17
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń130
  • Odpowiedzi15
  • Ocen na +1
17 ppt ?

Przedszkole terapeutyczne czy integracyjne? (16)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Re: Przedszkole terapeutyczne czy integracyjne?

Napisał(a): ~adam -

Dokładnie, tak jak pisze nat. Do mnie na przykład przemawia pkole terapeutyczne, bo tam najczęściej wykonuje się solidną, codzienną terapię w autyzmie. Do tego mała, przyjazna grupa do 6 dzieci, powoduje, że dziecko po jakimś czasie będzie funkcjonowało lepiej. Moim zdaniem w pkolu integracyjnym trudno o indywidualne podejście.

Reklama

Napisał(a): ~Beata -

Ja mieszkam w Katowicach i miałam taką sytuację, że musiałam wracać do pracy i wybrałam żłobek Familia na Marmurowej 23 i pełna obaw poszłam z moją córka na tydzień adaptacyjny. Moje obawy i lęki skończyły sie po 3 dniu kiedy już moja córka została sama a ja czekałam na korytarzu. Panie kazały mi iść do domu bo mała świetnie bawi i tak już zostało.

Reklama

Napisał(a): ~lusia -

Nasz synek uczęszczał do przedszkola www.promyk.szczecin.pl i dzięki temu wyrównał braki niezbędne do nauki podjęcia nauki w szkole. Przebywał w sześcioosobowej grupie terapeutycznej, w której były prowadzone indywidualne zajęcia rewalidacyjne i rehabilitacyjne. W tej chwili Pawełek całkiem nieźle radzi sobie w pierwszej klasie.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Przedszkole terapeutyczne czy integracyjne?