68
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń2 tys.
  • Odpowiedzi41
  • Ocen na +-16
68 ppt ?

Prywatność w związku (42)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Prywatność w związku

Napisał(a): ~kinga -

Mój partner co chwilę wchodzi mi do łazienki, gdy się kąpię, albo korzystam z ubikacji, jak dostaję smsa to patrzy mi przez ramię i generalnie nie mam w mieszkaniu ani trochę prywatności. Nie mogę nic zrobić dla siebie, bo on od razu jest obok, to jest strasznie męczące! Czy to że jestem w związku znaczy że nie mam szans na odrobinę prywatnosci?
INTERIA.PL

Re: Prywatność w związku

Napisał(a): Tris -

Oczywiście, że masz prawo do prywatności....., Twój partner jak widać jest zapewne bardzo zazdrosny o wszystko...., może martwi się, że jak nie będzie Cię ,,pilnował" to go zdradzisz......, powinnaś z nim o tym poważnie porozmawiać...., powiedzieć, że opieka nad kimś jest dobra, ale nadopiekuńczość jest zła, bo można ,,zagłaskać" kogoś na śmierć, a w tej chwili on taki jest...., tak mocno Cię ,,ściska", że nie daje Ci ,,oddychać"...., musisz mu wytłumaczyć, że nie może taki być, .....a jeśli nadal to będzie się powtarzało, to jedyną opcją będzie się rozejść....., może wtedy zrozumie gdzie popełnił błąd....

Re: Prywatność w związku

Napisał(a): Gość -

rozumiem że przeszkadza ci czytanie twoich sms lub gdy wchodzi podczas korzystania z wc bo to przecie krępujące, ale podczas brania prysznicu, nie załamuj mnie kobieto, nie mów że sie razem nie kąpiecie, normalnie ręce opadają

Reklama

Reklama

Reklama

« Wróć do tematów
Do góry strony: Prywatność w związku