36
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń214
  • Odpowiedzi34
  • Ocen na +0
36 ppt ?

przedszkole w Warszawie (35)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Re: przedszkole w Warszawie

Napisał(a): ~rachela -

No na dniach otwartych się wiele można dowiedzieć, porozmawiać z pracownikami i zobaczyć jak wszystko wygląda. Ja byłam w Akademii Rozwoju Malucha i ostatecznie tam zapisałam dziecko, koleżanka swoją córkę też tam wysyłała i była zadowolona, więc liczę że i nam się spodoba.

Reklama

Napisał(a): ~vigga -

Ja mogę śmiało polecić przedszkole Towarzystwa Edukacyjnego Vizja na warszawskim Wawrze. Moja Ania chodzi tam obecnie do grupy 4 latków. Wspaniałe ciocie, które nie tylko zabawiają i opiekują się dziećmi ale też biorą czynny udział w ich wychowaniu. Ciekawe zajęcia dodatkowe, czas na naukę angielskiego. Jako rodzic jestem w 100% zadowolona.

Napisał(a): ~dfdf -

~dsfsdf
~fffffffffffff Tak, Tequesta to przyjemne przedszkole. Już kolejny rok moje dziecko tutaj chodzi i uwielbiam patrzeć jak się rozwija:)
A jakie tu jest czesne?
Na stronie Tequesty jest wszystko podane, zależy czy się chce zostawiać dziecko na cały dzień czy tylko na część dnia. Są też karnety np na jeden dzień czy na kilka. Ogólnie cena jest warta tego co w tym przedszkolu zapewniają dzieciakom.

Napisał(a): ~gdgdfg -

~dfdf
~dsfsdf
~fffffffffffff Tak, Tequesta to przyjemne przedszkole. Już kolejny rok moje dziecko tutaj chodzi i uwielbiam patrzeć jak się rozwija:)
A jakie tu jest czesne?
Na stronie Tequesty jest wszystko podane, zależy czy się chce zostawiać dziecko na cały dzień czy tylko na część dnia. Są też karnety np na jeden dzień czy na kilka. Ogólnie cena jest warta tego co w tym przedszkolu zapewniają dzieciakom.
Dzięki, zajrzałam tam i rzeczywiście na stronie są wszystkie informacje, a kontakt sobie zachować, żeby jak będą dni otwarte, to chętnie zabiorę dziecko i pójdziemy obejrzeć przedszkole od środka :)

Napisał(a): ~julitka -

moja corcia chodzi do tequesty w warszawie i jest bardzo zadowolona. Świetna opieka.Dyrektor pani Natalia, bardzo sympatyczna, zawsze służy pomocą, otwarta. Pani Grażyna wychowawca 5 latków, bardzo kreatywna i oddana pracy. Pan Olly wygrała plebiscyt na najlepszego nauczyciela w Warszawie, super człowiek – bardzo zaangażowany ,jest lektorem. Pani Basia, naprawdę bardzo wspaniała osoba, pełna pasji. Bogata oferta zajęć dodatkowych, balet, taniec, karate, lego.

Napisał(a): ~kwdnqwdjbq -

~julitka moja corcia chodzi do tequesty w warszawie i jest bardzo zadowolona. Świetna opieka.Dyrektor pani Natalia, bardzo sympatyczna, zawsze służy pomocą, otwarta. Pani Grażyna wychowawca 5 latków, bardzo kreatywna i oddana pracy. Pan Olly wygrała plebiscyt na najlepszego nauczyciela w Warszawie, super człowiek – bardzo zaangażowany ,jest lektorem. Pani Basia, naprawdę bardzo wspaniała osoba, pełna pasji. Bogata oferta zajęć dodatkowych, balet, taniec, karate, lego.
Moja córka też chodzi do Tequesty, na Zoliborzu. Jesteśmy obie zadowolone, szczególnie te języki :D warto od małęgo dzecko wdrażać.
« Wróć do tematów
Do góry strony: przedszkole w Warszawie