Odpowiadasz na:
Przeciwnik uczestnictwa Polski w Unii jest szansą tow Dudy

ireneo
Temat dodał(a):
ireneo -
Głosy na Pana Trzaskowskiego i Pana Hołownię biją Dudę. Jest wielka szansa, ze powtórzy się sytuacja z 2015r. kiedy dzięki SLD, PIS Dontem uzyskał parlamentarną większość. Teraz głośny, nawet wrzaskliwy zwolennik Unii, zechce wrócić pod żyrandol w wyniku poparcia elektoratu Pana Bosaka.

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Przeciwnik uczestnictwa Polski w Unii jest szansą tow Dudy

Napisał(a): ireneo -

Dobrawa1
ireneo
~gość
Dobrawa1 No i widzisz ireneo...bardzo szybko 3 moje posty do usunięcia zgłosiłeś!
Działasz sprawnie:-)
Wściekły albo pobudzony coś dzisiaj, to łobuzuje:)
Od 12.30 mnie nie było. Teraz mam przerwę na obiad do kolejnej nieobecności w przeciwnym punkcie miasta. Zapewnw w zacietrzewieniu zgłosiłaś siebie. Ponieważ nie będzie straty, to nie sprawdzam, ale zapewnie trafnie
I kto to napisał?
Ten co tu zgłasza?
w trosce o poszanowanie netykiety apelowaliście o zgłaszanie trolli. Niniejszym to czynięhttps://forum(...)3493089
Chryste panie, strasznie kiepsko trybisz. Różni ciebie od kontaktujących to, ze ty będąc notorycznym konfidentem zarzucasz to innym. Chcesz mieć tu monopol na kapowanie?

Napisał(a): ~gość -

Dobrawa1
ireneo
~gość
Dobrawa1 No i widzisz ireneo...bardzo szybko 3 moje posty do usunięcia zgłosiłeś!
Od 12.30 mnie nie było. Teraz mam przerwę na obiad do kolejnej nieobecności w przeciwnym punkcie miasta. Zapewnw w zacietrzewieniu zgłosiłaś siebie. Ponieważ nie będzie straty, to nie sprawdzam, ale zapewnie trafnie
I kto to napisał?
Ten co tu zgłasza?
w trosce o poszanowanie netykiety apelowaliście o zgłaszanie trolli. Niniejszym to czynięhttps://forum(...)3493089
No no ale zgłoszeniowiec. Dobrawa1 brawo TY.

Reklama

Napisał(a): Dobrawa1 -

ireneo
~gość
I kto to napisał?
Ten co tu zgłasza?

Napisał(a): ireneo -

~gość
AlyssA Oby się udało, bo na prawdę możeby za nastepne 5 lat nie mieć możliwości głosowania...
A co wybierasz się gdzieś, że możesz nie doczekać?
Gdyby miał nie doczekać, nie martwiłby się brakiem możliwości. Proponuję (unikniesz gafy) czytaćjak jest napisane. Co innego gdyby to było naPISane. Wówczas trzeba dwa, trzy razy.

Reklama