157
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń775
  • Odpowiedzi149
  • Ocen na +-1
157 ppt ?

Przedszkola jakie polecacie (150)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Przedszkola jakie polecacie

Napisał(a): Gość -

Cześć! Polecam przedszkole Tęczowy Ogród. Mieści się na Mokotowie, w przedowjennej willi, mają własny ogród, a co najważniejsze panuje tam przyjemna i ciepła atmosfera. Moje dziecko bardzo lubi panie nauczycielki - mają dobre podejście:) Szybko przyswaja nowe słówka, czasami mnie zaskakuje:) Dodatkowo można zapisać tam dzieci na zajęcia dodatkowe: francuski, balet, piłka nożna, taniec nowoczesny, pianino etc. Ja jestem bardzo zadowolona - polecam. I jeszcze jedno - Tęczowy Ogród prowadzi zajęcia przygotowujące malucha oraz rodziców do pójścia po raz pierwszy do przedszkola. Rodzic przez pierwsze tygodnie towarzyszy dziecku w przedszkolu. Mnie to bardzo pomogło, ponieważ trochę bałam się jak sobie dziecko poradzi samo, w nowym otoczeniu etc. A dzięki tym zajęciom stres zniknął i obydwoje jesteśmy spokojni:)

Reklama

Re: Przedszkola jakie polecacie

Napisał(a): gość -

tak, z tego co wiem, Pomarańczowa Ciuchcia jest już długo na rynku. Córkę zapisałam do tego przedszkola w tym roku i na razie wszystko jest dobrze, chętnie do niego chodzi,a po powrocie buzia się jej nie zamyka. Plusem jest duża ilość dodatkowych zajęć.

Re: Przedszkola jakie polecacie

Napisał(a): gość -

planuje posłać do Pomarańczowej Ciuchci swojego malucha. Słyszałam wiele pozytywnych opinii o tym przedszkolu, jednak wciąż niewiele wiem na temat nauki języka obcego.
Jak ona wygląda w Ciuchci? Jesteście zadowoleni?
Chciałabym aby dziecko uczyło się języka już teraz i jestem bardzo ciekawa jak to wygląda w praktyce:)

Reklama

Re: Przedszkola jakie polecacie

Napisał(a): gość -

My teraz postawiliśmy w ferie na adaptacje naszego dziecka do tego jak może wygladac czas spedzony w przedszkolu.2, 3 razy w tygodniu zostawiam go w bawialni czary mary na Marywilskiej gdzie jest super opieka, fajne zabawki, moim zdaniem to lepsze niż rzucanie dziecka na głęboką wodęhttp://bawial(...)ary.pl/
Polecam , bo jest to świetne rozwiazanie.

Re: Przedszkola jakie polecacie

Napisał(a): gość -

My zapisaliśmy nasze dziecko do przedszkola Tequesta na os. Marina Mokotów. Ma bardzo dobrą opiekę, jesteśmy tego pewni, bo córka naszej znajomej tam chodziła i to właśnie od nich dowiedzieliśmy się o tym przedszkolu.
Zresztą można na ich stronie dowiedzieć się wiele ciekawych informacji, a także zobaczyć przedszkole od środka poruszając się wirtualnie po całym obiekcie.

Reklama

Re: Przedszkola jakie polecacie

Napisał(a): ~anna -

Ja polecam przedszkole do którego chodzi moja córka Raz Dwa Trzy My na Łowickiej http://www.ra(...)edu.pl/. Mają bardzo dobrze przemyślany program i wykwalifikowane przedszkolanki. Uczą dwóch języków obcych co też jest bardzo istotne. Córka chodziła wcześniej do ich Klubiku Malucha więc nie było problemu z adaptacją

Re: Przedszkola jakie polecacie

Napisał(a): ~Iwona -

Dwujęzyczne Przedszkole Tęczowy Ogród (na Mokotowie). Moim zdaniem najlepsza prywatna placówka w Warszawie, w której każde dziecko traktowane jest indywidualnie, panują świetne warunki, jest dobre, zdrowe i zbilansowane jedzenie. Syn po 2 latach chodzenia do w/w przedszkola porozumiewa się w języku angielskim :)

Re: Przedszkola jakie polecacie

Napisał(a): ~Berna -

Moja córcia obecnie chodzi do tego przedszkola:
http://www.te(...)com.pl/

Szczerze powiedziawszy to trochę bałam się jak sobie malutka poradzi, bo jednak córka jest jedynaczką i wcześniej nie miała kontaktu z taka ilością dzieci. Córka na początku również nie chciaala iść.

Jednak bardzo szybko się zaaklimatyzowała. Panie przedszkolanki fajne. W przedszkolu jest również prowadzonych sporo zajęć dla maluchów.

Re: Przedszkola jakie polecacie

Napisał(a): ~MartynaGrin -

Jestem z Warszawy i moje dzieci chodzą na Hynka do przedszkola [url=http://przedszkole-promyk.pl/]http://przedszkole-promyk.pl/[/url] gdzie mają naprawdę dobre podejście do dzieci, a jedzenie jest dostosowane pod potrzeby dzieci.

Re: Przedszkola jakie polecacie

Napisał(a): ~jago65 -

Mój syn miał od urodzenia mnóstwo energii. Zapisałem go do przedszkola stricte sportowego Fair Play w Krakowie. Nauczył się już jeździć na nartach, grać w tenisa, pływać. W młodym wieku przydatne umiejętności. W następnym roku prawdopodobnie zapiszę go na zajęcia z robotyki. No i muszę pochwalić kadrę, bo widać, że obserwują rozwój dziecka, informują rodziców o nieprawidłowościach. Kontakt w miłej atmosferze.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Przedszkola jakie polecacie