82
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń5 tys.
  • Odpowiedzi27
  • Ocen na +-17
82 ppt ?

Przedwczesny wytrysk męża. Nie zaspokaja mnie (28)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Przedwczesny wytrysk męża. Nie zaspokaja mnie

Napisał(a): Gość -

Mam problem z mężem. Wcześniej tak nie było, nie wiem co się stało ale od jakiegoś czasu kończy w kilka ruchów. Nasz seks trwa może 30 sekund. Na pewno nie więcej. Jestem totalnie niespełniona.
Co robić> Próbuuję go skłonić do lekarza ale on sie zapiera,ze na pewno nie pójdzie :(
INTERIA.PL

Re: Przedwczesny wytrysk męża. Nie zaspokaja mnie

Napisał(a): Chamsin -

rossa Mam problem z mężem. Wcześniej tak nie było, nie wiem co się stało ale od jakiegoś czasu kończy w kilka ruchów. Nasz seks trwa może 30 sekund. Na pewno nie więcej. Jestem totalnie niespełniona.
Co robić> Próbuuję go skłonić do lekarza ale on sie zapiera,ze na pewno nie pójdzie :(
Taka nagła zmiana ma podłoże psychiczne.

Zdradziłaś go czy jak?

Reklama

Anatolkaa No niestety, czas na zmiany....
Pamiętaj że jej poprzedni mąż miał problemy z erekcją a nie przedwczesnym wytryskiem, ona już zmieniła męża... :-P ha ha ha ha
Nowy jeszcze będzie gejem albo będzie uzależniany od prostytutek, w internecie to rożne rzeczy się dzieją...

Reklama

Reklama

Napisał(a): gość -

Ja w pewnym momencie swojego życia też miałem ten problem. Dodatkowo potęgował go stres, bo im bardziej się starałem, tym bardzie mi nie wychodziło... Rozwiązaniem okazało się zastosowanie iqman, który to środek raz, że poprawił erekcję, a dwa wyregulował sam że tak napisze proces. Z tym iż z góry zaznaczam, nie stało się to ani z godzinę na godzinę ani nie nawet z dania na dzień. Oczywiście nie piszę o sytuacji, gdy komuś zależy na jednorazowej zabawie, nie patrząc efekt długoterminowy. Łącznie ja ten środek brałem 3 miesiące, ale po tym czasie nie mam ani problemów ze zbyt szybkim wytryskiem, ani ze zbyt słabą erekcją... pomimo, że samego środka już nie biorę drugi miesiąc...

gość Ja w pewnym momencie swojego życia też miałem ten problem. Dodatkowo potęgował go stres, bo im bardziej się starałem, tym bardzie mi nie wychodziło... Rozwiązaniem okazało się zastosowanie iqman, który to środek raz, że poprawił erekcję, a dwa wyregulował sam że tak napisze proces. Z tym iż z góry zaznaczam, nie stało się to ani z godzinę na godzinę ani nie nawet z dania na dzień. Oczywiście nie piszę o sytuacji, gdy komuś zależy na jednorazowej zabawie, nie patrząc efekt długoterminowy. Łącznie ja ten środek brałem 3 miesiące, ale po tym czasie nie mam ani problemów ze zbyt szybkim wytryskiem, ani ze zbyt słabą erekcją... pomimo, że samego środka już nie biorę drugi miesiąc...
3253 wyświetlań od rana to istna masakra... Ciekawe co na to autorka :))))

A jak się historia powtórzy to weź majster smaruj czy co tam się z tym iqmanem robi i będzie git....

Napisał(a): gość -

wyslij go do seksuologa, da mu takie tabletki ze zapomni o przedwczesnym wytrysku, malo tego bedzie ci kochal calymi godzinami, to nie jest zaden wstyd isc do seksuologa a to jedyny sposob na wasz problem, wizyta 150zl + leki drugie tyle na 2mce kuracji ale cyba warto no nie

Napisał(a): Gość -

Nie zdradziłam go ani nic z tych rzeczy :(
Ostatnio zmienił pracę i ma w niej trochę stresów. Myslicie,że aż tak mogło to wpłynąć na nasze życie intymne?
Robimy to codziennie. Tak jak zawsze. On nigdy nie był długodystansowcem ale te kilka minut mógł. A obecnie max kilkanaście sekund.

Używaliśmy prezerwatyw ale jemu często opada w prezerwatywie ( no i biorę pigułki). Innych środków nie stosowałam. Słyszałam o tych różnych żelach itp ale czy są skuteczne?

rossa w innym temacie (niedawno) pytałaś kogoś o środek na erekcje dla męża.
Jak można mieć przedwczesny wytrysk połączony z brakiem erekcji?
Czy chemią uleczyliście barak erekcji i na tych lekach twój mąż ma przedwczesny wytrysk?
« Wróć do tematów
Do góry strony: Przedwczesny wytrysk męża. Nie zaspokaja mnie