238
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń19 tys.
  • Odpowiedzi46
  • Ocen na +-26
238 ppt ?

przedwczesny wytrysk leczenie (47)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: przedwczesny wytrysk leczenie

Napisał(a): gość -

Facet miał problem z przedwczesnym wytryskiem więc poszedł do lekarza.Zapytał co ma zrobić, żeby problemu nie było. Lekarz mu poradził:
- Jak już będziesz dochodził, to spróbuj się jakoś wystraszyć.
Więc facet tego samego dnia poszedł do sklepu i kupił sobie pistolet startowy
(starter), który robi dużo huku i potrafi nastraszyć jak cholera.
Podniecony myślą wypróbowania nowego sposobu poleciał szybko do domu gdzie zastał żonę czekającą nago w łóżku.
Zaczęli od pozycji 69 i facet momentalnie poczuł, że zaraz dojdzie, więc wystrzelił, żeby się przestraszyć.
Następnego dnia znów wybrał się do lekarza. Lekarz pyta:
- No i jak było?
Facet na to:
- Niezbyt fajnie. Kiedy wystrzeliłem, to żona zesrała mi się na twarz,
odgryzła mi 5 cm penisa, a z szafy wyszedł sąsiad z rękami w górze...
INTERIA.PL

Tak ten problem jest bardzo latwo i morzna to samemu wyleczyc,w nastepujacy sposöb.Przedwczesny wytrysk nastepuje tylko przy nadpobudliwym podnieceniu!!!Leczymy to schorzenie nastepujaco.W czasie onanizowania sie lub przy pomocy partnerki (to niewarzne)- gdy dochodzimy do wytrysku uciskamy mocno pomiedzy jadrami a penisem podspodem-penis aby pomimo orgasmu niedoszlo do wytrysku.Czyli tzw suchy orgasm.Nastepnie powtarzamy czynnosc po pul godziny i jeszcze raz po tym samym czasie.Zauwarzymy ze juz po pierwszych razach cwiczen morzemy coraz dlurzej wytrzymac bez orgasmu.

Reklama

a ja mam taki problem ze kocham sie z żonką i mam w normalnym czasie wytrysk, ale mam dalej ochotę i znów się z nią kocham i znów zalewam jej ciało wytryskiem. Zona jest zachwycona, lubi taki hardcor. Czy muszę się leczyć?

Reklama

Lekarz rodzinny raczej Ci nie pomoże, z tym trzeba iść do seksuologa. Ale seksuolog rozpocznie kurację tylko, jeśli jesteś w związku i regularnie współżyjesz. Jeżeli chodzi o nazwijmy to domowe sposoby, to pomagają:
- regularne współżycie
- rozmowa z partnerką - tutaj bywa różnie, zależy czy masz kogoś na stałe i na ile wam na sobie nawzajem zależy
- w trakcie stosunku myśl o innych rzeczach, żeby zmniejszyć podniecenie, albo np. staraj się ją pieścić rękami w trakcie (zależy od pozycji) - jej się to spodoba, a facetom ciężko się skupić na dwóch rzeczach naraz :-)
- jeżeli nie masz stałej partnerki, to można sobie nawyk dochodzenia później wyrobić przy masturbacji (nie śpiesz się i staraj się masturbować bez nerwów i na spokojnie, tak, żeby np. nikt Ci nie mógł przeszkodzić)
- zawsze możesz nadrabiać ilością ;-) kobiety są różne, czasem wolą raz a długo, a czasem bardziej im odpowiada kilka razy (tak samo może pomóc jakaś mała robótka ręczna w trakcie gry wstępnej)
- są też prezerwatywy opóźniające dojście
Powyższe metody mogą pomóc w zależności od tego, czy przyczyna leży po stronie psychiki czy fizjologii. Jeżeli nie masz stałej partnerki, to przelotne kontakty seksualne mogą problem pogłębić, np. jak dziewczyna się zacznie śmiać z męskich problemów czy rozmiarów to nie ma gościa, któremu by psychika wytrzymała. Też miałem ten problem. Nie mam stałej partnerki, więc nie wiem na 100% czy mi przeszło :-( Poszukaj w necie wywiadów z seksuologami, głównie z nich czerpałem te porady. Powodzenia

