290
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi259
  • Ocen na +72
290 ppt ?

Propaganda nienawiści do chrześcijan takie przynosi owoce (260)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Propaganda nienawiści do chrześcijan takie przynosi owoce

Napisał(a): Valdemar -

Czyli nie poradziłeś sobie:) ale mowę nienawiści opanowałeś do perfekcji.

Morderstwo jest specyficznym sposobem zabójstwa. Zazwyczaj kojarzy się z planowaniem i wyrachowaniem. Morderca działa z zimną krwią.

W przypadku wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym niezależnie od okoliczności nikt nie planuje morderstwa.

art. 177 § 2 k.k – Śmiertelny wypadek drogowy
PRZESTĘPSTWA PRZECIWKO ŻYCIU I ZDROWIU (148-162)
Paragrafy kk to nie przypadek i warto o nich wiedzieć.

WednesdayTEN
Valdemar
WednesdayTEN We wrześniu '2021 w 2163 wypadkach drogowych ucierpiało 2461 osób, a 181 poniosło śmierć.

Czy ci którzy zginęli - w 95% będąc zapewne katolikami rzymskimi - zginęli za wiarę?

Jak byś nazwał sprawców tych wypadków (zapewne 95% z nich to katolicy rzymscy)?
Wiesz jaka jest różnica pomiędzy wypadkiem a morderstwem? Czy oczekujesz pomocy w wytłumaczeniu różnicy?
Dajesz Waldi - wytłumacz mi się czym się różni jazda po pijanemu i spowodowanie wypadku śmiertelnego, wytłumacz mi czy się różni zap*****lanie 150 km/h przez miasto gdzie są przejścia i spowodowanie z tego tytułu wypadku śmiertelnego. Śmiało, potrzebuję twojej pomocy w wytłumaczeniu mi różnicy.
INTERIA.PL

Napisał(a): Blandare51 -

Valdemar Czyli nie poradziłeś sobie:) ale mowę nienawiści opanowałeś do perfekcji.

Morderstwo jest specyficznym sposobem zabójstwa. Zazwyczaj kojarzy się z planowaniem i wyrachowaniem. Morderca działa z zimną krwią.

W przypadku wypadków drogowych ze skutkiem śmiertelnym niezależnie od okoliczności nikt nie planuje morderstwa.

WednesdayTEN
Valdemar
WednesdayTEN We wrześniu '2021 w 2163 wypadkach drogowych ucierpiało 2461 osób, a 181 poniosło śmierć.

Czy ci którzy zginęli - w 95% będąc zapewne katolikami rzymskimi - zginęli za wiarę?

Wiesz jaka jest różnica pomiędzy wypadkiem a morderstwem? Czy oczekujesz pomocy w wytłumaczeniu różnicy?
Dajesz Waldi - wytłumacz mi się czym się różni jazda po pijanemu i spowodowanie wypadku śmiertelnego, wytłumacz mi czy się różni zap*****lanie 150 km/h przez miasto gdzie są przejścia i spowodowanie z tego tytułu wypadku śmiertelnego. Śmiało, potrzebuję twojej pomocy w wytłumaczeniu mi różnicy.
Nie brnij....

Jeździsz samochodem?

Blandare51
Valdemar Czyli nie poradziłeś sobie:) ale mowę nienawiści opanowałeś do perfekcji.

WednesdayTEN
Valdemar

Nie brnij....

Reklama

Wróć do tematu, bo tam masz wiele do zrobienia !(samochodem jeżdże od 1967 roku - nieprzerwanie).

Trzeba było nie trollować tematu.
Jesteś pewien, że zdążysz wyhamować kiedy pieszy wbiegnie pod samochód?
Będziesz mordercą czy sprawcą wypadku?
Blandare51 Wróć do tematu, bo tam masz wiele do zrobienia !(samochodem jeżdże od 1967 roku - nieprzerwanie).

Reklama

Valdemar Trzeba było nie trollować tematu
będziesz mordercą czy sprawcą wypadku?
Blandare51 Wróć do tematu, bo tam masz wiele do zrobienia !(samochodem jeżdże od 1967 roku - nieprzerwanie).
Jak napisałem, jeżdżę samochodem od 1967 roku. Nie zdarzyło się mi bym jechał przed przejściem dla pieszych taką prędkością, bym nie zdąrzył się zatrzymać! Nawet na zielonym świetle przejeżdząjąc przejście dla pieszych uwagę zwracam na chodnik, czy ktoś nie zamierza wtargnąć na przejście. Przez te lata (ponad 2 mln km) przemierzając Polskę i Europę wzdłuż i wszerz -nie spowodowałem nie tylko wypadku,alenie brałem udziału w żadnym, dzięki uwadze i przezorności.

Wróć do tematu.

Według Organizacji Bezpieczeństwa i Współpracy w Europie, w roku 2019 na całym kontynencie europejskim dokonano ponad 500 przestępstw z nienawiści do wiary w stosunku do chrześcijan.

Przykładem aktu agresji może być niedawna napaść na duchownego w Edynburgu. Według komunikatu wydanego przez archidiecezję edynburską 35-letni ksiądz został napadnięty podczas samotnej modlitwy porannej w archikatedrze NMP Wniebowziętej.

