Odpowiadasz na:
Przekonajmy się ... ? 3 słowa???

Gość
Temat dodał(a):
Gość -
Chciałam coś napisać, ale jakoś tak nie czuję tego. Nie lubię pisać na siłę, ale może to pomoże? Bo im bardziej zamykamy się w sobie... Byłam na cudownych wakacjach w grecji. Wróć. Byłam na jakimś beznadziejnym olinkluziw w grecji, z tak koszmarnymi laskami że nawet nie chciało mi się z nimi jeść śniadań. O boże co za udręka. Tak więc zapłaciłam za hotel z pełnym wyżywieniem aby codziennie jadać na mieście i objeżdżając wszystko dookoła w pojedynkę. Serio nie wierzyłam w to że a) można wyjechać do grecji po to aby cały dzień się opalać b) paszę jaką serwują hotele nazywać pysznym regionalnym jedzonkiem c) chodzić 5 godzin wokół murów podczas gdy ja z jedną koleżanką zwiedzałam całą stolicę bo bilet na wszystkie atrakcje kosztował 10 euro!!! tak 10 euro, nie 100 euro... no i to była jedyna wycieczka na jakiej razem byłyśmy pierwszego dnia - specjalnie zorganizowana dla nich żeby z autobusem zmieścić się w 14 euro!!! ... d) jechać do grecji żeby nie pamiętać połowy wyjazdu e) jechać do grecji umawiać się z niemcami. znaczy towarzystwa byłam świadoma i przyjaciele się dziwili czemu jadę. no ale ja odpowiadałam że nie muszę z nimi spędzać czasu. spróbowałyśmy pierwszego dnia. wystarczy. Ale ja bawiłam się świetnie, serio. ;) A potem pojechałam do rodziców, pierwszy raz od bożego narodzenia. Trochę wyszłam na miasto :P w piątek i spotkałam dwóch kumpli byłego. Rezultat? Mój były czekający o 1 nad ranem na mnie pod kościołem i wydzierający buzie na całe miasto żebym podeszła i pogadała... nie wierze. wiecie co? przyjechał po mnie mąż koleżanki, ale się wystraszyłam. wróciłam do domu i brat powiedział że on ciągle o mnie wypytuje... eh. nie wierzyłam że jeszcze kiedyś będę o nim pisała. a teraz ten psychol mi się śnił. w ubiegłym tygodniu dalej odnawiałam kontakty. jednak rok zamknięcia w wawie spędzony na nauce swoje zrobił. no to wracam do życia. powiedziała Małgorzata szukając terminu na egzamin z BEC higher. czy to jest naukoholizm? z innych rzeczy: -znowu przytyłam -nie chodze na siłkę -mam włosy już po tyłek! no i życie osobiste bez zmian ;)

Piszesz jako

...a zalogowani dostają więcej. lub załóż konto pocztowe Interii

To zajmie tylko chwilę

Aby założyć unikalne konto na Forum, zarejestruj zupełnie darmową pocztę Interia.pl, wybierz nick i ciesz się nowymi nieograniczonymi możliwościami! Ciekawe dyskusje już na Ciebie czekają.Pomoc
4000 znaków do wpisania

Treść

Opisz własne doświadczenia, zadaj pytanie lub podziel się swoimi spostrzeżeniami.Twój wpis będzie ciekawszy, jeśli dodasz do niego zdjęcie i wideo.Odpowiadając w dyskusji, pamiętaj o kulturze wypowiedzi i przestrzeganiu regulaminu Forum.

przepisz kod z obrazka
Gość

Podsumowanie tematu - najnowsze 4 odpowiedzi

INTERIA.PL

Re: Przekonajmy się ... ? 3 słowa???

Napisał(a): Ainam -

chlopaciara Jasne, bardzo przyjemnie. I na pewno gdybym mogła cofnąć czas pojechałabym drugi raz. ;)
Tylko z inną ekipą... :D

Swoją drogą - gdzie w Grecji byłaś?

Napisał(a): Gość -

Jasne, bardzo przyjemnie. I na pewno gdybym mogła cofnąć czas pojechałabym drugi raz. ;)
Ainam Ale jednak coś zwiedziłaś, więc chyba nie wspominasz najgorzej wakacji?:P

Reklama

Napisał(a): Gość -

Serio? Naprawdę mam nadzieję że to głupia prowokacja.
~Viola Pasenek Bogaczka była na wakacjach w Grecji . A ja zapierniczałam dwa miesiące w sklepie wory targałam żeby pomóc rodzinie , żeby mama miała lżej . No i co ty na to paniusiu . !

Reklama