1 tys.
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi312
  • Ocen na +6 tys.
1 tys. ppt ?

Protest przeciw nówce forum. (313)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: Protest przeciw nówce forum.

Napisał(a): Gość -

Cześć Panny i Kawalerowie:))

Wiecie co jak Was czyam to mi się przypomina ten wątek Zośki o Polakach, że nic nie robimy tylko marudzimy. Podzielam zdanie Dusi tu trzeba działać a nie marudzić. Dlaczego wątki tasiemcowe idą w górę, bo ludzie piszą a uczuciowcy co ? rozproszyli się po całaym forum i tylko marudzą to z jednego kąta w drugi. Wątki idą w góre ale trzeba na nich pisać, Zośka stworzyła watek i co? frekfencja prawie zerowa ze str. uczuciowców nie to co kiedyś. Takim narzekaniem nic nie zdziałamy, nie ma co płakac nad rozlanym mlekiem, tylko zachować zimną krew i działać i poczekać na odzew administacji. Mrruu służy pomoca jak widzę a reszta moim zdaniem powinna się zmobiliziować zamiast marudzić to na to to na tamto, bo po dawnych Uczuciach zostaną zgiszcza. :)))
INTERIA.PL

Napisał(a): mrruuu -

0becny
mrruuu Nie ma linkujących napisów. Jest guziczek. Albo dwuklik w linijce.
Takie mi wyszło, co jeszcze zmienić?Zdjęcie
No trzymajcie mnie ludzie bo nie wytrzymam z tym kotem! ;o) Mówię żeby linkujące napisy zrobił a on że takich nie ma i pyta co zrobić ma!!! :o/
Napisy linkujące!- Przecież mówię ;o)))
Rdzawoczerwone!!! ;o)))
Wytłuszczone i duże!!! ;o)))

Jak ja tu nie oszaleje to jakieś święto narodowe ogłoszą :o/
Nie chce mi się.
Ale na osłodę masz podgląd kategorii
Załączniki:

Napisał(a): keloimi -

Antoinette Cześć Panny i Kawalerowie:))

Wiecie co jak Was czyam to mi się przypomina ten wątek Zośki o Polakach, że nic nie robimy tylko marudzimy. Podzielam zdanie Dusi tu trzeba działać a nie marudzić. Dlaczego wątki tasiemcowe idą w górę, bo ludzie piszą a uczuciowcy co ? rozproszyli się po całaym forum i tylko marudzą to z jednego kąta w drugi. Wątki idą w góre ale trzeba na nich pisać, Zośka stworzyła watek i co? frekfencja prawie zerowa ze str. uczuciowców nie to co kiedyś. Takim narzekaniem nic nie zdziałamy, nie ma co płakac nad rozlanym mlekiem, tylko zachować zimną krew i działać i poczekać na odzew administacji. Mrruu służy pomoca jak widzę a reszta moim zdaniem powinna się zmobiliziować zamiast marudzić to na to to na tamto, bo po dawnych Uczuciach zostaną zgiszcza. :)))
Mi nie przeszkadza jaki tam wątek idzie w górę ( choć uważam ,że likwidacja Przyjaźni trochę zabruździła bo tam powinny być przyjacielskie pogwarki ) tyle ,że chcę wejść np .na uczucia i zobaczyć wykaz tematów a nie koniecznie jakieś dwa albo trzy posty i to jeszcze w tak kolorowej oprawie .
A co do "robić " .... no wybacz ale za całośc ktoś tu bierze pieniądze i nie są to Userzy !

0becny
Mam ósemkę 64-bitową jakby co ;o)))
A jakąś taką syfiastą skórkę też mam. :-)
Ale jest też ustawienie natywne, więc program się po prostu dostosuje do tematu systemowego.
Już mi się nie chce screenów robić.
Jak to jakoś dopieszczę to dam do potestowania.
Na razie i tak nie ma co bo póki zmieniają formaty na stronie to się może rozjeżdżać.

0becny Tak naprawdę to ten mix tematów przeszkadzać może tylko na początku. Później ludzie się zasymilują i znów wszystko wróci do normy. Niech tylko admin pójdzie nam w uproszczeniu nawigacji na rękę i niech dołoży opcję przeglądania stron bez odpowiedzi i załączników. Jeśli nowe forum będzie sie różnić tylko tym że zwiększą się literki i przybędzie kilka kolorowych kształtów to nie stanie się nic tak złego aby nie dało się tego przeżyć.
Spłaszczenie kategorii to był już dawno postulowany pomysł.
Tylko że w połączeniu z przeładowaną i ograniczoną ilościowo stroną kategorii to jest w efekcie bez sensu.

0becny
mrruuu Nie chce mi się.
Ale na osłodę masz podgląd kategoriiZdjęcie
Pewnie na zapiecku leżysz :o/

Widzę. Faaajne ;o)))
Jak mówiłem chętnie obejrzę kiedy skończysz a jakbyś dogłębniej spojrzał na stylisza to też powiedz co myślisz.
Ok.
Zainstalowałem i sobie popatrzę.

