83
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń4 tys.
  • Odpowiedzi36
  • Ocen na +0
83 ppt ?

PROSZĘ O POMOC!! opryszczka! Jak zapobiec?? (37)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

PROSZĘ O POMOC!! opryszczka! Jak zapobiec??

Napisał(a): Gość -

Czy macie sprawdzone sposoby na zapobieganie opryszczce? Mi od czasu do czasu wyskakuje, próbowałam smarować kremami na opryszczkę jak najwcześniej, ale nic to nie daje :(((

Teraz wieje zimny wiatr mocno, boję się że mi znów wyskoczy :(( Jak najlepiej reagować? Kiedy? Czym? Macie jakieś domowe sposoby?

Bardzo proszę o pomoc!
----------------------------------

Hmmm, żadna nic nie wie? Szkoda :(( Ja słyszałam że olejek herbaciany bardzo pomaga, ale nie wiem gdzie go kupić...słyszałyście coś o tym może?
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: PROSZĘ O POMOC!! opryszczka! Jak zapobiec??

Napisał(a): Gość -

Horka Opryszczka nie jest wyleczalna, ale można zapobiegać. Ja podobnie jak poprzedniczka zawsze nosze przy sobie tabletki i jak tylko czuję że się zaczyna biorę dwie na raz, na drugi dzień już jest ok.
Bez przesady - opryszczę wywołuje ten sam wirus co u dzieci ospę. ja miałam ogromny z nią problem i lekarz przepisał mi heviran (to samo co moje dzieci brał gdy miały ospę). Jak ręką odjąl skończył s^ę problem opryszczki która miałam co miesiąc. Teraz juz wyskakuje sporadycznie. Więc są sposoby żeby osłabić jej występowanie.

A poza tym trzeba dbać o ogólny dobrostan organizmu. Polecam w tym celu sok z młodego jęczmienia - naturalny suplement - green magma. Poczytajcie sobie o nim.

Ja go kupilam w sklepie insidebeauty.pl - więc sprawdzony sprzedawca.

Reklama

Napisał(a): gość -

Tu masz tekst o opryszczce, znajdziesz w nim wszystkohttp://vitame(...)iedziec

Niestety, jak już raz złapiesz wirusa, to masz go na całe życie i będzie Ci wychodziła opryszczka za każdym razem przy osłabieniu organizmu. W takiej sytuacji, jak tylko poczujesz, że coś podejrzanie swędzi, od razu smaruj maścią przeciwwirusową. Dzięki temu zatrzymasz rozwój opryszczki i szybciej ją wyleczysz

Sama też często miałam problemy z zajadami czy opryszczkami. Stosowałam przeróżne preparaty lub też tzw. "domowe sposoby". Nawet, jeśli któreś z nich pomagały, to tylko na chwile. Fakt, zajady i opryszczki znikały po kilku dniach kuracji, jednak po krótkich czasie problem znów się pojawiał... I tworzyło się błędne koło. W końcu postanowiłam zainwestować w coś sprawdzonego i skutecznego. Kupiłam "VirAgo" firmy CaliVita. Jest to zestaw ziół wzbogaconych lizyną i cynkiem, który nie tylko hamuje rozwój wirusa czy opryszczki, ale co ważniejsze zapobiega jej nawrotom. W ten sposób pozbyłam się problemów raz na zawsze. Od dłuższego czasu nie miałam żadnych nawrotów. Wreszcie mogę cieszyć się pięknymi ustami, myślę że mój chłopak również jest zadowolony
Także bardzo polecam ten preparat - tutaj macie adres sklepu, gdzie możecie znaleźć więcej informacji na jego temat oraz dokonać zakupu, a co za tym idzie, rozwiązać Wasze problemy :http://www.vi(...)bl./150
Nie znam skuteczniejszego środka niż VirAgo - polecam!

Jak dla mnie, to opryszczka poddaje się tylko po lekach przeciwwirusowych - żadne smarowidła ani domowe sposoby typu pasta do zębów na niewiele się zdadzą. To jest choroba, a nie defekt kosmetyczny. Wirus opryszczki łatwo się przenosi, więc naprawdę nie ma żartów. Zresztą poczytajcie sobie tutaj, ja jak swego czasu miałam problemy z opryszczką, to sporo informacji na tej stronie znalazłam:http://bezopr(...)zki.pl/

Wirus opryszczki niestety szybko się przenosi. Kiedyś sprawdzałam różne domowe sposoby na wyleczenie opryszczki, niestety nic nie działało skutecznie. Jedyne, co mi wreszcie pomogło, to tabletki przeciwwirusowe - polecam. Szkoda kasę tracić na inne środki, lepiej od razu zapytać lekarza o tabletki. Dużo też mi dała ta stronahttp://bezopr(...)zki.pl/ - fajne informacjie tam można znaleźć.

Napisał(a): vieviura -

Witamina B podwójna dzienna dawka. A doraźnie np. rozpuść polopirynę w niewielkiej ilości wody i tę papkę nakładaj na chor miejsce. Choruję na ten shit już od 15 lat i tylko to pomaga
A vit B jak bedziesz brac regularnie wedlug zalecen to nic Ci nie wyjdzie. Od 2 lat nie miałam nawrotów:)
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • jak zapobiec opryszczce
  • jak zapobiec opryszcze
  • jak zapobiegac opryszczce
  • opryszczka jak zapobiec
  • jak zapobiegać opryszczce
  • opryszczka jak przeciwdzialac
  • opryszczka zapobieganie
  • jak przeciwdziałać opryszczce
  • zanim wyskoczy opryszczka
  • czym zapobiec opryszczke ?
  • jak zapobiec wyskoczeniu opryszczki?
  • kiedy wyskakuje febra
  • Zapobieganie opryszczce
  • czemu wyskakuje opryszczka
  • jak zapobiec zimno
Do góry strony: PROSZĘ O POMOC!! opryszczka! Jak zapobiec??