278
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń58
  • Odpowiedzi277
  • Ocen na +0
278 ppt ?

Przedweselny zawrót głowy (278)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny
INTERIA.PL

Re: Przedweselny zawrót głowy

Napisał(a): Kulka1981 -

Jeszcze nie ustaliliśmy z moim chłopakiem daty ślubu ale planujemy, zeby odbył sie on między sierpniem a pażdziernikiem:) W tym momencie najważniejsza dla nas kwestia to ustalić datę i zarezerwować miejsce w jakimś lokalu, bo później w interesującym nas okresie czasu możemy nic nie znaleźć:( Proszę o kontakt osoby które robiły lub planują wesele w Krakowie...co sądzicie o Reducie na Prądniku CZerwonym?? Planujemy wesele na 120 osób:) POzdrawiam

Reklama

Napisał(a): zrozpaczona -

w przyszlym roku wychodze za maz za pana narodowosci wegierskiej.nie jest to proste dla mnie poniewaz nikt z rodziny nie chce mi udzielic zadnej pomocy .slub bedzie w Polsce i nie mam pojecia jak moze wygladac przysiega, spowiedz i wogole wszystko bo zaden ksiadz z mojej parafii nie zna angielskiego.nie wiem tez jakich dokumentow potrzebujemy oboje doUSC?co z naukami?prosze pomozcie

Napisał(a): Ewa -

21.10.2006 wychodze za mąż po raz drugi decyzja była podjeta w ciągu godziny a przygotowania potrwały tydzien.wizyta w USC i rozdanie zaproszen.spokojnie bez nerwów.sami płacimy za nesz ślub i wesele.Zaprosiliśmy tylko osoby które lubimy i z którymi utrzymujemy kontakty.My płacimy i my wybieramy.Na zareczyny dostałam samochód.Obrączki zamówine były w salonie Versace.Zywe kwiaty we włosach zamiast welonu i żadnych kamer.Fotograf zrobi cały fotoreportaż.Ogromna róznica między pierwszym ślubem a tym drugim.Luz i autentyczna radość.

Reklama

Napisał(a): nykatom -

Bierzemy ślub 12.05.2007 i nie wierze w żadne przesądy że to niby nie odpowiedni miesiąc.Podziwiam osoby które rok przed już mają wszystko zapięte na ostatni guzik.Narazie mamy lokal a reszte jakoś się załatwi.Nie wiem czemu, ale jakoś nie wariuję na punkcie przygotowań.Najbardziej cieszę się z przyjazdu moich bliskich, którzy nie byli w Polsce od wielu długich lat.A od tego czasu dużo się zmieniło.....Pozdrawiam i gratulacje dla przyszłych małżonków.

Napisał(a): MiS -

Najpierw byla data, a anastępnie kandydat na męża...Pierwsze kroki do tej uroczystości przygotowane, ale jak będzie dalej...na pewno tylko lepiej, zresztą jeśli ma sie zamiar powiedzieć tak z osobą którą się naprawdę Kocha to nie ma sie o co martwić...bo i tak będzie cudownie...

Reklama

Napisał(a): :| -

witaj w klubie.. mozna powiedziec :| Ja wychodze za amerykanina.. i mam podobny problem, a do tego wszystkiego jestesmy innego wyznania i potrzebuje zgody biskupa na malzenstwo mieszane. :( troszke bedzie zalatwiania... Slyszalam ze w takich wypadkach(jedno nie mowi po polsku) na slubie musi byc obecy tlumacz przysiegly, mam nadzieje ze to nie prawda. bo bedzie masa klopotu, a przysiegi sie przeciez moze nauczyc i oby to wystarczylo..

Napisał(a): Adriana -

Sprobujcie zapytac w USC na Wegrzech jakie twoj narzeczony bedzie potrzebowal dokumenty do slubu w Polsce, lub dzwoncie do Ambasady Wegierskiej lub Polskiej na Wegrzech.Z reguly USC wymaga od obcokrajowcow paszportu i dokumentu o statusie cywilnym czyli zaswiadczenie o twoim stanie cywilnym (przetlumaczony na jezyk danego kraju w ktorym sie bierze slub), tj.Od narzeczonego przetlumaczony u tlumacza przysieglego na j.polski (moze tez Ambasada przetlumaczyc) Ty musisz miec Zaswiadczenie o statusie cywilnym (35PLN) i skrocony odpis Aktu urodzenia - jesli bylas urodzona w innym miescie niz to w ktorym jestes zameldowana, w przeciwnym razie tylko to zaswiadczenie i dowod tozsamosci.Naukiprzedmalzenskie najlepiej juz zrobcie w parafi narzeczonego na Wegrzech. Co do ceremonii to najlepiej jak spotkacie sie z proboszczem parafii w ktorej planujecie slub i poproscie jego o rade. Zycze Wam powodzenia!

Napisał(a): lukrecja -

w pazdzierniku 2007. Bylismy juz w USC i kościele. Ceremonia bedzie dwujezyczna. Ja po polsku on po wlosku. Nauki przedslubne ja mam u siebie w Polsce on u siebie we wloszech. Fakt, mamy szczescie ze u mnie w parafii jest ksiadz ktory 2 lata byl proboszczem gdzies pod Rzymem wiec nie ma problemu z jezykiem. Ale fakt, wszystkie przygotowania na mojej glowie. Pozdrawiam

Napisał(a): ginna@tlen.pl -

Witam was serdecznie, termin mojego slubu w Niemczech zbliza sie wielkimi krokami bo juz 8.12.2006. Znamy sie ponad 2 miesiace. Takie sytuacje widywalam tylko w telewizji a co jeszcze bardziej zaskakujacego moj ukochany jest 2 razy starszy ode mnie - nie ma sensu zawracac sobie glowy tym co inni mysla tylko decydowac za siebie. Jestem bardzo szczesliwa.
Pozdrawiam.
Anna

Napisał(a): Mirek -

Chciałbym coś napisać co dotyczy mnie i mojej dziewczyny, mam nadzieje żony w przyszłości.
Jesteśmy z sobą ponad 5 lat, jestem zdecydowany na życie z nia, zakochany dalej chociaż trudno to slowo zdefiniowac. Dotychczas odłożyliśmy te sprawy, trudno pogodzić rodzine ze studiami, kiedy nie ma sie lokum etc. Jesteśmy katolikami, nie współzyjemy, nie jest łatwo ale uczucia bez wyrzeczenia tracą na wartosci, co do tego jestesmy zgodni. Przechodząc do sedna, rozmawialismy o narzeczeństwie i małżeństwie. Ona nie jest pewna czy czuje właśnie "to" do mnie, co pozwala na podjęcie decyzji na całe życie. Jeśli ją zapytam czy chce być ze mną, czy będzie moją żoną, nie będzie wiedziała co odpowiedzieć. Ufamy sobie w pelni, ale ona nie ma tego pierwiastka, nie ma 100% pewności, że jest zakochana. Rozmawialiśmy, daliśmy sobie czas, mam złe przeczucia. Jak mam ją przekonać nie naciskając jednak, nie chce się dlatego teraz oświadczać. Trudno nam wyobraźić sobie życie bez siebie, ale ona nie jest pewna czy, chyba moge tak napisac, kocha mnie tak aby sie pobrac, przecież uczuć nie da się nagle wyklarować, co robic?

Pozdrowiam wszystkich
« Wróć do tematów
Do góry strony: Przedweselny zawrót głowy