290
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi259
  • Ocen na +72
290 ppt ?

Propaganda nienawiści do chrześcijan takie przynosi owoce (260)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Propaganda nienawiści do chrześcijan takie przynosi owoce

Napisał(a): Valdemar -

Kanada to przykład do czego doprowadziła propaganda nienawiści do chrześcijan. Taka Propaganda zakłamania historii trwała latami

Jedna z kanadyjskich działaczek kobiecych, Diana Watts uważa, że dziś kanadyjscy chrześcijanie są dyskryminowani na kilku poziomach – moralnym, etnicznym i prawnym. Zdaniem Watts, społeczeństwo Kanady jest dezinformowane – podawane są mu kłamliwe informacje o negatywnych wpływach wartości chrześcijańskich.

Watts i przedstawicielki organizacji wzywają Kanadyjczyków do przebudzenia i natychmiastowego zaprzestania prześladowania chrześcijan. A przykłady można dziś mnożyć. Do grona represjonowanych należy zaliczyć lekarzy. Nie mogą oni rezygnować z eutanazji z powodów światopoglądowych. W przeciwnym razie mogą… trafić za kratki.

to artykuł z 2 WRZEŚNIA 2016
https://pch24.pl/zaprzestac-dyskryminacji-chrzescijan-kanadyjskie-kobiety-walcza-o-swoje-prawa/

ireneo
W Kanadzie co rusz jakiś rozświetla mroczną historię rozprawiania się koloratkowych łachmytów z dziećmi nienawidzącymi chrześcijan. A przecież każdy prawdziwy chrześcijanin wie że dobre takie dziecko to martwe takie dziecko
INTERIA.PL

https://static.dw.com/image/36683080_303.jpg

Tyle zostało z kościoła w Iraku

Nie ma się co czarować: "Obecnie chrześcijanie są grupą religijną, która jest najbardziej szykanowana i zastraszana. W niektórych regionach świata całym wspólnotom wyznaniowym grozi wyniszczenie albo emigracja". Stanowisko Parlamentu Europejskiego wyrażone w raporcie na temat praw człowieka i demokracji na świecie z grudnia 2016 nie utraciło nic ani ze swojej aktualności, ani dramatyzmu, a wręcz przeciwnie.

Załączniki:

Napisał(a): WednesdayTEN -

Valdemar
WednesdayTEN
Valdemar
WednesdayTEN We wrześniu '2021 w 2163 wypadkach drogowych ucierpiało 2461 osób, a 181 poniosło śmierć.

Czy ci którzy zginęli - w 95% będąc zapewne katolikami rzymskimi - zginęli za wiarę?

Jak byś nazwał sprawców tych wypadków (zapewne 95% z nich to katolicy rzymscy)?
Wiesz jaka jest różnica pomiędzy wypadkiem a morderstwem? Czy oczekujesz pomocy w wytłumaczeniu różnicy?
Dajesz Waldi - wytłumacz mi się czym się różni jazda po pijanemu i spowodowanie wypadku śmiertelnego, wytłumacz mi czy się różni zap*****lanie 150 km/h przez miasto gdzie są przejścia i spowodowanie z tego tytułu wypadku śmiertelnego. Śmiało, potrzebuję twojej pomocy w wytłumaczeniu mi różnicy.
Czyli nie poradziłeś sobie:) ale mowę nienawiści opanowałeś do perfekcji.

Morderstwo jest specyficznym sposobem zabójstwa. Zazwyczaj kojarzy się z planowaniem i wyrachowaniem. Morderca działa z zimną krwią.

W przypadku wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym niezależnie od okoliczności nikt nie planuje morderstwa.

art. 177 § 2 k.k – Śmiertelny wypadek drogowy
PRZESTĘPSTWA PRZECIWKO ŻYCIU I ZDROWIU (148-162)
Paragrafy kk to nie przypadek i warto o nich wiedzieć.
Nie widzę odpowiedzi, wyjaśnienia na zapytania:
a) czym się różni jazda po pijanemu i spowodowanie wypadku śmiertelnego przez kierowcę będącego pod wpływem alkoholu.
b) czym się różni jazda 150 km/h przez miasto gdzie są przejścia i spowodowanie z tego tytułu wypadku śmiertelnego.

Ktoś w sposób niezaplanowany wsiadł do samochodu mając np. 2 promile alkoholu we krwi i w sposób niezplanowany pojechał autem?

Ktoś w sposób niezaplanowany jedzie 150 km/h przez miasto, nie biorąc w swoich planach jazdy, że są światła, przejścia dla pieszych, ograniczenia prędkości?

Samo się dzieje? o_0

Reklama

Valdemar Kilka dni temu w Szczecinie miały miejsce pożałowania godne wydarzenia: atak na krzyż w kościele, a następnie brutalne pobicie księdza, któremu złamano szczękę. Obu czynów dokonał zresztą ten sam napastnik (...)
Rozumiem, że wiesz już iż był to niewierca?

Nie bardzo rozumiem jaki związek z tematem

Propaganda nienawiści do chrześcijan takie przynosi owoce

mają twoje pytania? do czego zmierzasz?
Potrafisz to wyjaśnić?
WednesdayTEN
Nie widzę odpowiedzi, wyjaśnienia na zapytania:
a) czym się różni jazda po pijanemu i spowodowanie wypadku śmiertelnego przez kierowcę będącego pod wpływem alkoholu.
b) czym się różni jazda 150 km/h przez miasto gdzie są przejścia i spowodowanie z tego tytułu wypadku śmiertelnego.

