9
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń194
  • Odpowiedzi2
  • Ocen na +19
9 ppt ?

Proszę o interwencję w sprawie wpisu w stopce użytkownika creat (3)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Proszę o interwencję w sprawie wpisu w stopce użytkownika creat

Napisał(a): buc1 -

Użytkownik creat używa w swojej stopce,, :D' Rozmawiałem z Panią Anetą - jest tu nowa i nic nie rozumie' - buc1". Nie wyraziłem zgody na tego typu wpisy firmowane moją pocztą. Proszę o ukaranie tego użytkownika. Jest to wpis personalny mający na celu prześladowanie mnie.

Pozdrawiam.
INTERIA.PL

Re: Proszę o interwencję w sprawie wpisu w stopce użytkownika creat

Napisał(a): creat -

Siema buc1. Adminka przemilczała to ja odpowiem.
Moim celem nie jest przesladowanie Ciebie, szanowny bucu1.
po prostu, bardzo mnie rozbawiłeś tym zdaniem, które na tym to do admina forum napisałeś.
Na tyle, że postanowiłem w mojej stopce umieścić cytat z Ciebie.. co zasadniczo mozna uznac za wyróżnienie bardziej niz szkalowanie :) A że byc może zawstydza cie ... cóż..
Poprzedzam ten cytat szerokim usmiechem aby tym bardziej zasygnalizować, że to z mej strony żarcik, dosyc niewinny...

Wiesz, weźmy taką Twoją stopkę, przeanalizujmy.
Parafraza psalmu dawidowego - nie moje ale kogoś uczucia religijne trochę może obrażać...
Ten po łacinie tekst to sam wymyśliłeś czy historyczny jakiś? troche albo nawet bardziej niż troche bez sensu w mojej ocenie...ale być może nie kumam , fajnie jakbyś mnie oświecił i wytłumaczył o co w nim chodzi..
Cytaty z polityków 'wybitnych' pisu zamieściłeś w swej stopce, chyba nie pytając ich o zgodę, jak i ja o Twoją. Przy okazji przekręcając nazwisko Piebak na Pjebiak - co nawet trochę śmieszne ale jednak dosyć obraźliwe ...
I żeby nie było - ani Piebiaka ani nikogo z pisiego ciemnogrodu nie bronie tutaj tylko staram Ci uzmysłowic, że Twojej stopce znacznie blizej hejtu niz mojej. Ale Ty już tak masz. Ty możesz a Ciebie nie wolno, w twym własnym mniemaniu.

Tak więc bucu1 drogi...
nie przejmuj się, ten żarcik z moją stopką i cytowaniem Ciebie w niej był pomyslany na jeden wieczór i prawdopodobnie jest to ostatni mój wpis który go zawiera. Chociaż w sumie jeszcze nie wiem - bo dalej mnie bawi .. i w pewnym sensie jest jakby uniwersalnym ostrzeżeniem, dla tych, (jak Pani Aneta :)), którzy zbyt naiwnie uznają będąc na forum nowymi, że np. rozmawiają z kilkoma osobami podczas gdy wkręca ich osoba jedna pod wieloma nickami...

Pozdro, takze dla Pani 1Aneta ;)

Re: Proszę o interwencję w sprawie wpisu w stopce użytkownika creat

Napisał(a): Admminka -

Szanowny buc1,

wskazany użytkownik nie ujawnia Pana adresu mailowego, a jedynie cytuje opublikowany przez Pana wpis z zaznaczeniem autora cytatu, co nie jest zabronione przez regulamin.

Pozdrawiam,
Admminka

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Proszę o interwencję w sprawie wpisu w stopce użytkownika creat