15
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń57
  • Odpowiedzi14
  • Ocen na +0
15 ppt ?

przedłużanie paznokci żelem (15)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

przedłużanie paznokci żelem

Napisał(a): ~Tinka -

Marzą mi się dłuższe paznokcie. Już kiedyś przedłużałam je tipsami, ale fatalnie się z takimi przedłużkami czułam. Zastanawiam się, czy nie zdecydować się na przedłużanie paznokci żelem. Ale nie wiem, czy to dobry pomysł. Takie żele do przedłużania paznokci w ogóle się trzymają? Czy przedłużanie paznokci będzie się trzymać? Dajcie znać, jeśli macie doświadczenia.
INTERIA.PL

Reklama

Re: przedłużanie paznokci żelem

Napisał(a): ~domek -

~ekipa Fajny pomysł z żelem, tylko nie można zapomnieć o szablonie, żeby ukształtować żelową płytkę.
Szablon to mała naklejka, umieszczana pod wolnym brzegiem paznokcia. Pozwala nadać płytce paznokcia odpowiedni kształt i upragnioną długość. Po utwardzeniu żelu szablon usuwa się :)

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~Zuza -

Tu macie trochę informacji na temat metod przedłużania paznokcihttps://www.s(...)-109103 Ja też przedłużałam żelem i jestem zadowolona, efekt jest fajny i długo się to u mnie utrzymuje w dobrym stanie. Na tej stronce znajdziecie też fajne namiary na dobre salony kosmetyczne (sprawdziłam!), także zerknijcie tam sobie.

Napisał(a): ~żółwica -

~kwasica
~żółwica ja przedluzam zelem a jak mam swoje dlugie to tylko lakier wygladajacy jak zel ale uzywa sie go bez lampy :D
jak to mozliwe? co to za lakier i jak z trwaloscia no i cena ?
sally hansen kosztuja ok 20 zl i one tak dzialaja, twardnieja pod wplywem zwyklego dziennego swiatla i sa trwale 10 do 14 dni nawet, na notino zamawiam bo duzo kolorow maja

Napisał(a): ~kwasica -

~żółwica
~kwasica
~żółwica ja przedluzam zelem a jak mam swoje dlugie to tylko lakier wygladajacy jak zel ale uzywa sie go bez lampy :D
jak to mozliwe? co to za lakier i jak z trwaloscia no i cena ?
sally hansen kosztuja ok 20 zl i one tak dzialaja, twardnieja pod wplywem zwyklego dziennego swiatla i sa trwale 10 do 14 dni nawet, na notino zamawiam bo duzo kolorow maja
nie wiedzialam o takich ale pomysl ciekawy :D zamowie
« Wróć do tematów
Do góry strony: przedłużanie paznokci żelem