Odpowiadasz na:
Projekt ogrodu

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Witam, tak się zastanawiam ile może kosztować stworzenie takiego ogrodu od podstaw. Kończę budowę domu i mam troszkę porytej ziemi :) i chciałbym cos z tym zrobić. Nie wiem na ile mam się nastawić? Co brać pod uwagę przy takiej wycenie, zapewne nie jest to tanie ale może są jakieś alternatywy poza tym, że posiejemy sobie trawkę :) Jeżeli był już ten temet, przepraszam za dublet. Pozdrawiam, Kuba

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Projekt ogrodu

Napisał(a): OgrodyNiwa -

Zaprojektowanie oraz wykonanie ogrodu nie jest łatwym zadaniem. Pod uwagę trzeba wziąć warunki glebowe, dostępną przestrzeń oraz należy wybrać styl, w którym chcemy mieć ogród. Biorąc pod uwagę te czynniki, warto wybrać naszą firmę Ogrody Niwahttps://www.o(...)wa.pl/, gdzie kompleksowo zajmujemy się tworzeniem ogrodów dla naszych Klientów. Z przyjemnością stworzymy dla Państwa ogród marzeń, który będzie cieszył Wasze oczy każdego dnia.

Napisał(a): gość -

Szanowni Państwo,

wiemy, jak ważny jest ogród – zarówno ze względów wizualnych, jak i praktycznych. Dlatego oferujemy kompleksowe usługi projektowania i wykonania ogrodów, tarasów czy aranżowania wnętrz zielenią i przygotowywania roślinnych dekoracji okolicznościowych. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

eRzecznik Ogrody Niwa

Reklama

Napisał(a): ~Lara85 -

Ja ogród projektowałam sama. Długo też szukałam roślin, które spełniałyby wszystkie moje oczekiwania, a tych było niemało :) Z oświetleniem zostawiłam męża i poradził sobie z tym zadaniem doskonale i jak zwykle po swojemu, czyli usiadł przed komputerem i zamówił wszystko w jednym miejscu ( na mlamp.pl, o ile dobrze pamiętam) i zajęło mu to niecałą godzinę :D

Napisał(a): ~Nelcia -

Po wszystkich pracach, kiedy roślinki będą spokojnie rosły dobrze pomyśleć o jakimś fajnym oświetleniu. Ciekawe propozycje mają nahttps://mlamp.pl/ Sama mam stamtąd lampy i jestem zadowolona. Najlepiej sprawdza się taki reflektor z czujnikiem ruchu, kiedy wieczorem, po zmroku najdzie mnie ochota na wypicie świeżo zaparzonej mięty z ogródka :)

Reklama