4
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń10
  • Odpowiedzi4
  • Ocen na +0
4 ppt ?

Przedszkole Kaliszki jakie (5)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Przedszkole Kaliszki jakie

Napisał(a): ~Anna55 -

Cześć. Mam pytanie do rodziców ;-) Gdzie posłaliście swoje dziecko do przedszkola jeśli chodzi o Warszawę i okolice? Mi by najbardziej pasowało jakieś miejsce zlokalizowane w północnych dzielnicach miasta (codziennie dojeżdżam do pracy do stolicy z Nowego Dworu), ewentualnie gdzieś po drodze. Gdzie są dobre warunki, zależałoby mi szczególnie na angielskim? Pozdrawiam.
INTERIA.PL

Re: Przedszkole Kaliszki jakie

Napisał(a): ~Mrysia -

Myślę, żeby zapisać córę do żłobka przy Gumisiowym Przedszkolu (oferta jest na gumisiowe-przedszkole.pl). Mają tutaj żłobek i też przedszkole i zerówkę, także jeśli ktoś ma więcej dzieci to może w jednym miejscu od razu wszystkie sobie zostawić, to na pewno wygodne.

Re: Przedszkole Kaliszki jakie

Napisał(a): ~Anka -

Jeżeli jesteś z okolic Gdańska i szukasz godnego polecenia przedszkola to ja mogę to przedszkole http://www.wi(...)oda.com na Ujeścisko 10 . przedszkole zapewnia troskliwą opiekę nad dzieckiem oraz odpowiednią i sporą dawkę interesujących zabaw edukacyjnych.Przedszkole oferuje również możliwość edukację włączającą dla dzieci z orzeczeniami o wczesnym wspomaganiu oraz kształceniu specjalnym.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Przedszkole Kaliszki jakie