25
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń354
  • Odpowiedzi21
  • Ocen na +0
25 ppt ?

przebarwienia na ramionach - ratunku! (22)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

przebarwienia na ramionach - ratunku!

Napisał(a): Gość -

szukam sposobu na pozbycie się okropnych posłonecznych przebarwień z moich ramion. Lubię się opalać, choć staram się odpowiednio zabezpieczyć i nie przesadzać ze słońcem, ale od kilku lat mam plamy/przebarwienia na ramionach. Najpier myślałam, ze znikną ale niestety, lata mijają a przebarwienia jak były tak są nadal. Co robić? Komuś z Was udało pozbyć się podobnego problemu???
INTERIA.PL

Re: przebarwienia na ramionach - ratunku!

Napisał(a): rudii -

no i chyba jednak przesadziłaś.
zabrakło pigmentu (na moje oko).też tak kiedyś miałam,ale skóra doszła do siebie bez żadnych maści ani innych specyfików.
ale skoro Tobie takie plamy utrzymują się już od kilku lat to wybrała bym się na Twoim miejscu do dermatologa.bo równie dobrze,może to być coś innego.

wydaje mi się, że nie przesadziłam, tzn osoba, która ma skórę bardziej podatną na opalanie, pewnie nie zrobiłaby sobie krzywdy, ale ja mam dość jasną karnację, więc pewnie w tym tkwi problem :/ byłam kiedyś u dermatologa, ale szkoda gadać! zerknął od niechcenie i powiedział, ze zniknie, no ale jakoś nie sprawdziła się przepowiednia. Słyszałam o tym, że można takie przebarwienia usunąć. Może słyszałaś o tym?

Reklama

Napisał(a): rudii -

anabella12 wydaje mi się, że nie przesadziłam, tzn osoba, która ma skórę bardziej podatną na opalanie, pewnie nie zrobiłaby sobie krzywdy, ale ja mam dość jasną karnację, więc pewnie w tym tkwi problem :/ byłam kiedyś u dermatologa, ale szkoda gadać! zerknął od niechcenie i powiedział, ze zniknie, no ale jakoś nie sprawdziła się przepowiednia. Słyszałam o tym, że można takie przebarwienia usunąć. Może słyszałaś o tym?
kilka lat temu,gdy rozmawiałam o tym z dermatologiem powiedział mi to samo co Tobie.z tym,że ja opalam się szybko i znów takiej jasnej karnacji nie mam.zniknie samo,a w razie czego zgłosić się jeszcze raz.ale ostrzegł,że środki farmakologiczne na te plamy są dość drogie.
unikałam jakiś czas słońca,nakładałam kremy,jadłam dużo warzyw i owoców (w tym marchew).i plamy zeszly.

Reklama

Napisał(a): gość -

Dobry dermatolog nie powinien bagatelizować problemów pacjenta, ale taki lekarzy ogólnie nie brakuje.. Też miałam problemy z przebarwieniami, jest dużo metod by z nimi walczyć. Nie wiem skąd jesteś, ale ja osobiście mogę polecić Derma-Clinic dr Orlitz w Częstochowie. Podaję link do strony, na której znajdziesz obszernie opisany problem przebarwień i przykłady metod ich leczenia :) Lekarz powinen Cię zbadać i ocenić, jaka metoda byłaby dla Ciebie najlepsza:
http://derma-clinic.pl/usuwanie_przebarwien

gość nie wiem dokładnie jakie masz przebarwienia, ale moja kolezanka usuwała przebarwienia po słońcu w lux medzie. może skontaktuj sie z lekarzem i niech zerknie na nie.
w lux medzie? dobrze wiedzieć. wiesz coś więcej o tym? w jaki sposób usuwają znamiona?

Reklama

to fajnie. boję się usuwania zwykłym skalpelem, bo widziałam u koleżanki jakie blizny zostały po znamionach:/ pewnie różnica jest w przebardwieniach a znamionach, ale serio - sklapel to dla mnie ostatecznść.
Bywałam kiedyś w lux medzie, leczyłam się tam, więc to już zaprzyjaznione miejsce ;) a możesz podpowiedziec lekarza, u którego kolezanka robiła zabieg?

Cosmelan jest na razie najskuteczniejszą na rynku kuracją depigmentującą. Efektem zabiegu są wyraźnie rozjaśnione piegi, znamiona barwnikowe, przebarwienia posłoneczne i plamy starcze. Zabieg stymuluje odnowę kolagenu, działa wygładzająco, reguluje wydzielanie łoju i zwęża pory.

gość anabella, nie wiem u jakiego lekarza dokładnie robiła, wiem na pewno że to był szpital warszawski na puławskiej. wiec jesli serio jestes zainteresowana, to sprawdz tam.
dołączę coś od siebie - widzę że o szpitalu na puławskiej mowa - ja tam usuwałam brodawki z ramion.

jestem spoza Warszawy i szukam dobrego miejsca miejsca, sprawdzonego, gdzie będę mogła wykonać zabieg usuwania dwóch znamion z twarzy. Piszecie o szpitalu na ul. puławskiej. Czy długo czeka się tam na wizytę. jak to wygląda?

kolejek raczej nie ma, tzn nie czekasz miesiacami czy latami :) ja się umowiłam w ciagu miesiąca, ale nie miałam mega ciśnienia na to, żeby wykonać zabieg jak najszybciej. Radziłabym Ci się teraz zgłosić, bo jest zima i to idealny czas na takie zabiegi :)

super, dzieki za rady. Święte słowa, że najlepiej zimą zabrać się za takie rzeczy. Zadzwonię do lux medu i umowie się tak, zeby zalatwic jak najwiecej za jednym razem, własnie zalezy mi na ntym, zeby nie jezdzic ciagle, bo mam kawałeczek :) ale skoro piszesz, ze terminy sa w porzadku, to super.
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • inwazja przebarwien na ramionach
Do góry strony: przebarwienia na ramionach - ratunku!