9
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń161
  • Odpowiedzi2
  • Ocen na +21
9 ppt ?

PROSZĘ O UKARANIE UŻYTKOWNIKA DOBRAWA1 (3)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

PROSZĘ O UKARANIE UŻYTKOWNIKA DOBRAWA1

Napisał(a): Gość -

Zwracam się do Administracji Interia Forum o ukaranie użytkowniczki Dobrawa1. Wspomniana użytkowniczka napisała tematpt,, Zastanawia mnie fakt" w dniu 1 czerwiec około godz 18. 00. W temacie personalnym (niezgodnym z regulaminem Forum) wymienia kilka kont, które przypisuje mi w sposób obraźliwy. W ten sposób obraża i pomawia wielu użytkowników tego forum. Napisałem kilka razy prośbę o usunięcie tego tematu, niestety bezskutecznie.

Dobrawa1 nie jeden raz próbowała pomawiać mnie na Forum wielokrotnie, jak również próbowała mnie usunąć z tego forum, bo nie popieram PiS i piszę prawdę. Pomimo wielu próśb kierowanych do Administracji nie otrzymała nawet upomnienia.

Takie postępowanie źle świadczy o wizerunku forum i wolności wypowiedzi zawartej w Konstytucji, która jeszcze obowiązuje w tym kraju.

Mam nadzieję, że Forum Interii nie jest jeszcze witryną PiS na wzór telewizji partyjnej TVP PIS.

Pozdrawiam i proszę o wyciągnięcie konsekwencji za łamanie regulaminu Forum i to nie jeden raz.

FonForman AD. 2020. 06. 01. godz 19.08.
INTERIA.PL

Re: PROSZĘ O UKARANIE UŻYTKOWNIKA DOBRAWA1

Napisał(a): Admminka -

Szanowny FonForman,

dziękujemy za zgłoszenie, temat został usunięty.
Przypominam jednocześnie, że Forum nie jest miejscem na personalne zaczepki i zgodnie z regulaminem takie treści mogą być kasowane.

Pozdrawiam,
Admminka

Re: PROSZĘ O UKARANIE UŻYTKOWNIKA DOBRAWA1

Napisał(a): Gość -

Admminka Szanowny FonForman,

dziękujemy za zgłoszenie, temat został usunięty.
Przypominam jednocześnie, że Forum nie jest miejscem na personalne zaczepki i zgodnie z regulaminem takie treści mogą być kasowane.

Pozdrawiam,
Admminka
Dziękuję i pozdrawiam.

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: PROSZĘ O UKARANIE UŻYTKOWNIKA DOBRAWA1