Komentarze (988)

Dodaj komentarz

Napisał(a): ~ad64 -

Nie rozumiem jak można tak beszczelnie kłamać i być katolikiem.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~rrr -

"Sukcesem" komisji Maciarewicza było zrezygnowanie z francuskich helikopterów CARACAL i wprowadzenie na ich miejsce maszyn amerykańskich. Przedstawiciel jankesów w komisji chwalił sie wykończeniem Caracali.
Pytanie tylko za jakie pieniądze doszło do tej "zamiany" i jakie to rewelacyjne "nowości" kupujemy od Amerykańców. Czy na pewno są lepsze (np. tańsze, wielozadaniowe) - czy może tylko amerykańskie.....
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~maderonik -

Co tam fakty, co tam prokuratora antoni i jego zwolennicy widzą lepiej i żaden prokurator nie będzie im ciemnoty wciskał więc cała ta debata jest tyle warta co zeszłoroczny śnieg. Tylko odizolowanie od społeczeństwa antoniego wraz z zespołem może przywrócić spokój.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~kontra -

Niech prokuratura wie że sa ludzie ktorzy potrafia myślec logicznie. Samolot spadajacy z takiej wysokości rozlatuje się na kawałki i wszyscy giną i to jeszcze w takim miejscu. Nie takie byly katastrofy lotnicze i prawie zawsze ktoś przeżył przynajmniej do przyjazdu służb ratowniczych. Bywalo tak ze samolot rozbił się w jakiejś nie dostepnej okolicy i szukano gao przez kilkanascie dni i znajdowano zywych ludzi.
Odpowiedzi (18)

Napisał(a): ~Dumny z PO -

A u mnie w pracy nikt się nie przyznaje że głosował na PO, bo to jest wielki obciach.
Odpowiedzi (17)

Napisał(a): ~prawda-bez-pisu -

Przyznać że w Smoleńsku był zamach to przyznać się do własnej głupoty. Katastrofa wynikająca ze ślepego fanatyzmu i chęci zemsty, głupiej opacznie rozumianej lojalności i arogancji wobec praw fizyki i zdrowego rozsądku jest już WYJAŚNIONA . Pisssssekta buduje MIT bohatera narodowego z prezydenta miernego.- nie ma innego wyjścia. Przyznać się sprawiedliwie do własnych błędów to samobójstwo... CEL - utrzymanie się przy korycie UŚWIĘCA wszelkie ŚRODKI.
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~Jan -

Ten duet Maciarwicz ( KOR ) i Kaczyński ( uczeń Józefa Lipskiego) to najemnicy amerykańskich gremiów politycznych, to słudzy decydentów Białego Domu i Fundacji Batorego(finansowanej przez Sorosha). przecież oni przywłaszczyli sobie katastrofę, wywołują zamieszanie polityczne (chodzi o słupki wyborcze), a Polska jest daleko, w tle. To Tło przestaje istnieć, Polacy mają dość tej sekty i tych guru, którzy są nieszczęściem POLSKI.
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~evaeu -

Sandauer cyt."w czasie wojny zginęli prości żydzi i wybitni polacy,PO
zostali
prości
polacy
wybitni
żydzi
Odpowiedzi (1)

Napisał(a): ~dąb -

Wiadomo dużo o tzw. prokuratorach szczególnie wojskowych (LWP)
Odpowiedź (0)

Napisał(a): ~gt -

jestem pewien, że kolesie z PiSu świetnie rozumieją, że żadnego zamachu nie było, ale dla zgarnięcia paru procent elektoratu podatnego na wróżby, amulety, teorie o zepchnięciu TU 154 przez UFO i rozpylaniu helu, gotowi są udawać, że nigdy tych rzeczy, o których mówi prokuratura nie słyszeli.

Kaczyński i Macierewicz moim zdaniem nie są szaleńcami, tylko skrajnymi cynikami, którzy posłużą się każdym plugastwem, i chętnie poszczują Polaka na Polaka, jeśli przysporzy to PiS kilku głosów.
Odpowiedzi (1)
Dodaj komentarz