259
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi197
  • Ocen na +141
259 ppt ?

PROSZĘ O WYJAŚNIENIE, DLACZEGO DERICK ZOSTAŁ ZBANOWANY? (198)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: PROSZĘ O WYJAŚNIENIE, DLACZEGO DERICK ZOSTAŁ ZBANOWANY?

Napisał(a): Gość -

NNka
Alicjo, Lamio i Esiku, bardzo dziękuję Wam ze Wasze wypowiedzi
i poparcie prośby o wyjaśnienie, a właściwie przywrócenie Dericka
na forum.
Nie dziękuj NNka każda sprawa podejrzana zasługuje na wyjaśnienia , to Wasz - Nasz kolega Forumowy i zrozumiałe że chcemy wiedzieć coś więcej :)
INTERIA.PL

S2013
Alicjaja

A..jak myślisz Esik ?
Usuwa się właśnie..takich..nie wygodnych inaczej :)
Bardzo dobrze wiedzieli..że zagnie Panią ekspert,
w każdym..możliwym tego słowa znaczeniu;)
Tak tylko od kiedy to stawia się kogoś pod ścianę za odmienny pogląd? przecież po to jesteśmy na forum aby dyskutować a nie włazić sobie w tyłki :) chodź w niektórych przypadkach kto wie hmm :)))) ale na pewno nie w tym .
Forum dla Wszystkich nawet jeśli mają odmienne zdania niż Admin czy jakiś "ekspert" ..zaczynam rozumieć Tyrystora :I
Esiku..Ja to na prawdę wszystko..wiem :)

Czy..Ty widziałeś..żebym Ja kiedyś..komuś w tyłek wchodziła ? :))

Napisał(a): Tris -

S2013
Tris
Od siebie mogę dodać, że została zbanowana również mandarine, za co, też nie wiadomo, a jej wypowiedzi w tematach były mądre i sensowne, nigdy nie złamała regulaminu forum, więc po co to zbanowanie..??
Te forum to jak trójkąt bermudzki , ludzie się pojawiają aby po chwili zniknąć :I
Droga Tris, nie znam tej Pani Mandalenki :)
Raczej znasz i to dobrze, ale nie ważne, to śmieszne, że Administracja blokuje konta praktycznie tylko za to, że coś im się nie spodoba, nie zwarzając na regulamin forum, czy ktokolwiek z Administracji prócz powoływania się na ten regulamin, korzysta z niego i przestrzega....??

Reklama

Tris
Od siebie mogę dodać, że została zbanowana również mandarine, za co, też nie wiadomo, a jej wypowiedzi w tematach były mądre i sensowne, nigdy nie złamała regulaminu forum, więc po co to zbanowanie..??
A Fela nic nie wie...dlaczego?:D:D: Tris, napisz mi w jakim wątku było to spotkanie z panią ekspert i kiedy?

NNka
lamia0
Alicjaja Również czekam..na wyjaśnienie administracji,
która..nakazuje przestrzegać regulaminu forum,
a sama zwyczajnie..nie stosuje się do niego.
Zablokowanie konta Dericka..jest niezgodne,
z Waszym..pożal się boże regulaminem !
Notorycznie przez administrację forum są łamane przepisy regulaminu tego forum?.
Alicjo, Lamio i Esiku, bardzo dziękuję Wam ze Wasze wypowiedzi
i poparcie prośby o wyjaśnienie, a właściwie przywrócenie Dericka
na forum.
Myślę, że gdyby Derick miał tak pilnowany przez modów wątek, jak ma Pani Magda,
gdyby bez głupiego przeszkadzania mógł Derick w tym wątku pisać, to, to forum
byłoby najlepsze forum z poradami seksuologicznymi. Szkoda, że mając Dreicka
władze Interii nie umieją się z Nim dogadać, a wystarczyłoby pomóc i nie przeszkadzać.
Pomóc w taki sam sposób jak Pani Magdzie, czyli czuwając nad tym działem i wątkami
w dziale S&E.
Eneczko..nie ma sprawy..przecież :)
W końcu..cza się wstawić za chłopem..no nie ? :)

Reklama

Reklama

Felicyta7
Tris
A Fela nic nie wie...dlaczego?:D:D: Tris, napisz mi w jakim wątku było to spotkanie z panią ekspert i kiedy?
Bo Fela..tylko w szkole siedzi..i w kościele :))

A tak..se zażartowałam :))

Tris
Raczej znasz i to dobrze, ale nie ważne, to śmieszne, że Administracja blokuje konta praktycznie tylko za to, że coś im się nie spodoba, nie zwarzając na regulamin forum, czy ktokolwiek z Administracji prócz powoływania się na ten regulamin, korzysta z niego i przestrzega....??
Mam na myśli jedna osobę jednak nie będę pocierał lampy już raz to zrobiłem :) o ile to ona :)
Tak naprawdę wiem tylko z jakiego powodu zbanowano Tyrystora ..

Podejrzewam że zbanowani zgodnie z regulaminem inaczej to nadużycie , znasz powiedzenie "dajcie mi człowieka a znajdzie się paragraf" ?

Felicyta7
Tris
Witaj Felu :))
Ja ten wątek niestety tylko obserwowałam, nic w nim nie pisałam, ale próbowałam go znaleźć, niestety chyba został usunięty bo nie mogę go w ogóle znaleźć :\

Felicyta7
Tris
Fela o kogo pytasz?
O Dericka czy o mandarine?
Pani ekspert jest na seksie do czwartku i przez cały tydzień ma być:)

NNka
bejbi Derick sobie poradzi:-))
Bejbiś wiem że Derick sobie poradzi, taka też była
moja pierwsza reakcja i nawet współczułam administracji,
ale chciałabym się dowiedzieć dlaczego tak postąpili,
czy tylko dlatego, że Pani Magda bała się pytań Dericka?
P.Magda (ekspert?) nie była w stanie odpowiedzieć na moje proste pytanie o bdsm, nie wiem czy jest kompetentną aby w ogóle udzielać się w wątku o seksie.
A Derick jest ponad wszystkich ekspertów od 7boleści ...

A w ogóle to cześć wszystkim jak fajnie po drinku do Was zajrzeć:-)))

S2013
Tris
Mam na myśli jedna osobę jednak nie będę pocierał lampy już raz to zrobiłem :) o ile to ona :)
Tak naprawdę wiem tylko z jakiego powodu zbanowano Tyrystora ..

Podejrzewam że zbanowani zgodnie z regulaminem inaczej to nadużycie , znasz powiedzenie "dajcie mi człowieka a znajdzie się paragraf" ?
Tak znam, ale z powodu nadużycia tak po prostu ich zbanowano, bez wyjaśnień, to trochę nie fair, w stosunku do nas i do zbanowanych.

Tris
Felicyta7
Tris
Witaj Felu :))
Ja ten wątek niestety tylko obserwowałam, nic w nim nie pisałam, ale próbowałam go znaleźć, niestety chyba został usunięty bo nie mogę go w ogóle znaleźć :\
Tutaj jest..ten wątek.
http://forum.(...)2365205
Załączniki:
« Wróć do tematów
Do góry strony: PROSZĘ O WYJAŚNIENIE, DLACZEGO DERICK ZOSTAŁ ZBANOWANY?