81
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń344
  • Odpowiedzi78
  • Ocen na +-19
81 ppt ?

przedszkole dla dziecka (79)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: przedszkole dla dziecka

Napisał(a): ~Mondra1 -

ja nie tylko na opinie, ale także sama jechałam do kilku wybranych przedszkoli i pytalam o kuchnie, co podaja itp. Jakie maja zasady utrzymania porzadku wśród dzieci, jakie zajecia maja no i najważniejsze to atmosfera i podejście personelu – udalo mi się trafic na zespol, z którym zlapalam wspolny jezyk (slodki Domek w poznaniu) – mala zadowolona, na początku troche marudzila jak miala isc do przedszkola ale teraz chetnie chodzi;)

Reklama

Reklama

Reklama

Napisał(a): ~mintos -

po części także zwracałam uwagę na opinie o danym przedszkolu, ale także na moje wrażenia podczas „wizytacji” zanim zapisałam dziecko to najpierw oglądaliśmy przedszkole i dopytywaliśmy o szczegółu. Spodobala mi się metoda Gardnera w wychowaniu dziecka i taka oferte miał Słodki domek w Poznaniu. Poza tym kadra okazała się przesympatyczna i pełna pasji do wychowania dzieci.

Napisał(a): ~mama -

na kadrę, proponowaną ofertę i opinie innych :) Sama zastanawiałam się nad przedszkolem dla małej i wydaje mi się, że dokonalismy dobrego wyboru. Jestesmy z poznania i poslalismy corke do slodkiego domku. Bardzo spodobało nam się to, że jest to przedszkole gardnerowskie, ktore strosuje metode wielorakiej inteligencji. Jeśli któraś z was chciałaby się dowiedzieć co to takiego, to tu macie więcej informacji: http://www.sl(...)mek.pl/

Napisał(a): ~mama -

~mintos po części także zwracałam uwagę na opinie o danym przedszkolu, ale także na moje wrażenia podczas „wizytacji” zanim zapisałam dziecko to najpierw oglądaliśmy przedszkole i dopytywaliśmy o szczegółu. Spodobala mi się metoda Gardnera w wychowaniu dziecka i taka oferte miał Słodki domek w Poznaniu. Poza tym kadra okazała się przesympatyczna i pełna pasji do wychowania dzieci.
to jeszcze raz ja :) zgadadzam się w 100 procentach!

Napisał(a): ~marysia -

Ja podczas wyboru przedszkola dla mojej córci zwracałam uwagę na to kto tam pracuje, jakie ma podejście do dzieci. Zbierałam szereg opinii od znajomych, od kobiet których dzieci należą do danego przedszkola, zwracałam również uwagę na jakość jedzenia. Ostatecznie zdecydowałam sie na Wesołe Siódemki w Katowicach. Panie są przemiłe, zapewniają dzieciom dobrą opiekę, dobrze się nimi opiekują i zapewniają mnóstwo atrakcji, w postaci zabaw, wyjść itd.

Napisał(a): ~Kirke -

Zgadzam się, standardowe pytania powinny zostac zadane podczas rozmowy z wychowawcami, a po drugie zawsze można zostać trochę dłużej na 1 zajęciach dziecka i sprawdzić jak przebiega dzień w przedszkolu, my wybraliśmy dla synów Radosne słoneczko w Rzeszowie.

Napisał(a): ~mysua -

Najważniejsze to to, żeby dziecku się podobało. Jak maluch wraca do domu z uśmiechem na twarzy to znaczy, że jest dobrze. My wybraliśmy Akademię Rozwoju Malucha, bo tam oprócz dobrej kadry są też rozwojowe zajęcia, angielski na dobrym poziomie, smaczne posiłki i doajzd nie zajmuje nam bardzo duzo czasu.
« Wróć do tematów
Do góry strony: przedszkole dla dziecka