63
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń876
  • Odpowiedzi54
  • Ocen na +-9
63 ppt ?

Przedszkole czy babcia ? (55)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Przedszkole czy babcia ?

Napisał(a): Gość -

Mój synek ma 3 latka , ja wracam od grudnia do pracy i zastanawiam się czy lepiej będzie go zabierać do przedszkola, w którym sama pracuję w księgowości czy zostawiać go pod opieką babci, która sama zaoferowała pomoc ? Jak myślicie, które rozwiązanie jest lepsze dla dziecka ?
INTERIA.PL

Reklama

Re: Przedszkole czy babcia ?

Napisał(a): rudii -

zdecydowanie przedszkole.
babcie mają tendencje do rozpieszczania dzieci i krytykowania sposobó wychowawczych młodych rodzicó.a później okazuje się,ze jest problem.
dziecku dobrze też zrobi kontakt z rówieśnikami.
poza tym nie oszukujmy się.czasy się zmieniły,a dzieci musza umieć duzo więcej niż jak my byliśmy dziećmi.

Reklama

Reklama

Napisał(a): gość -

Arabelka Mój synek ma 3 latka , ja wracam od grudnia do pracy i zastanawiam się czy lepiej będzie go zabierać do przedszkola, w którym sama pracuję w księgowości czy zostawiać go pod opieką babci, która sama zaoferowała pomoc ? Jak myślicie, które rozwiązanie jest lepsze dla dziecka ?
Co za durne pytanie! Kobieta, która rzekomo pracuje w przedszkolu na forum pyta, które wybrać rozwiązanie! Przeciez Ty wiesz jak jest w przedszkolu...bo tam wracasz, znasz swojego synka i TY tylko Ty wiesz ..czy spełni ono Twoje oczekiwania.
Anna

Arabelka Mój synek ma 3 latka , ja wracam od grudnia do pracy i zastanawiam się czy lepiej będzie go zabierać do przedszkola, w którym sama pracuję w księgowości czy zostawiać go pod opieką babci, która sama zaoferowała pomoc ? Jak myślicie, które rozwiązanie jest lepsze dla dziecka ?
Znasz babcię dziecka , znasz przedszkole, znasz swoje dziecko i takie stawiasz pytania? Tego typu wątki ciśnienie mi podnoszą. Po prostu albo sama jesteś idiotką, albo ludzi masz za idiotów...albo jestes wątków zakładaczem.
dobranoc.
Anna

No ja też uważam, że w tym temacie akurat powinnaś już zadecydować po prostu sama. Ja na przykład uważam, że przedszkole nauczy więcej, dziecko wejdzie w interakcję z innymi…no wiesz…ale Twoja decyzja. Moje chodzi do przedszkola prywatnego Konradek w Warszawie i jestem bardzo zadowolona.

Napisał(a): Gość -

Według mnie najlepszym rozwiązaniem byłoby przedszkole. Dzięki temu dziecko uczy się samodzielności, jak funkcjonować w grupie, nawiązywania kontaktów, współpracy, odpowiedzialności i co najważniejsze- stymuluje wszechstronny rozwój dziecka.
Myślę, że jeżeli obawiasz się, jak Twoje dziecko sobie poradzi, możesz posyłać je na kilka godzin dziennie i gdy się zaaklimatyzuje- wydłużać stopniowo jego czas pobytu w przedszkolu.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Przedszkole czy babcia ?