23
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń146
  • Odpowiedzi22
  • Ocen na +-34
23 ppt ?

Przedszkole Playschool Łódź (23)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Przedszkole Playschool Łódź

Napisał(a): ~wikiir2 -

dla mnie to przedszkole, to jedyna placówka w mieście, która zasługuje na pozytywną opinię
tu panują doskonałe warunki lokalowe, dzieci mają dużo zabawek, sale są przestronne, nauka angielskiego odbywa się na wysokim poziomie
nie widzę żadnych wad

Napisał(a): ~magda6245 -

mnie się bardzo podoba to, że dzieci mają zabawki, które rozwijają ich wyobraźnie i pozytywnie wpływają na ich umiejętności manualne
więc to jak najbardziej dobry wybór jeśli chodzi o przedszkole, polecam

Napisał(a): ~elizka2244 -

super, że dzieci mają ciągły i naturalny kontakt z językiem angielskim, podoba mi się takie coś :)
przedszkole daje dzieciom niesamowite możliwości do samorozwoju, dzięki czemu dzieci wychowywane są na odważnych,zaradnych ludzi
polecam

Napisał(a): ~natan2466 -

przedszkole sprawdzone, wychodzące naprzeciw oczekiwaniom rodziców
wpływające na wszechstronny rozwój maluchów
uważam że lepiej wybrać nie mogłem
wraz z żoną cieszymy się, że nasze dziecko chodzi do przedszkola tak pełnego radości, w którym panuje tak rodzinna, ciepła atmosfera
adaptacja przebiegła pomyślnie

Napisał(a): ~gosia245 -

hej, powiedzcie mi czy ktoś z was wie kiedy rozpoczyna się rekrutacja na nowy rok szkolny?
przyznam, że jestem zdecydowana na to przedszkole po przejrzeniu też innych ofert
więc chciałabym już mieć pewne miejsce

jeśli ktoś z was wie, to proszę napisać
będę wdzięczna

Napisał(a): ~kaska345 -

polecam :) przedszkole daje ogromne możliwości i sprzyja rozwojowi dziecka zarówno temu ruchowemu jak i intelektualnemu
bardzo cieszy mnie fakt, że język angielski jest tutaj codziennie
dzieci maja z nim styczność cały czas , dzięki czemu szybciej poszerzają swoją wiedzę i skuteczniej się uczą nowych słówek
rodzinna, domowa atmosfera i możliwość rozwoju własnych zainteresowań
tak trzymać

Napisał(a): Monika35 -

Wybór placówek tego rodzaju mamy dzisiaj naprawdę duży. Nie mniej jednak zanim jeszcze poślemy dziecko do jakiegoś przedszkola, na pewno warto wybrać się na dni otwarte, aby dowiedzieć się, jaka chociażby atmosfera panuje w danym miejscu. Bez wątpienia warto też zwrócić uwagę na artykuł http://www.ta(...)dszkola , z którego dowiemy się, na co zwrócić szczególną uwagę w konkretnej placówce oświatowej tego rodzaju.

Napisał(a): ~kingaslowinska -

Monika35 Wybór placówek tego rodzaju mamy dzisiaj naprawdę duży. Nie mniej jednak zanim jeszcze poślemy dziecko do jakiegoś przedszkola, na pewno warto wybrać się na dni otwarte, aby dowiedzieć się, jaka chociażby atmosfera panuje w danym miejscu. Bez wątpienia warto też zwrócić uwagę na artykuł http://www.ta(...)dszkola , z którego dowiemy się, na co zwrócić szczególną uwagę w konkretnej placówce oświatowej tego rodzaju.
potwierdzam,warto poczytać najpierw artykuły na temat placówek, dowiedzieć się co jest lepsze, czy prywatne przedszkole czy publiczne
ja ostatecznie wybrałam Playschool,bo też zasugerowałam się opiniami w internecie na temat tej placówki.
wyboru nie żałuję,bo w Playschool dzieci mają możliwość poznania swoich zainteresowań i pasji;)
« Wróć do tematów
Do góry strony: Przedszkole Playschool Łódź