Reklama

Hej. Nie słuchaj tych bzdur o ćwiczeniach i treningu psychologicznym tylko idź do seksuologa. Nie masz się co bać, na pewno uzyskasz pomoc. Miałem ten problem i cieszę się , że właśnie tak postąpiłem. Nie wierz w magiczne specyfiki z internetu, idź do lekarza (seksuologa, nie polecam psychoanalityka bo rozwiązanie problemu potrwa bardzo długo i w sumie nie ma pewności, że zostanie rozwiązany......) opisz swój problem i dostaniesz receptę na środki, które Ci pomogą i zmienią Twoje życie seksualne diametralnie. Lekarz pokieruje procesem leczenia i na 3 lub 4 wizycie odstawisz leki i będziesz widział różnicę. polecam takie rozwiązanie gdyż sam miałem problem z przedwczesnym wytryskiem i właśnie pomoc seksuologa rozwiazała mój problem. Odwagi, nie ma co się bać mówić o swoich problemach. Pozdrawiam

Napisał(a): Gość -

"Podstawą efektywnego leczenia przedwczesnego wytrysku jest farmakoterapia. Istnieje kilka możliwości w tym zakresie. Terapia przy pomocy środków miejscowo znieczulających ma na celu zmniejszenie wrażliwości skóry prącia i na tej drodze opóźnienie/osłabienie odruchu wytryskowego. Jej zasada działania polega na odwracalnej blokadzie przewodnictwa w nerwach czuciowych żołędzi prącia. Do środków miejscowo znieczulających należy m.in. lidokaina w postaci aerozolu. Do zalet środków miejscowo znieczulających należą: szybkość działania, możliwość stosowania na żądanie, niewielkie objawy uboczne (przy prawidłowym zastosowaniu). Wady tej metody to: nie zawsze pewna skuteczność (zależna od sposobu aplikacji, czasu aplikacji, właściwego usunięcia substancji), mało higieniczny sposób zastosowania (krem lub tłusty aerozol), konieczność usunięcia substancji po ok. 20 min. od aplikacji (pozostawiona substancja na dłużej niż 45 min. może wywołać niedoczulicę i następowe zwiotczenie prącia) oraz objawy uboczne pod postacią zaburzeń czucia w okolicy sromu i pochwy u partnerek (gdy niedokładnie usunięto resztki substancji)."
Poczytaj trochę. A z mojej strony to proponuję wybrać się do lekarza

Napisał(a): Gość -

Miałem podobny problem. Dotyczy on bardzo często młodych mężczyzn, oraz mężczyzn, którzy rzadko uprawiają seks np. dlatego, że z partnerką, żoną widzą się w dużych odstępach czasu (przede wszystkim osoby pracujące w innych miastach lub za granicą). W Poradni Psychologiczno-Psychiatrycznej Magdaleny Senderowskiej http://www.ps(...)ogiczna poradził mi, żebym starał sobie jak najczęściej i jak najdokładniej wyobrażać seks z żoną. Początkowo "dochodziłem" od samego myślenia. Z czasem udawało mi się opanować. Dla partnerki rada jest taka, żeby najpierw spróbowała rozładować Twoje napięcie poprzez pieszczoty, a nie od razy doprowadzała do stosunku. kiedy osiągniesz drugi wzwód, powinieneś móc dłużej powstrzymywać wytrysk.

Oczywiście, że warto. Najlepiej środki z substancją zmniejszającą doznania, wrażliwość członka.
Są np takie specjalne chusteczki nasączone środkiem o którym mówię - wcierasz to w członka na 15 min przed stosunkiem i najzwyczajniej w świecie kontrolujesz czas orgazmu.

A Może zmien partnerkę na brzydsza? Powinno cos pomoc w Twoim wypadku.

OC Wipes. W opakowaniu masz ich 6 sztuk. Koszt takiego opakowania to około 50 zł. Czy są skuteczne? Z doświadczenia powiem Ci, że wcześniej stosunek trwał u mnie max 5 minut. Teraz osiągnięcie 20 min (bo tyle trzeba aby partnerkę doprowadzić do orgazmu) nie stanowi żadnego problemu. Fajne jest to, że to ja decyduję kiedy osiągam orgazm a nie odwrotnie.

gość OC Wipes. W opakowaniu masz ich 6 sztuk. Koszt takiego opakowania to około 50 zł. Czy są skuteczne? Z doświadczenia powiem Ci, że wcześniej stosunek trwał u mnie max 5 minut. Teraz osiągnięcie 20 min (bo tyle trzeba aby partnerkę doprowadzić do orgazmu) nie stanowi żadnego problemu. Fajne jest to, że to ja decyduję kiedy osiągam orgazm a nie odwrotnie.
Ja obecnie używam prezerwatyw Durex Performa, no nie powiem efekt jest niezły chociaż w gumie to nie to samo. Obecnie moja partnerka i tak bierze tabletki antykoncepcyjne tak więc lepiej byłoby to robić bez.
Masz może porównanie tych chusteczek do prezerwatyw? Co jest lepsze?
« Wróć do tematów
Do góry strony: przedwczesny wytrysk leczenie