Odpowiadasz na:
Proszę Administrację o sprawdzenie kolejnego obrażliwego tematu

~gość
Temat dodał(a):
~gość -
Proszę o sprawdzenie tematu Abrakadabra 365 . Dotyczy tematu pt ,, Czaskowski z poświęceniem życia i zdrowia odtyka zapchaną rurę". Poniżej; Ale że żaden leming go za nogi nie trzyma? Dziwne! Szanowna Pani Admin, nie ulega wątpliwości, że wpis dotyczący Pana Trzaskowskiego prezydenta Warszawy. A zatem obraza dotyczy funkcjonariusza publicznego art. 212 i 216 Kodeksu Karnego . Temat został napisany 24.06. 2020 o godzinie 17:35. Pozdrawiam.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 2 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Proszę Administrację o sprawdzenie kolejnego obrażliwego tematu

Napisał(a): Abrakadabra365 -

Proszę administrację o zablokowanie możliwości pisania anonimowym użytkownikom skarg w tym dziale. To niedopuszczalne by jakieś boty kosiły tutaj zalogowanych użytkowników a administracja te skargi uwzględniała.
Kiedyś to było najlepsze forum w polskojęzycznym Internecie, teraz jedno z najgorszych - bo za najdrobniejsze przewinienia blokowano tutaj konta. Boty najpierw prowokują użytkowników a potem zgłaszają skargi, gdy ktoś próbuje się bronić.

Re: Proszę Administrację o sprawdzenie kolejnego obrażliwego tematu

Napisał(a): ~gość -

Proszę o sprawdzenie tematu Abrakadabra 365 . Dotyczy tematu pt ,, Czaskowski z poświęceniem życia i zdrowia odtyka zapchaną rurę". Poniżej; Ale że żaden leming go za nogi nie trzyma? Dziwne!

Szanowna Pani Admin, nie ulega wątpliwości, że wpis dotyczący Pana Trzaskowskiego prezydenta Warszawy. A zatem obraza dotyczy funkcjonariusza publicznego art. 212 i 216 Kodeksu Karnego . Temat został napisany 24.06. 2020 o godzinie 17:35.

Pozdrawiam.

Reklama