Ktoś w sposób niezaplanowany wsiadł do samochodu mając np. 2 promile alkoholu we krwi i w sposób niezplanowany pojechał autem?

Ktoś w sposób niezaplanowany jedzie 150 km/h przez miasto, nie biorąc w swoich planach jazdy, że są światła, przejścia dla pieszych, ograniczenia prędkości?

Samo się dzieje? o_0

Reklama

Nie. Myślę, że była to ofiara propagandy nienawiści do chrześcijan i promowanej przez posłów opozycji społecznej akceptacji do tego rodzaju działań.

WednesdayTEN
Valdemar Kilka dni temu w Szczecinie miały miejsce pożałowania godne wydarzenia: atak na krzyż w kościele, a następnie brutalne pobicie księdza, któremu złamano szczękę. Obu czynów dokonał zresztą ten sam napastnik (...)
Rozumiem, że wiesz już iż był to niewierca?

Reklama

Valdemar Nie bardzo rozumiem jaki związek maja z tematem twoje zapytania. Potrafisz to wyjasnić?
Nie chce mi się, jeśli nie zrozumiałeś po tych przykładach - samemu przytaczając w startówce zdarzenie, gdy uciekający z miejsca przestępstwa wjechał samochodem w paradę uliczną jako efekt nienawiści do chrześcijan - to nie ma to najmniejszego sensu, bo i tak nie zrozumiesz.

Równie dobrze można by przywoływać inne przykłady, inne statystyki, to twoja odpowiedź byłaby taka sama, że to niewiercy, innowiercy stoją za nimi a nie chrześcijanie prawdziwi.

Po owocach ich poznacie. Co dzisiaj zostało po Lutze poza historycznym przekazem że był prekursorem w tworzeniu propagandy nienawiści w jego przypadku do katolików.

WednesdayTEN
Valdemar (...) Propagandę nienawiści rozpoczął luter i takie dzisiaj są owoce jego herezji (...)
Czyżby Luter - według ciebie - nie był chrześcijaninem? o_0

Mnie tez się nie chce rozmawiać z Tobą:)
WednesdayTEN
Valdemar Nie bardzo rozumiem jaki związek maja z tematem twoje zapytania. Potrafisz to wyjasnić?
Nie chce mi się, jeśli nie zrozumiałeś po tych przykładach - samemu przytaczając w startówce zdarzenie, gdy uciekający z miejsca przestępstwa wjechał samochodem w paradę uliczną jako efekt nienawiści do chrześcijan - to nie ma to najmniejszego sensu, bo i tak nie zrozumiesz.

Równie dobrze można by przywoływać inne przykłady, inne statystyki, to twoja odpowiedź byłaby taka sama, że to niewiercy, innowiercy stoją za nimi a nie chrześcijanie prawdziwi.

Valdemar Nie. Myślę, że była to ofiara propagandy nienawiści do chrześcijan i promowanej przez posłów opozycji społecznej akceptacji do tego rodzaju działań
Którzy posłowie opozycji promują akceptowanie bandytyzmu i wandalizmu, nazwiska poproszę, wraz z cytatami ich wypowiedzi, świadczącymi o propagowaniu nienawiści do chrześcijan.

Tak jak już napisałem nie chce mi się edukować gamonia, który rozumuje i zadaje pytania na poziomie trzylatka:)

WednesdayTEN
Valdemar Nie. Myślę, że była to ofiara propagandy nienawiści do chrześcijan i promowanej przez posłów opozycji społecznej akceptacji do tego rodzaju działań
Którzy posłowie opozycji promują akceptowanie bandytyzmu i wandalizmu, nazwiska poproszę, wraz z cytatami ich wypowiedzi, świadczącymi o propagowaniu nienawiści do chrześcijan.

Valdemar
WednesdayTEN
Valdemar (...) Propagandę nienawiści rozpoczął luter i takie dzisiaj są owoce jego herezji (...)
Czyżby Luter - według ciebie - nie był chrześcijaninem? o_0
Po owocach ich poznacie. Co dzisiaj zostało po Lutze poza historycznym przekazem że był prekursorem w tworzeniu propagandy nienawiści w jego przypadku do katolików.
Achhhhh... nienawiść do katolików :> Katolicy nie zostali mu i innym heretykom dłużni :>

Jesteście siebie warci :P

Tak czy inaczej, nie odpowiedziałeś czy Luter był według ciebie chrześcijaninem czy nie. Nic nowego, standard.

Valdemar
WednesdayTEN
Tak jak już napisałem nie chce mi się edukować gamonia, który rozumuje i zadaje pytania na poziomie trzylatka:)
Tu nie chodzi o edukację, bo jesteś na to za cienki - tu chodzi o konkretne przykłady osób które promują nienawiść do chrześcijan.

Opozycyjnych posłów jest mniej niż 250, zatem którzy to? Dasz radę podać te osoby, zacytować ich wypowiedzi, czy tylko oczerniasz? Ja już znam odpowiedź, możesz mnie wyprowadzić z błędu...

...choć szczerze w to wątpię.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Propaganda nienawiści do chrześcijan takie przynosi owoce