0becny

Siejesz panikę ;o)
Teraz uczucia są tutaj ;o)))
Bo ja panikara jestem;)

keloimi

Mi nie przeszkadza jaki tam wątek idzie w górę ( choć uważam ,że likwidacja Przyjaźni trochę zabruździła bo tam powinny być przyjacielskie pogwarki ) tyle ,że chcę wejść np .na uczucia i zobaczyć wykaz tematów a nie koniecznie jakieś dwa albo trzy posty i to jeszcze w tak kolorowej oprawie .
A co do "robić " .... no wybacz ale za całośc ktoś tu bierze pieniądze i nie są to Userzy !
Keli ale to wszystko zostalo już zgłoszone do administarcji i to kilkakrotnie w różnych wersjach. Ale jak widzę, że nikt się w ogóle nie angażuje w jaieś pisanie na forum no oprócz Benka, który wczuł się w rolę i robi petycję za petycją jakby ilość petycji na ten sam temat miała coś zmienić, to nic mi się na usta nie ciska tylko marudzenie. A to że nie ma dawnych uczuć, a to że bałagan, a to że administracja taka a siaka. A co z wątkami tematycznymi o które tu w głownej mierze chodzi? Muza sobie i my sobie, to lepiej narzekać zamiast coś robić. Tym narzekaniem w kółko o to samo starego porządku na forum nie zrobimy. Ponarzekaliśmy wszyscy i dobrze bo było i jest o co ale w kólko to samo nie ma sensu moim zdaniem. Powiedziane było admistracji co się nie podoba a teraz trzeba poczekać na odzew od nich i nie panikować za wczasu, Mrruu też stara się pomóc nam w tym całym bałaganie. Mnie też się on nie podoba ale ponarzekałam, zgłosiłam problemy do administacji co można wiecje zrobić.... :)))

Napisał(a): keloimi -

Antoinette
Keli ale to wszystko zostalo już zgłoszone do administarcji i to kilkakrotnie w różnych wersjach. Ale jak widzę, że nikt się w ogóle nie angażuje w jaieś pisanie na forum no oprócz Benka, który wczuł się w rolę i robi petycję za petycją jakby ilość petycji na ten sam temat miała coś zmienić, to nic mi się na usta nie ciska tylko marudzenie. A to że nie ma dawnych uczuć, a to że bałagan, a to że administracja taka a siaka. A co z wątkami tematycznymi o które tu w głownej mierze chodzi? Muza sobie i my sobie, to lepiej narzekać zamiast coś robić. Tym narzekaniem w kółko o to samo starego porządku na forum nie zrobimy. Ponarzekaliśmy wszyscy i dobrze bo było i jest o co ale w kólko to samo nie ma sensu moim zdaniem. Powiedziane było admistracji co się nie podoba a teraz trzeba poczekać na odzew od nich i nie panikować za wczasu, Mrruu też stara się pomóc nam w tym całym bałaganie. Mnie też się on nie podoba ale ponarzekałam, zgłosiłam problemy do administacji co można wiecje zrobić.... :)))
No wiesz ale ja tu specjalnie paniki nie widzę .... ludzie sobie gadają o forum właśnie :))
Nie znam się zupełnie na technicznych sprawach i też muszę poczekać aż mądrzejsi czyli może Mruu może Obcio coś wymyślą abym mogła czytać forum a nie dostawać li tylko oczopląsu .... :))
A gdzie indziej nie piszę bo i tak mam mało czasu na to teraz !

keloimi
Antoinette
No wiesz ale ja tu specjalnie paniki nie widzę .... ludzie sobie gadają o forum właśnie :))
Nie znam się zupełnie na technicznych sprawach i też muszę poczekać aż mądrzejsi czyli może Mruu może Obcio coś wymyślą abym mogła czytać forum a nie dostawać li tylko oczopląsu .... :))
A gdzie indziej nie piszę bo i tak mam mało czasu na to teraz !
Chyba jak ja wchodzę to mam pecha i pierwszy post jaki od kogoś przeczytam to jest własnie , że jak kiedyś było fajnie ...pech to pech. Było ale nie jest powiedziane, że nie będzie ja tak myślę. Też nie jestem z technicznych rzeczy dobra dlatego więc poczekam z Tobą albo Ty ze mną:)))

mrruuu
0becny
Jeśli skórki to zrób taką która będzie mieć tylko popielate tła wszystkich powierzchni różniące się jedynie odcieniem. Zewnętrzna ramka najciemniejsza a najjaśniejszy środek. Linie intensywnie czarne najlepiej wytłuszczone. Linkujące napisy rdzawoczerwone powiększone i wytłuszczone a pozostałe intensywnie czarne.
Chętnie przetestuję ;o)
Nie ma linkujących napisów. Jest guziczek. Albo dwuklik w linijce.
Takie mi wyszło, co jeszcze zmienić?Zdjęcie
Temat podkreślony na niebiesko powinien zawierać "kocham",który założyłam:-)))

Działacie,to miło,ja jednak na telefon tego nie zainstaluje:/

Miło Cię widzieć kochanie:***

bejbi
Temat podkreślony na niebiesko powinien zawierać "kocham",który założyłam:-)))
Przy nim będzie czerwone serduszko :-)
bejbi
Działacie,to miło,ja jednak na telefon tego nie zainstaluje:/
Android? Nie żeby się nie dało, ale to kupa roboty.....
bejbi
Miło Cię widzieć kochanie:***
:***
« Wróć do tematów
Do góry strony: Protest przeciw nówce forum.