381
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń24 tys.
  • Odpowiedzi140
  • Ocen na +0
381 ppt ?

przełom w odchudzaniu? Nowy suplement naprawdę skuteczny? (141)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Re: przełom w odchudzaniu? Nowy suplement naprawdę skuteczny?

Napisał(a): gość -

Wg cenionego amerykańskiego lekarza Dr OZ, Green Coffee Bean Extract jest skuteczną bronią przeciwko epidemii otyłości w USA.

Najnowsze badania nad zieloną kawą, opublikowane w Diabetes, Metabolic Syndrome and Obesity Journal na grupie 16 dorosłych osób, które stosowały suplement z zielonym ziarnem kawy przez okres 12 tygodni pokazały oszałamiające rezultaty. W trakcie badania, badani stracili średnio 17 funtów (8 kg) - 10,5% ich całkowitej masy ciała i 16% ogólnej tkanki tłuszczowej! Nie odnotowano w tym czasie żadnych działań niepożądanych. “To bardzo ekscytujące informacje i jeden z powodów, dla którego zielone ziarna kawy są uważane za skuteczną broń przeciwko epidemii otyłości w naszym kraju.” Dr Oz.

Dla uzyskania najlepszych efektów zaleca się stosować kuracje przez 90 dni w tym okresie zmiany metabolizmu wywołane działaniem formuły zostają utrwalone.

GREEN COFFEE 1000 KAPSUŁKI TO JEDYNY W SWOIM RODZAJU SILNY CZYSTY EKSTRAKT ZIELONEJ KAWY, który pomaga Ci zredukować wagę. Zielona, niepalona kawa zawiera kilkakrotnie więcej antyoksydantów i polifenoli w tym najaktywniejszy galusan epigalokatechiny (EGCG) – niż zwykła „mała czarna”.

Z Green Coffee 1000 dostarczasz sobie cennych substancji wspomagających metabolizowanie tłuszczu i spowalniających procesy starzenia. W połączeniu z właściwościami pobudzającymi, napój ten daje Ci siłę, witalność i pomaga zachować młody wygląd na dłużej. Badania wykazały, że zielona kawa skutecznie zmniejsza uczucie łaknienia. Jej systematyczne przyjmowanie ułatwia Ci utrzymanie diety i zredukowanie ilości przyjmowanych posiłków.

REWELACYJANA dla osób walczących z cellulitem!
Z nami masz pewność, że kupujesz ORYGINALNY produkt LEPTIN GREEN COFFEE 1000 w kapsułkach!

Skład:
- ekstrakt z zielonej kawy: 200 mg (w tym: 100 mg polifenole, kwas chlorogenowy 90 mg: w tym 20 mg kwasu neochlorogenic,
- ekstrakt z zielonej herbaty 22,5 mg
- krzem 1,5 mg
- magnez 1 mg
- mąka ryżowa 150 mg
- celuloza 125 mg
Przeciwwskazania:

Produkt niezalecany dla: osób poniżej 16 roku życia, kobiet karmiących i kobiet w ciąży, osób z poważnymi chorobami serca, nadciśnieniem, cukrzycą oraz nie tolerujących kofeiny.

GWARANTUJEMY ORYGINALNOŚĆ I WYSOKĄ JAKOŚĆ PRODUKTUhttp://www.sk(...)wa.html
INTERIA.PL

Napisał(a): Gość -

Na pewno plusem tego suplementu jest to, że to nie są jakieś anaboliki. Sama zielona kawa ma bardzo pozytywne efekty zdrowotne. Przeciwdziała poprzez przeciwutleniacze, choćby nowotworom, więc może pomóc, a na pewno nie zaszkodzi. Pomaga też w możliwości pojawienia się wylewów, http://zielona-kawa.com.pl/zielona-kawa-chroni-wylewem-krwi-do-mozgu.html, więc można też zażywać pro zdrowotnie. Jak ktoś ćwiczy, zwłaszcza biega to też może przyśpieszyć proces spalania tłuszczu. W ten sposób również może zrzucić na wadze, ale to już jest indywidualna sprawa. Na pewno działa na metabolizm zwiększając spalanie nowo przyjmowanych kalorii.

Reklama

Jeszcze więcej opinii i teorii na temat odchudzania możecie poznać od dziewczyn, które piszą na daymynews.pl. Widziałam już wielokrotnie jak piszą w temacie na tem odchudzania się i sama korzystałam z ich rad.

Ja ostatnio sporo czytam o tym, jak żywią się sportowcy. Oni mają najlepszych dietetyków na świecie, bo muszą. W związku z tym wolę czytać, jak oni się żywią, niż jakieś gwiazdy, które najczęściej raz się odchudzają, by za chwilę tyć. Sporo ciekawych porad, między innymi jakie produkty stosuje w diecie Djokovichttp://likeme(...)dwaga/.

Reklama

Reklama

Napisał(a): Gość -

Gdyby ktoś wynalazł skuteczną dietę, pewnie dostałby nobla i duuuużooo kasy :D Serio, z doświadczenia wiem, że żadne diety na dłuższą metę nie podziałają, jeżeli nie masz silnej woli. Ja przerobiłam większość z nich, po kilku miałam efekt jojo :/ Teraz postawiłam na dietetyka i gimnastykę. Staram się nie podjadać tłustych i słodkich rzeczy, do tego pijam czysty błonnik zawarty w Jelitonie i już ani nie mam problemów z balonem zamiast brzucha, a przy okazji gubię kilogramy :D

Jeszcze więcej opinii i teorii na temat odchudzania możecie poznać od dziewczyn, które piszą na daymynews.pl. Widziałam już wielokrotnie jak piszą w temacie na tem odchudzania się i sama korzystałam z ich rad.

Yyy... jedyny produkt na odchudzanie, który jest mi znany, który testowałam i faktycznie dał efekty, to foreverslim. Produkt dobierałam po rankingach, ocenach, składzie, no i przede wszystkim sprawdzałam, czy jest legalnie sprzedawany w PL. Radzę działać podobnie.

zalecam przed zakupem sprawdzenie dokładnie opinii o danych tabletkach. Większość to podróba za parę złotych. ja polecam tabletki ze sklepu piekna24.pl - sama je stosuje i chwale sobie ich działanie
« Wróć do tematów
Użytkownicy poszukiwali
  • skuteczne odchudzanie forum
  • co nowego w odchudzaniu
  • przełom w odchudzaniu
  • selecta silueta synefryna
  • zielona kawa, czy na prawdę jest skuteczna?
  • przełom w odchudzaniu forum
  • czy zielona kawa jest faktycznie skuteczna na odchudzanie
  • przełom w odchudzaniu opinie
  • najnowszy, najbardziej skuteczny środek na odchudzanie
  • co skuteczne na odchudzanie forum
  • zielona kawa skuteczna na odchudzanie
  • suplementy odchudzanie ranking
  • skuteczny suplement na zmniejszenie łaknienia forum
  • selecta silueta z synefryną
  • czy zielona kawa naprawdę odchudza
Do góry strony: przełom w odchudzaniu? Nowy suplement naprawdę skuteczny?