Przegrana Polaków w meczu z Chorwacja. (46)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Przegrana Polaków w meczu z Chorwacja.

Napisał(a): Gość -

Jak Wasze wrażenia po meczu?Uważacie ,że Polacy mieli słabą taktykę czy Chorwaci "za dobrą"? Szczerze mówiąc do ostatnich chwil miałem nadzieje na powtórkę meczu z Białorusią i wygraną w ostatnich sekundach. Szkoda bo Polacy byli idealnymi kandydatami do wygranej...
INTERIA.PL

Re: Przegrana Polaków w meczu z Chorwacja.

Napisał(a): gość -

taktyka ok, mecz też, słabiej dziś bramkarze, z 20% skuteczności nie wygra się meczu. W 3 sytuacjach gdy sygnalizowali sędziowie grę pasywną Chorwatów, Sławek Szmal nie odbił żadnej piłki + trzeba rzucać karne....
dzięki za dobry mecz!

Straszna szkoda, że przegrali, bo na prawdę była szansa żeby wygrać.
Ja i tak jestem pełen podziwu dla chłopaków. Dali z siebie wszystko. Jesteśmy w gronie 6 najlepszych drużyn w Europie ( a właściwie to na świecie ) Porażka z Chorwacją 28-31 to nie jest żaden wstyd. Ale i tak wielka szkoda... Po meczu ze Szwecją apetyty urosły;D
Kur**! Jak ja niecierpie tych Chorwatów! Straszne cwaniaki. Nie uważacie ?:D

30lat wstecz żeby zgłosić drużynę i zagrać w seniorach trzeba było zacząć od A-klasy,teraz od II ligi,w rozgrywkach juniorów była Ii II liga,teraz trudno zebrać 5 zespołów.Młodzieży chętnej do trenowania b.dużo ,tylko gdzie? Samorządy kasę dają tylko na p.nożną, -patrz Nowy Sącz.Dlatego wyniki Polski na ME w p.ręczną to mistrzostwo świata i jeszcze więcej.

Napisał(a): 19adas48 -

Na początku chcę podziękować Polakom za walkę, ambicję i emocje. Co mnie trochę trapi:

1. Czemu nie graliśmy więcej na skrzydłowych, i czemu schodzą oni do środka, zamiast rozciągać defensywę przeciwnika

2. Dlaczego trener Biegler zdecydował się na wariant z dwoma obrotowymi, w tak ważnym meczu, choć wariant ten już wcześniej nam nie wychodził

3. Chrapkowski? Powinien być wcześniej zmieniony moim zdaniem w tym meczu był najsłabszy.

4. Na ostatnie 15 minut powinien wejść Wyszomirski. Sławkowi ten turniej nie wyszedł, niestety taka prawda. Klasę pokazał tylko w meczu z Ruskami.

Dzięki jeszcze raz Polacy!!! Zawsze z wami!

Brawo nasi!!! co za wieczory co za horrory!! Dzieki!!Chyba kluczem do porażki było za mało gry Wyszomirskiego mógł rozpocząć 2 połowę i kończyć mecz.Dobry nasz trener ale chorwacki jak ojciec rozmawia w trakcie meczu uklęknie przed młodym na ławce to robi chyba efekt...?