67
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi56
  • Ocen na +-27
67 ppt ?

Przedwczesny wytrysk - problem (57)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Przedwczesny wytrysk - problem

Napisał(a): ~Rysiek -

Przedwczesny wytrysk jest moim wielki problemem , nie potrafię sobie z tym poradzić i powstrzymać tego. Jest to dla mnie bardzo krępujące a dla kobiet nie wygodne bo ledwo co się zacznie a ja już jestem po. Przedwczesny wytrysk niszczy moje życie seksualne . Jak mogę poradzić sobie z przedwczesnym wytryskiem ? Czy przedwczesny wytrysk da się wyleczyć ? Jak mogę przedłużyć stosunek przy przedwczesnym wytrysku ?
INTERIA.PL

Re: Przedwczesny wytrysk - problem

Napisał(a): Gość -

Przede wszystkim powinieneś zluzować - stres nie służy rozwiązaniu Twojego problemu z przedwczesnym wytryskiem. Warto też jakiś czas przed zbliżeniem po prostu oddać się masturbacji ;) wtedy będzie Ci ciężej osiągnąć wytrysk po raz kolejny, więc problem częściowo się rozwiąże. Warto też, jak koleżanka wyżej wspomniała, wybrać się do lekarza, który na pewno więcej Ci doradzi w kwestii przedwczesnego wytrysku ;)

A przede wszystkim - nie przejmuj się - przedwczesny wytrysk to nie jest tragedia :)

Reklama

Re: Przedwczesny wytrysk - problem

Napisał(a): Gość -

To nie tragedia? Chyba nie wiesz co piszesz...
Idź do seksuologa być może Twój problem ma podłoże psychiczne. Mozesz też zacząć łykać suplementy hamujące przedwczesny wytrysk. Spory wybór znajdziesz na http://kamagra-sklep.com/42-przedwczesny-wytrysk Mój mąż miał kiedyś podobny problem i seks była po prostu koszmarny. Na szczęście udało mu się zniwelować ten problem.

Reklama

Re: Przedwczesny wytrysk - problem

Napisał(a): gość -


Moim zdaniem najważniejsze jest zdiagnozowanie problemu - czy leży on w fizjologii,czy w psychice. To pomoże rozwiązać problem. Na początek warto zadbać o ruch i dietę- na pewno nie zaszkodzą, a mogą pomóc. Ale jeżeli to nie pomorze proponuje tabletki IQMAN to skuteczne i bezpieczne tabletki.

Reklama

Re: Przedwczesny wytrysk - problem

Napisał(a): gość -

Jasne jeżeli problem jest przejściowy to dlaczego od razu ładować w siebie silne leki ktróe jak wiadomo nie są obojętne dla organizmu.Jeżeli facet zamierza brać takie tabletki jak IQMAN to dlaczego nie.Lepiej coś takiego niż nic nie robić.

Re: Przedwczesny wytrysk - problem

Napisał(a): gość -

Jak pojawia się taki problem to trzeba mu zaradzić, bo za jakiś czas pojawią się frustracje, może nawet dojść do depresji, wiem co mówię, sam przeszedłem przez ten koszmar, z nikim nie chciałem rozmawiać. Znalazłem w necie klinikę online - dimedic, tam jest live chat z farmaceutą,lekarz wystawia receptę i leki dostajecie do domu z polskiej apteki. Warto skorzystać, ja za długo czekałem z decyzjami i prawie odbiło się to na związku!

Re: Przedwczesny wytrysk - problem

Napisał(a): gość -

Witam was serdecznie.
Ja miałem problemy z przedwczesnym wytryskiem przez kilka lat, nie mogłem sobie z tym poradzić. Chodziłem do lekarzy, którzy przepisywali mi różne leki i z doświadczenia mogę powiedzieć że erekton fast jest najskuteczniejszy. Moje problemy praktycznie zniknęły wiec i wam polecam. a na prawde to był koszmar... teraz jest ok :)

Re: Przedwczesny wytrysk - problem

Napisał(a): gość -

No bo nie zawsze lekarz jest potrzebny. Bardzo czesto wystarcza własnie samo uzupełnienie diety w składniki potrzebne organizmowi. wlasnie z iqman moj maz ma dobre doswiadczenia, w sumie po kilku tygodniach wszystko sie unormowalo.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Przedwczesny wytrysk - problem