34
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi15
  • Ocen na +35
34 ppt ?

Protestuję w sprawie wulgaryzmów (16)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Protestuję w sprawie wulgaryzmów

Napisał(a): Gość -

Do Zarządcy Forum!

Na Forum pojawiają się wpisy zawierające wulgaryzmy stosowane w obu postaciach - w nazwach - logo, nick - jak i w tekstach gdzie bywają stosowane "ad personam".

Proponuję, aby użytkownicy stosowali nazwania łatwe do identyfikacji. Teraz co piąty to "gość". Proponuję logo - imię własne w polskim brzmieniu i liczba.

Szanujmy się, szanujmy forum.

INTERIA.PL

Re: Protestuję w sprawie wulgaryzmów

Napisał(a): Blandare51 -

Z wulgaryzmami na forum to tak jak z psimi kupami na trawnikach.... Jak myslisz ilu sprzataczy trzebaby by nadazyc sprzatac? Jak sfora przeleci przez forum, czy trawnik? Raczej apeluj do sfory... Jak myslisz to polska sfora?

Napisał(a): taie -

Ciekawym jak to wymusisz ?
Interia jako wyjątkowa dopuszcza anonimowość - na pozostałych forach musisz się zalogować by dodać komentarz a nie jest możliwe występowanie dwu identycznych nicków.
Nie rozumiem tylko po co Interii takie szambo - chyba że chcą pokazać jacy Polacy są głupi.

Reklama

Napisał(a): ireneo -

taie Ciekawym jak to wymusisz ?
Interia jako wyjątkowa dopuszcza anonimowość - na pozostałych forach musisz się zalogować by dodać komentarz a nie jest możliwe występowanie dwu identycznych nicków.
Nie rozumiem tylko po co Interii takie szambo - chyba że chcą pokazać jacy Polacy są głupi.
Polacy ani tacy głupi, ani tępi. Widzę dwoje userów, którzy jako goście obrzucają adwersarzy inwektywami, często wulgaryzmami. Mądrzy nie są, gdyż wówczas stać byłoby ich na skuteczną, przekinywującą argumentacje lub trafną ripostę. Bezsilni w swoim kalectwie odreagowują wulgaryzmsmi i tematami personalnymi. To margines przyjmujący różne nazwy gości. Można przecież nie reagować i nie wdawać się w bezcelowe pyskówki. Brak reakcji gospodarzy na wulgaryzmy w awatarach i nikach zdumiewa mnie.

Reklama

ireneo
taie Ciekawym jak to wymusisz ?
Polacy ani tacy głupi, ani tępi. Widzę dwoje userów, którzy jako goście obrzucają adwersarzy inwektywami, często wulgaryzmami. Mądrzy nie są, gdyż wówczas stać byłoby ich na skuteczną, przekinywującą argumentacje lub trafną ripostę. Bezsilni w swoim kalectwie odreagowują wulgaryzmsmi i tematami personalnymi. To margines przyjmujący różne nazwy gości. Można przecież nie reagować i nie wdawać się w bezcelowe pyskówki. Brak reakcji gospodarzy na wulgaryzmy w awatarach i nikach zdumiewa mnie.
Nie wiem ale może chodzi o liczbę userów ?
Spróbuj dodać komentarz na innych portalach - musisz się zalogować .
Podobno Interia jest mniej popularna od Onetu.

Napisał(a): Admminka -

Droga jasmina74,
dziękujemy za czujność. Zwrócimy szczególną uwagę na avatary jak i nicki, którymi posługują się Użytkownicy. Wulgaryzmy w każdej postaci łamią regulamin forum. W przypadku takich wpisów prosimy o zgłaszanie ich do usunięcia. Każdy wpis, który jest zgłoszony do moderacji zostaje zweryfikowany. Jeśli jest niezgodny z regulaminem Forum oczywiście zostanie usunięty.
Chciałabym również zaznaczyć, że Forum tworzą przede wszystkim Użytkownicy. Zatem apeluję, żeby każdy kierował się zasadą, o której mowa w pierwszym punkcie regulaminu:
1. Kultura to podstawa. Traktuj innych tak jak sam chciałbyś być traktowany.
Ponadto przypominam, że dział "Do Admina" nie służy do prowadzenia prywatnych dyskusji. Wszystkie tego typu wpisy będą usuwane.

Miłego dnia,
Admminka

Reklama

Napisał(a): Admminka -

madox66 15 minut temu nadgorliwy Moderator usunął mi posta może powie dla czego?
Szanowny madox66,
Pana komentarz o treści Nie masz racji Chamsin, sfora po wylogowaniu ma się całkiem dobrze, Esik, Klasztorny czy Kwiczol piszą z gościa aż się kurzy.Kobietki też nie są gorsze.
został usunięty ponieważ dział "Do Admina" nie służy do prowadzenia prywatnych dyskusji. Wszystkie posty, które nie dotyczą zgłaszanego problemu zostają usunięte.

Pozdrawiam,
Admminka

Napisał(a): Dusia31 -

Zaczynam mieć poważne wątpliwości, kto pisze jako "Adminka". Akurat w tym wątku był tylko
jeden post pisany przez "anonimowego "żabiego króla , który użył wulgaryzmu, zgłoszonym
przeze mnie do usunięcia. Post został usunięty, dodano mi 5 pkt, a za trzy minuty tzw moderator
znowu "nagrodził mnie " pięć razy po -4. Jednak było mu mało, już dzisiaj, kiedy tylko się zalogowałam znowu wkleił mi -4.
Mam pytanie, czy każdy może być moderatorem, skoro forumowicze, nie tylko ja skarżą się na
jego poczynania? Czy już nie ma nikogo, kto by wykonywał swoje obowiązki bez nadużywania
swoich uprawnień? Czy rzeczywiście komuś zależy, żeby to forum się rozpadło ?
Już wielu odeszło do innych for, gdzie nie ma takiej samowolki. Czy o to chodzi Interii, żeby
zniechęcić tych, którzy jeszcze tu są?

