1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi312
  • Ocen na +6 tys.
1 tys. ppt ?

Protest przeciw nówce forum. (313)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Protest przeciw nówce forum.

Napisał(a): Gość -

0becny Tak naprawdę to cię nawet troszeczkę kocham ale muszę cię przecież jakoś do porządku przywołać ;o))) Ale żeby nie było że kocham cię tak mocno jak ty mnie bo wiesz że to by już było przegięcie! ;o)
No to byłoby przegięcie w ... znaczy duże przegięcie ;)
INTERIA.PL

NNka
Fanaberie
NNka Ojku, zapomniałam wziąć wapniaki w cudzysłów, takie 16-ki
i 15-latkowie uważają, że mu już nad grobem stoimy, sama też tak
w ich wieku miałam. Jak się da to się ich ustawi, ale czy się da?
:D:D:D Padłam ! Przecież dla takich 15- 16- latków samo takie forum to wapniactwo a co dopiero pisanie na nim ;)))
Nie znam się na dzisiejszych nastkach, ale jak fajnie będzie to forum
wyglądać na ekranie telefonu, to może ich tu przybyć mrowie i w czasie
lekcji czy tam przerwy mogą sobie klikać, coś w rodzaju cze, sie macie
i takie tam podobne, chodzi mi o to, że mogą przybyć tu ludzie, ale nie
tacy jakich byśmy chcieli, aby tu przybyli.
Ja właśnie najczęściej korzystam z telefonu wchodząc na forum,przytłoczył i zmiażdżył mnie widok... tematu gęsi szczególnie- pierwsze wrażenie,starałam się nawet optymistycznie do tego podejść ale z każdą chwilą było gorzej,nie mogłam nikogo znaleźć.
Na ekranie telefonu wygląda to strasznie.
Szkoda,że Szanowny Admin nie pomyślał o specjalnej kategorii np.WYJADACZE:-))
Czułabym się pewniej,wiedząc,że tam Was znajdę:-)

Tylko tyle.

Reklama

0becny
~Predator No przecież z tą karierą to był gruby żart. Za dobrze Ciebie znam, aby posądzać o płytkie lansiarstwo. :-)
Tak, parę szczegółów jak tytuły czasopism doszły teraz.

Dużo surfuje na telefonie tak na dotykowcu jak i qwerty i tam wyłączam obrazki na forum, bo i tak awatary są na Interii mikroskopijne, więc nic nie widać a przy okazji redukuje ilość danych do wczytania, zwłaszcza w terenie gdzie jest tylko wolne 2G.
Wiem że żart ;o)
Z tymi tytułami to się chwali że na dole a nie gdzieś na oczach.

Myślę że właśnie przez te duże klocki które są stworzone na wzór ósemki właśnie dotykowców trochę się może pojawić. Coraz więcej tabletów jest. W każdym razie jest jak jest i inaczej na bank nie będzie. Zobaczymy co się z tego wykluje i cokolwiek by to nie było to przecież my przeżyjemy ;o)))
A ha ha ha :)))
Obecny...kontra predator :))

Napisał(a): ~Predator -

0becny .

Myślę że właśnie przez te duże klocki które są stworzone na wzór ósemki właśnie dotykowców trochę się może pojawić. Coraz więcej tabletów jest. W każdym razie jest jak jest i inaczej na bank nie będzie. Zobaczymy co się z tego wykluje i cokolwiek by to nie było to przecież my przeżyjemy ;o)))
Nom do tabletów, które teraz opanowały rynek jak znalazł. Duże batony są idealne.
Tylko te kolory neonowe dają po oczach, gdyby je stonować na pastele byłoby ok.

Formatowanie cytatów gdy wejdzie się na profil, jak było skopane na starym forum tak jest nadal. Nie wiadomo do kogo należy konkretny teks, bo wszystko jest zlane w jedną masą.
W ogóle sposób wizualizacji cytatów jest daremny.

Reklama

Reklama

Alicjaja
Nigdy tu takiego filmu nie grali ;-p
Ale przyznaje błysnęłaś skojarzeniami. :-D

Jako że poruszyłaś moje ulubione serie filmów SF, to zapodam Obcych, Predatorów i Batmana, którego w postaci mrocznego rycerza też miałem tu na tapecie w jednym klimatyczny mini filmie.
Walka będzie ostra... :-Dhttp://www.yo(...)CT-FyFY

Załączniki:

~Predator
Alicjaja
Nigdy tu takiego filmu nie grali ;-p
Ale przyznaje błysnęłaś skojarzeniami. :-D

Jako że poruszyłaś moje ulubione serie filmów SF, to zapodam Obcych, Predatorów i Batmana, którego w postaci mrocznego rycerza też miałem tu na tapecie w jednym klimatyczny mini filmie.
Walka będzie ostra... :-Dhttp://www.yo(...)CT-FyFY

Na tyle..ile Cię znam, niewykluczone :))
A ten film oglądałeś ? http://www.cd(...)ktor-PL
Załączniki:

FridaKahlo69 Nie czuję się jeszcze na tyle dobrze, żeby pisać na forum, ale tę nowość należy skomentować choćby z łoża śmierci. Rozpacz. No czarna rozpacz. Jak na odpuście.
Pozdrawiam Was wszystkich bardzo serdecznie:)
Przybiegłam, bo Ktos mi szepnął, że się pojawiłaś, choć miałam się grzecznie wypiąć już na amen, po tej zmianie. ;*

[cytat kogo=Alicjaja]]

Na tyle..ile Cię znam, niewykluczone :))
A ten film oglądałeś ?/cytat]

No to mnie nie znasz, bo tutejszy obEcNy jest identycznie taki jak ja a różnimy się tylko jednym szczegółem. :-D

Czemu miałbym nie oglądać, minęło przecież 3 lata od premiery.

0becny
MajkazBajki
FridaKahlo69 Nie czuję się jeszcze na tyle dobrze, żeby pisać na forum, ale tę nowość należy skomentować choćby z łoża śmierci. Rozpacz. No czarna rozpacz. Jak na odpuście.
Przybiegłam, bo Ktos mi szepnął, że się pojawiłaś, choć miałam się grzecznie wypiąć już na amen, po tej zmianie. ;*
Jasna dupa! Jeśli nowemu forum zawdzięczamy te spektakularne powroty to ja chcę zmiany codziennie ;o)))
Wyrażaj się ...coolturalniej .... "jasna doopeczka" się mówi !

MajkazBajki
A gdzie jakieś "sratki,papatki"? Cze bejbik,pozdrawiam itd itp? Przyłączam się??
:-))
Frii wstrząsnęła ziemią:-)))
« Wróć do tematów
Do góry strony: Protest przeciw nówce forum.