29
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń309
  • Odpowiedzi26
  • Ocen na +0
29 ppt ?

prywatna komplexowa opieka medyczna (27)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: prywatna komplexowa opieka medyczna

Napisał(a): Gość -

Ja lecze sie prywatnie w luxmed. Place 3100zl rocznie i jestem bardzo zadowolona. Mam w tym pakiecie nielimitowane wizyty u lekarzy zarówno ogólnych, dyzurnych jak i specjalistów, min: ginekolog, laryngolog, alergolog, chirurg, ortopeda, urolog, okulista, onkolog, i innych. Mam bez limitu zabiegi ambulatoryjne, wszelkie badania dignostyczne, szczepienia, testy alergiczne, prowadzenie ciąży. Mam mozliwosc wizyt domowych 4 razy w roku, zabiegów rehabilitacyjnych 20 w ciagu roku. Jesli chodzi o stomatologa, to w ramach pakietu mam za darmo profilaktykę, a na badania i usługi stomatologiczne mam rabat 10%. Jesli chodzi o samych lekarzy, oceniam bardzo dobrze. Nie czekam na wizyty, jest miło i szybko.

Reklama

Fakt, mają tak duży wybór że dość długo zastanawiałam się co dla nas będzie bardziej korzystne, więc zrobiłam sobie aż arkusz porównawczy za i przeciw między każdym pakietem! :D też jesteśmy od dość niedługiego czasu, ale jestem zadowolona z opieki medycznej

Reklama

Tutaj https://edoktor24.pl jest ciekawe i przede wszystkim warte naszej uwagi rozwiązanie, które znacznie ułatwi nam życie. Przychodnia online jest otwarta przez całą dobę. Można skontaktować się z lekarzem nie wychodząc z domu. Idealne rozwiązanie dla osób, które pracują w nietypowych godzinach.

Reklama

A ja korzystam z pakietu szpitala Medicover dla swojego dziecka. Jestem zadowolona- nie czekam w kolejkach, nie muszę użerać się z niemiłym personelem, a lekarz zawsze ma dla mnie czas, żeby porozmawiać o stanie zdrowia mojego dziecka. Duży plus za to, że w każdej chwili w jakichś szczególnie awaryjnych sytuacjach można przyjechać do Medicover i uzyska się pomoc bez stania w kolejce.

no ja mam takie same odczucia jeśli chodzi o opiekę w Lux Medzie, zero stresu że się nie dostanę do lekarza, nie czekam w gigantycznych kolejkach bo jak potrzebuję wizyty to z dnia na dzień mogę się umówić, super komfort.

My mamy pakiet rodzinny 2 osoby dorosłe + dwójka dzieci. Ostatnio dzieciaki czesto chorowały i nie musiałam latac do rodzinnego po skierowania do specjalistów, tylko w Lux Medzie od razu szłam bezposrednio do laryngologa czy neurologa - moim zdaniem super rozwiązania. Jak dorosli czasem moga poczekać, to dzieci lepiej jak najszybciej wyleczyć... na dzieciach nie ma co oszczędzać.
« Wróć do tematów
Do góry strony: prywatna komplexowa opieka medyczna