Admminka Droga jasmina74,
dziękujemy za czujność. Zwrócimy szczególną uwagę na avatary jak i nicki, którymi posługują się Użytkownicy. Wulgaryzmy w każdej postaci łamią regulamin forum. W przypadku takich wpisów prosimy o zgłaszanie ich do usunięcia. Każdy wpis, który jest zgłoszony do moderacji zostaje zweryfikowany. Jeśli jest niezgodny z regulaminem Forum oczywiście zostanie usunięty.
Chciałabym również zaznaczyć, że Forum tworzą przede wszystkim Użytkownicy. Zatem apeluję, żeby każdy kierował się zasadą, o której mowa w pierwszym punkcie regulaminu:
1. Kultura to podstawa. Traktuj innych tak jak sam chciałbyś być traktowany.
Ponadto przypominam, że dział "Do Admina" nie służy do prowadzenia prywatnych dyskusji. Wszystkie tego typu wpisy będą usuwane.

Miłego dnia,
Admminka
To kiedy wreszcie przywrócicie obowiązek logowania (jak na innych portalach) przy dodawaniu komentarzy ?
Czemu dopuszczacie anonimowych wulgarnych hejterów.
Kiedy moderator będzie podawał konkretną przyczynę usunięcia posta a nie kierował się swym "widzimisie"?

Dusia31 Zaczynam mieć poważne wątpliwości, kto pisze jako "Adminka". Akurat w tym wątku był tylko
jeden post pisany przez "anonimowego "żabiego króla , który użył wulgaryzmu, zgłoszonym
przeze mnie do usunięcia. Post został usunięty, dodano mi 5 pkt, a za trzy minuty tzw moderator
znowu "nagrodził mnie " pięć razy po -4. Jednak było mu mało, już dzisiaj, kiedy tylko się zalogowałam znowu wkleił mi -4.
Mam pytanie, czy każdy może być moderatorem, skoro forumowicze, nie tylko ja skarżą się na
jego poczynania? Czy już nie ma nikogo, kto by wykonywał swoje obowiązki bez nadużywania
swoich uprawnień? Czy rzeczywiście komuś zależy, żeby to forum się rozpadło ?
Już wielu odeszło do innych for, gdzie nie ma takiej samowolki. Czy o to chodzi Interii, żeby
zniechęcić tych, którzy jeszcze tu są?
Wczoraj wywalono mi trzy posty - nie mam zielonego pojęcia czego dotyczyły ani dlaczego .
Nie pamiętam kiedy ostatni raz użyłem wulgaryzmu .

Napisał(a): Dusia31 -

gość Dusia, czy ty w ogóle wiesz, że na Interii od dawna nie na żadnych moderatorów?
Wszystko co jest usuwane to ręka Admina i Admminki, lub automatu moderującego.

Zapytaj Admminki niech ci przedstawi listę moderatorów.
Nie będę o nic pytać, jak zechce, sama mi powie kto jest upoważniony do wklejania mi całymi
stadami -4.

Napisał(a): ~TeeBee -

[cytat kogo=Dusia31]Z Akurat w tym wątku był tylko
jeden post pisany przez "anonimowego "żabiego króla ...
Był też mój post, ale zniknął chociaż był w temacie. Nie bardzo mi tego żal ale...
Chętnie bym się zalogowała. Konto tutaj mam tyle że maila z którym było powiązane usunęłam .. jakoż tak nie pomyślałam, że może być mi jeszcze potrzebne. Hasło zapomniałam jakiś rok temu:( Pisałam do administracji forum ale nic się z tym nie da zrobić podobno.
Następnego konta jakoś nie mam ochoty zakładać a i pisać coraz mniejsza mam ochotę.
TB

Dusia31
gość Dusia, czy ty w ogóle wiesz, że na Interii od dawna nie na żadnych moderatorów?
Wszystko co jest usuwane to ręka Admina i Admminki, lub automatu moderującego.

Zapytaj Admminki niech ci przedstawi listę moderatorów.
Nie będę o nic pytać, jak zechce, sama mi powie kto jest upoważniony do wklejania mi całymi
stadami -4.
Mnie nie interesują te punkty ale chciałbym wiedzieć co takiego jest w moich postach że mi je ktoś usuwa .
Całkiem niedawno ktoś mi wciskał że Główny Urząd Kontroli Prasy, Publikacji i Widowisk (GUKPPiW) nie istnieje.

Napisał(a): Gość -

Wulgaryzmom powiedzmy NIE!
Nie dość, że stanowią cuchnący śmietnik, to obrażają użytkowników.

Wpisy z personalnym jadem - to drugi rodzaj śmieci. Miej sobie inny punkt widzenia, zaprezentuj, ale z szacunkiem i z przyjaźnią.

Mam tu problem, kłopot i przykrość: Tematy, które proponuję zamiast we wpisach rozwijać temat meandrują w kierunkach, które z kategorią, tematem nie mają nic wspólnego. Strata czasu i obnaża brak mentalnej dyscypliny.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Protestuję w sprawie wulgaryzmów