208
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi196
  • Ocen na +0
208 ppt ?

Projekt ogrodu (197)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Projekt ogrodu

Napisał(a): Maro85 -

Widok zadbanej roślinności wiosną i latem daje dużo satysfakcji, ale w chłodniejszy czas fajnie jest poobserwować go z ciepłego ogrodu zimowego wyposażonego w miękką sofę i fotele. Gdyby ktoś myślał o takim rozwiązaniu, warto postawić na energooszczędne profile aluminiowe i fachową ekipę, która dokładnie wykona uszczelnienia, bo przeciekanie to niestety częsty problem w tego typu konstrukcjach. Mogę jednak polecić firmę, która specjalizuje się w ogrodach zimowych na sprawdzonych systemach Schuco: http://www.ar(...)info.pl

Reklama

Re: Projekt ogrodu

Napisał(a): ~NataLa12345 -

Ja ze swojej strony mogę polecić świetnej jakości lampy solarne do ogrodu w naprawdę bardzo różnych rodzajach, w świetnej jakości i bardzo atrakcyjnych cenach :) Sprawdźcie w Aurora Garden. www.aurora-garden.pl – inspirując strona!

Re: Projekt ogrodu

Napisał(a): ~andzelikka -

Projekt ogrodu wraz z nawierzchnią u moich rodziców wykonywała firma Adeko z Łodzi i zrobili to naprawdę profesjonalnie i pięknie. Mieli dwie koncepcje i rodzice wybrali jedną z nich, do tego pozwolili im nanieść swoje poprawki. Profesjonalnie podchodzą do klienta.

Reklama

Re: Projekt ogrodu

Napisał(a): ~Michał -

A co myślicie o ogrodzie zimowym? Taka ciepła, przeszklona konstrukcja pozwala cieszyć się urokami ogrodu o każdej porze roku. Trzeba tylko wybrać sprawdzonego wykonawcę, żeby ogród był ciepły i nie przeciekał w deszczową pogodę. Dobrze się sprawdzają np. przeszklenia na profilach aluminiowych. W takich realizacjach specjalizuje się np. ta firma - http://argo.info.pl/ Projektują indywidualnie i mają naprawdę duże doświadczenie w tym, co robią.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • www projektogrodu pl
  • projektogrodu opinie
Do góry strony: Projekt ogrodu