24
ppt
Ten temat ma:
  • Wyświetleń87
  • Odpowiedzi9
  • Ocen na +57
24 ppt ?

Przemówienie Morawieckiego w sejmie. (10)

pokaż odpowiedzi chronologicznie | od najwyższej oceny

Przemówienie Morawieckiego w sejmie.

Napisał(a): Gość -

Właśnie trwa przemowienie Morawieckiego w sejmie. Chwile tylko słuchałem bo wygląda ono identycznie jak przemówienia tow. Wiesława . Kompletnie nie ma żadnej różnicy i Wiesław i Moprawiecki takie bzdury opowiadają i kłamią ,że szkoda ich słuchać.
INTERIA.PL

Re: Przemówienie Morawieckiego w sejmie.

Napisał(a): Gość -

Posłanka Augustyn zdziesiątkowała PIS, a Szydło myślałem ,że zapadnie się pod ziemie albop ucieknie z sejmu. Szydło została zamurowana i wszystkie jej błędy, i wydumane wizje o sobie zostały wyrzucone. Należało się jej to niech co ludzie o niej myślą.

Napisał(a): ~gość -

WOMAR1910 Posłanka Augustyn zdziesiątkowała PIS, a Szydło myślałem ,że zapadnie się pod ziemie albop ucieknie z sejmu. Szydło została zamurowana i wszystkie jej błędy, i wydumane wizje o sobie zostały wyrzucone. Należało się jej to niech co ludzie o niej myślą.
Ty akurat wiesz co ludzie myślą? Oprócz krzyczącej opozycji nic nie słychać, tak przekrzykują.
Nic nowego, więc nie ekscytuj się tak.
Przemówienia opozycji bardzo kwieciste, nie dziwi mnie więc Twoja euforia.

Napisał(a): buc1 -

Przemówienie było smutnym chwalebnym i żałosnym wystąpieniem. PiS jedynym czym może się chwalić to 500+. Pieniądze się znalazły, ale ponad setka firm upadła w tym roku. Gnębienie Vatem też się skończy, a potem będą gnębić nas Polaków. Przecież efektem tego sà podwyżki w sklepach, a ostatnio paliw, za którymi wszystkie ceny pójdą w górę i my za to zapłacimy. Młodzi ludzie pozwalniali się z pracy i kopulują, niektórzy kupili sobie samochody i mają w nosie pracę. Teraz społeczeństwo ich utrzymuje. Pytam dlatego j mam utrzymać czyjeś dzieci i ich rodziców. Zapytajcie Morawieckiego, jak się żyje emerytom i rencistom za PiS- u. Ustalili najniższą krajową, a ja słyszałem od znajomych, że pracują nawet za 8 zł za godzinę na budowie, a to bardzo ciężką pracą. A w dokumentach wszystko gra. Wyzysk na całego. A to chwalenie Morawieckiego to czysta teoria.

buc1 Przemówienie było smutnym chwalebnym i żałosnym wystąpieniem. PiS jedynym czym może się chwalić to 500+. Pieniądze się znalazły, ale ponad setka firm upadła w tym roku. Gnębienie Vatem też się skończy, a potem będą gnębić nas Polaków. Przecież efektem tego sà podwyżki w sklepach, a ostatnio paliw, za którymi wszystkie ceny pójdą w górę i my za to zapłacimy. Młodzi ludzie pozwalniali się z pracy i kopulują, niektórzy kupili sobie samochody i mają w nosie pracę. Teraz społeczeństwo ich utrzymuje. Pytam dlatego j mam utrzymać czyjeś dzieci i ich rodziców. Zapytajcie Morawieckiego, jak się żyje emerytom i rencistom za PiS- u. Ustalili najniższą krajową, a ja słyszałem od znajomych, że pracują nawet za 8 zł za godzinę na budowie, a to bardzo ciężką pracą. A w dokumentach wszystko gra. Wyzysk na całego. A to chwalenie Morawieckiego to czysta teoria.
A czym ty deklu możesz się pochwalić oprócz swojej głupoty ? piszesz bzdury w erze internetu gdzie każdy ma dostęp do wszystkich artykułów a ty szczekasz i myślisz, że jesteś jakimś autorytetem ? jesteś głupi jak każdy komuch z SLD.

buc1 Przemówienie było smutnym chwalebnym i żałosnym wystąpieniem. PiS jedynym czym może się chwalić to 500+. Pieniądze się znalazły, ale ponad setka firm upadła w tym roku. Gnębienie Vatem też się skończy, a potem będą gnębić nas Polaków. Przecież efektem tego sà podwyżki w sklepach, a ostatnio paliw, za którymi wszystkie ceny pójdą w górę i my za to zapłacimy. Młodzi ludzie pozwalniali się z pracy i kopulują, niektórzy kupili sobie samochody i mają w nosie pracę. Teraz społeczeństwo ich utrzymuje. Pytam dlatego j mam utrzymać czyjeś dzieci i ich rodziców. Zapytajcie Morawieckiego, jak się żyje emerytom i rencistom za PiS- u. Ustalili najniższą krajową, a ja słyszałem od znajomych, że pracują nawet za 8 zł za godzinę na budowie, a to bardzo ciężką pracą. A w dokumentach wszystko gra. Wyzysk na całego. A to chwalenie Morawieckiego to czysta teoria.
Pomysł 500+ to akurat pomysł UE. Obalić pis i wyjść z UE to jedyne rozwiązanie
na powrót do normalności.

Napisał(a): buc1 -

~gość
A czym ty deklu możesz się pochwalić oprócz swojej głupoty ? piszesz bzdury w erze internetu gdzie każdy ma dostęp do wszystkich artykułów a ty szczekasz i myślisz, że jesteś jakimś autorytetem ? jesteś głupi jak każdy komuch z SLD.
Istoto, zwana często psycholem - pokaż mi podobny komentarz do mojego w prasie. A po drugie, czy ty jesteś na bieżąco przy każdym wydarzeniu dnia i godziny??? A jak piszesz, jako zalogowana, tak samo, jak ja na podstawie wiadomości prasowych. Tylko tym się r9żnimy, że ja zawsze piszę swój komentarz do wydarzeń i nigdy nie kopiuję. No i nie jestem okrutnym pisiorem. Widać i słychać, że jesteś pisiorem, po poziomie konwersacji. 🐲
« Wróć do tematów
Do góry strony: Przemówienie Morawieckiego w sejmie.