Trudno racjonalnie wytłumaczyć zachowania ludzi, którzy uważają, że to wina księdza bo jest księdzem i ten komentarz ""Dobrze mu tak" niby ludzi wrażliwych na ludzka krzywdę.

Reklama

Po co mataczysz i się tłumaczysz to może zdążyć się każdemu kierowany. Nie na światłach i nie przed pasami choć i tam tez się zdarza.

Powtarzam pytanie:

Nie musisz odpowiadać każdy kierowca zna odpowiedź. Tylko dlaczego bronisz gościa który usiłuje przekonywać że morderstwo chrześcijanina to nic strasznego bo przecież codziennie w wypadkach gnie dużo więcej osób. To podłość nazywajmy sprawy po imieniu. Zero tolerancji dla podżegaczy.

Blandare51
Valdemar Trzeba było nie trollować tematu
Jak napisałem, jeżdżę samochodem od 1967 roku. Nie zdarzyło się mi bym jechał przed przejściem dla pieszych taką prędkością, bym nie zdąrzył się zatrzymać! Nawet na zielonym świetle przejeżdząjąc przejście dla pieszych uwagę zwracam na chodnik, czy ktoś nie zamierza wtargnąć na przejście. Przez te lata (ponad 2 mln km) przemierzając Polskę i Europę wzdłuż i wszerz -nie spowodowałem nie tylko wypadku,alenie brałem udziału w żadnym, dzięki uwadze i przezorności.

Wróć do tematu.

USA: Samochód wjechał w paradę bożonarodzeniową. Są ofiary

Sam tytuł sugeruje, że ofiary to chrześcijanie.... a to bzdura. Wyjaśniłem w poprzednich postach.
Natomiast gdy przeanalizujemy wierzenia całej ziemskie populacji, to dojdziemy do wniosku, że chrześcijanie stanowią znaczną grupę, największą - prawie 32%. Zapewne analizując statystykę przestępstw, a zabójstw w szczególności, to zapewne również ok. 30% ofiar tych przestępstw będą chrześcijanie (choć nie jestem pewien, czy nie znacznie rzadziej niż wśród innych grup)

https://www.expressen.se/kronikorer/mats-larsson/den-friande-domen-som-klyver-usa/

Napisał(a): ~gość -

Blandare51

Sam tytuł sugeruje, że ofiary to chrześcijanie.... a to bzdura. Wyjaśniłem w poprzednich postach.

Niestety mylisz się. Trudno się dziwić nienawiść odbiera rozum

Szef straży pożarnej w Waukesha powiedział zaraz po masakrze, że 11 osób dorosłych, w tym ksiądz, i 12 dzieci zostało przewiezionych do sześciu różnych szpitali w okolicy. Według doniesień, jest wśród nich kilka starszych kobiet, które były częścią grupy nazywanej „Tańczące babcie”, i członkinie zespołu tanecznego złożonego z uczennic.

Children's Wisconsin, szpital pediatryczny w Milwaukee, poinformował, że przyjął 15 pacjentów, którzy zostali ranni podczas parady. Szpital dodał, że do późnego niedzieli w nocy nie było ofiar śmiertelnych.

Szefowie Aurora Medical Center-Summit, szpitala w hrabstwie Waukesha, mówili CNN, że przebywa 13 pacjentów, z tego kilka jest w stanie krytycznym.

Jesteśmy głęboko zasmuceni bezsensowną tragedią, a nasze serca są ze społecznością Waukesha – zawarto w oświadczeniu ze szpitala.
https://polskatimes.pl/usa-masakra-podczas-parady-bozonarodzeniowej-pedzace-auto-wjechalo-w-tlum-ludzi-jest-wiele-ofiar/ar/c1-15913931

Napisał(a): ~gość -

Blandare51 https://www.expressen.se/kronikorer/mats-larsson/den-friande-domen-som-klyver-usa/
Wróć do tematu to nie jest temat o wszystkich mordercach świata a o tych którzy mordują chrześcijan.

Świąteczne dekoracje w Tokio:

Załączniki:

~gość
Blandare51 https://www.expressen.se/kronikorer/mats-larsson/den-friande-domen-som-klyver-usa/
Wróć do tematu to nie jest temat o wszystkich mordercach świata a o tych którzy mordują chrześcijan.
Twierdzę, że atak w Wisconsin nie ma nic wspólnego z religią i chrześcijanami!, czyli wszystkie moje posty są jak najbardziej tematyczne!

Blandare51 Świąteczne dekoracje w Tokio:

a tak wygląda miejsce tragedii w USA

Duża część ulicy, na której odbywała się parada, została zamknięta w związku ze wszczętym śledztwem - podała telewizja CNN.

Do zdarzenia doszło w niedzielę po południu czasu lokalnego w Waukeshy, na przedmieściach Milwaukee. Czerwony samochód terenowy przełamał bariery i staranował grupy ludzi biorących udział w tradycyjnej bożonarodzeniowej paradzie. Według telewizji Fox6 TV, samochód wjechał w grupę tańczących cheerleaderek w wieku 9-15 lat. Na nagraniu w mediach społecznościowych niedużą grupę rannych dziewczyn i rozrzucone wokół pompony.
Załączniki:
« Wróć do tematów
Do góry strony: Propaganda nienawiści do chrześcijan takie przynosi owoce