85
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi75
  • Ocen na +0
85 ppt ?

przedłużanie rzęs (76)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: przedłużanie rzęs

Napisał(a): Gość -

Ja na pewno będę obstawiać przy swoim czyli naturalnym przedłużaniu własnych rzęs!! u mnie super się sprawdziło serum beauty lash pro. Moje własne rzęsy wyglądają jak przedłużone - są piękne!! Ciąge słyszę komplementy na ich temat i pytania gdzie przedłużałam że tak naturalnie to wygląda :P serio! Bombowa opcja dla każdego kto ceni sobie naturalność!

Rok w rok, przedłużam sobie rzęsy 1:1 na wakacje. Zimą zawsze regeneruje bo są trochę osłabione. W tym roku również je przedłużę. Odradzam tylko wtedy gdy wybieracie się do baaaardzo ciepłych krajów. Słona woda + 40 stopniowe upały powodują że rzęski szybko się sypia. Zwykle na dopełnienie chodzę raz w miesiącu, a po takiej wyprawie musiałam je dopełnić zaraz po powrocie :)

ja sobie przedłużyłam jak jechałam na wakacje do Tajlandii i muszę powiedziec, ze nie ma nic lepszego!!! 2 tygodnie wakacji - zero makijazu, a wygladałam pieknie i swiezo. nawet mi nie odpadaly a po powrocie trzymaly sie jeszcze 2 tygodnie! polecam tylko musisz wybrac dobrą kosmetyczkę :)

Katakumba8 a czego używasz do regeneracji rzęs po przedłużaniu? też jakaś odżywka czy po prostu dajesz im spokój? ;) bo ja też kiedyś przedłużałam i tylko na odżywce udało mi się rzęsy wyciągnąć do stanu używalności :)
olejek rycynowy.
Zaczynam go nakładać jak już zostaną mi ostatnie rzęsy, żeby ich nie wyrwać tylko żeby same odpadły. Wieczorem nakładam na rzęsy i tyle. Potem znowu zakładam i znowu pół roku odżywiam i regeneruje ;)

Napisał(a): gość -

Ja się w tym roku pierwszy raz zdecydowałam na taki zabieg i jestem naprawdę pod wrażeniem. Panie z salonu Atelier Magnitica w Krakowie potrafią cuda, świetnie dobrały grubość rzęs żeby pasowały do moich i efekt jest super, bardzo naturalny.

Nigdy nie przedłużałam rzęs w salonie, ale stosowałam preparat Long4Lashes: h ttp://www.apteka-melissa.pl/apteka/produkt/8790/long-4-lashes-serum-przyspieszajace-wzrost-rzes-3-ml.html. Jestem bardzo zadowolona z efektów, bo są przede wszystkim trwałe. Możesz sprobować zanim się wybierzesz na profesjonalne przedłużanie :)
« Wróć do tematów
Do góry strony: przedłużanie rzęs