67
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń1 tys.
  • Odpowiedzi56
  • Ocen na +-27
67 ppt ?

Przedwczesny wytrysk - problem (57)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Przedwczesny wytrysk - problem

Napisał(a): ~Rysiek -

Przedwczesny wytrysk jest moim wielki problemem , nie potrafię sobie z tym poradzić i powstrzymać tego. Jest to dla mnie bardzo krępujące a dla kobiet nie wygodne bo ledwo co się zacznie a ja już jestem po. Przedwczesny wytrysk niszczy moje życie seksualne . Jak mogę poradzić sobie z przedwczesnym wytryskiem ? Czy przedwczesny wytrysk da się wyleczyć ? Jak mogę przedłużyć stosunek przy przedwczesnym wytrysku ?
INTERIA.PL

Re: Przedwczesny wytrysk - problem

Napisał(a): Gość -

Przede wszystkim powinieneś zluzować - stres nie służy rozwiązaniu Twojego problemu z przedwczesnym wytryskiem. Warto też jakiś czas przed zbliżeniem po prostu oddać się masturbacji ;) wtedy będzie Ci ciężej osiągnąć wytrysk po raz kolejny, więc problem częściowo się rozwiąże. Warto też, jak koleżanka wyżej wspomniała, wybrać się do lekarza, który na pewno więcej Ci doradzi w kwestii przedwczesnego wytrysku ;)

A przede wszystkim - nie przejmuj się - przedwczesny wytrysk to nie jest tragedia :)

Reklama

Napisał(a): Gość -

To nie tragedia? Chyba nie wiesz co piszesz...
Idź do seksuologa być może Twój problem ma podłoże psychiczne. Mozesz też zacząć łykać suplementy hamujące przedwczesny wytrysk. Spory wybór znajdziesz na http://kamagra-sklep.com/42-przedwczesny-wytrysk Mój mąż miał kiedyś podobny problem i seks była po prostu koszmarny. Na szczęście udało mu się zniwelować ten problem.

Reklama

Napisał(a): gość -

Moim zdaniem najważniejsze jest zdiagnozowanie problemu - czy leży on w fizjologii,czy w psychice. To pomoże rozwiązać problem. Na początek warto zadbać o ruch i dietę- na pewno nie zaszkodzą, a mogą pomóc. Ale jeżeli to nie pomorze proponuje tabletki IQMAN to skuteczne i bezpieczne tabletki.

Reklama

Jasne jeżeli problem jest przejściowy to dlaczego od razu ładować w siebie silne leki ktróe jak wiadomo nie są obojętne dla organizmu.Jeżeli facet zamierza brać takie tabletki jak IQMAN to dlaczego nie.Lepiej coś takiego niż nic nie robić.

Jak pojawia się taki problem to trzeba mu zaradzić, bo za jakiś czas pojawią się frustracje, może nawet dojść do depresji, wiem co mówię, sam przeszedłem przez ten koszmar, z nikim nie chciałem rozmawiać. Znalazłem w necie klinikę online - dimedic, tam jest live chat z farmaceutą,lekarz wystawia receptę i leki dostajecie do domu z polskiej apteki. Warto skorzystać, ja za długo czekałem z decyzjami i prawie odbiło się to na związku!

Witam was serdecznie.
Ja miałem problemy z przedwczesnym wytryskiem przez kilka lat, nie mogłem sobie z tym poradzić. Chodziłem do lekarzy, którzy przepisywali mi różne leki i z doświadczenia mogę powiedzieć że erekton fast jest najskuteczniejszy. Moje problemy praktycznie zniknęły wiec i wam polecam. a na prawde to był koszmar... teraz jest ok :)

No bo nie zawsze lekarz jest potrzebny. Bardzo czesto wystarcza własnie samo uzupełnienie diety w składniki potrzebne organizmowi. wlasnie z iqman moj maz ma dobre doswiadczenia, w sumie po kilku tygodniach wszystko sie unormowalo.
« Wróć do tematów
Do góry strony: Przedwczesny wytrysk - problem