11
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń362
  • Odpowiedzi7
  • Ocen na +0
11 ppt ?

Proszek do pieczenia na mrówki? (8)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Proszek do pieczenia na mrówki?

Napisał(a): ~marysia30 -

Jak myślicie proszek do pieczenia na mrówki to dobry pomysł? Niestety w ostatnim czasie w moim domu jest pełno mrówek i nie wiem co robić? Jak pozbyć się mrówek? Słyszałam, że skuteczny sposób na mrówki to proszek do pieczenia. Korzystał ktoś z takiego patentu? Jakie są inne domowe metody na mrówki? Wiem, że można kupić specjalny preparat na mrówki, ale nie chce rozprzestrzeniać chemii w swoim domu, wolę naturalne sposoby.

Piszcie, czy proszek do pieczenia na mrówki jest skuteczny i czy są też inne skuteczne metody.

Pozdrawiam.
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: Proszek do pieczenia na mrówki?

Napisał(a): ~yeti -

Jesli chodzi o proszki na mrówki, polecam dwa. Jeden suchy, drugi w postaci żelu raczej, ale proszek jest istotną składową.
Pierwszy - tlenek magnezu, popularnie zwany magnezją.
Drugi - mieszanka ( proporcje wyłącznie na prywatne życzenie ) - saletry potasowej ( dostepna w składnicy rolniczej lub sklepie ogrodniczym), proszku do prania ( kupisz w Biedronce w korzystnej cenie) oraz benzyny ( może być tańsza 95, dostepna na pobliskiej stacji benzynowej ). Po okresie łączenia gotowa do uzytku.

Tak jeden jak i drugi preparat równomiernie rozłozyć na podłodze domu, w wszystkich pomieszczeniach.
Potem wystaczy przyłozyć zapałkę w dowolnym miejscu. Gwarantowane, że ani jedna mrowka w domu tego nie przetrwa ( w przypadku żelu w większych ilościach - równiez w okolicy ).
Niestety, minus jest taki, ze trzeba kupić lub wybudować nowy dom.
:)

Reklama

« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • proszek do pieczenia na mrwki
Do góry strony: Proszek do pieczenia na mrówki?