacząłem myśleć o tym jak nawodnić swój ogród, ale fachowcy z domiwoda.pl pomogli mi wybrać najkorzystniejsze rozwiązanie zarówno w kwestii nawadniania, jak i np. gromadzenia wody deszczowej. skontaktuj się z nimi przez stronkę a z pewnością szybko Ci pomogą ;)

Re: Projekt ogrodu

Napisał(a): ~anielka33 -

Ja ogród zakładałam sama i sprawiło mi to mnóstwo radości. Owszem, korzystałam z różnych porad, jak chociażby w internecie, czy od znajomych, ale najwięcej wiedzy zdobyłam w szkółkarstwie ozdobnym Ulińscy - http://ulinscy.pl/, gdzie kupowałam zdecydowaną większość roślin. Zawsze dostawałam u nich pełną informację, jakie wymagania glebowe, wilgotnościowe i pod względem światła ma dana roślina, a także jak ją pielęgnować.

Re: Projekt ogrodu

Napisał(a): kasiawww87 -

Też uważam, że najlepiej zlecić zaprojektowanie ogrodu profesjonalnej firmie. Ja mogę polecić pracownię "Zielony Zakątek", która się w tym specjalizuje. Zobacz sobie na ich stronę http://projek(...)odu.pl/, tam znajdziesz przykładowe realizacje, które moim zdaniem mówią same za siebie :)
Załączniki:

Re: Projekt ogrodu

Napisał(a): ~Aneczka -

Moim zdaniem warto zdać się na profesjonalistów, bo jak człowiek nie zna się dobrze, to nie wyjdzie mu nic specjalnego a fachowiec to fachowiec - wie jak dobrac i zaaranżować rośliny, czego które potrzebują, jak sie komponują razem etc. Dlatego wybraliśmy Lukas Garden https://lukas-garden.pl/ z okolic Katowic bo zakładali ogród znajomym i ten ogród bardzo nam się spodobał. Dla nas zbudowali też oczko wodne i wykonali drewniany taras. Teraz cieszymy sie widokami i już nie możemy doczekać się wiosny.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • www projektogrodu pl
  • projektogrodu opinie
Do góry strony: Projekt ogrodu